حساب کاربری
021 85 40
 • IRR
   • IRRریال ایران
   • USDدلار آمریکا
   • EURیورو
   • AEDدرهم امارات
   • فارسی
   • ENGLISH
   • Türkçe
   • العربية
بلیط چارتر
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز

بلیط چارتر هواپیما

پرواز چارتر به اکثر نقاط جهان

پرواز چارتر

بلیط چارتر واژه ای آشنا برای مسافران است، بسیاری از مسافران بلیط چارتر را بر بلیط سیستمی ترجیح می دهند و به دنبال بلیط چارتر هستند. اما چرا؟!! همراه ما باشید تا با بلیط چارتر بیشتر آشنا شوید

بلیط چارتر چیست؟

بلیط چارتر اکثرا توسط مجریان برگزار تور مسافرتی ارائه می شوند، برگزار کنندگان تور برای تورهای مسافرتی کل و یا تعداد قابل توجهی از صندلی های هواپیما را از قبل اجاره می کنند و در صورتی که ظرفیت تعداد مسافران تور تکمیل نشود، صندلی های باقی مانده را برای مسافرانی که تنها بلیط هواپیما می خواهند به صورت بلیط چارتر به فروش می رسانند.


بلیط چارتر برای چه مسیرهایی وجود دارد؟

بلیط چارتر معمولا برای مسیرهای پر رفت و آمد پروازی است، در حال حاضر در ایران بلیط چارتر داخلی و هم بلیط چارتر خارجی وجود دارد، الی گشت که بزرگترین مجری برگزار کننده تور در ایران، همواره برای مسیرهای پر رفت و امد خارجی مانند استانبول، آنتالیا، پکن، شانگهای، مسکو، بانکوک، پوکت، تایلند و ... بلیط چارتر دارد.


چگونه بلیط چارتر ارزان بخریم؟

این یک باور اشتباه است که بلیط چارتر همواره ارزان تر از بلیط سیستمی است، چرا که قیمت بلیط چارتر را چارتر کننده مشخص می کند، اما معمولا در بیشتر مواقع مخصوصا زمانی که سفر کمتر است احتمال این که بتوانید بلیط چارتر ارزان قیمت بخرید بسیار زیاد است، در این مواقع هر چه به ساعت پرواز بیشتر نزدیک شویم امکان اینکه بتوانیم بلیط با قیمتی ارزانتر بخریم افزایش می یابد.


بلیط چارتر خارجی

برای خرید بلیط چارتر در رزرواسیون الی گشت تنها کافی است مقصد مورد نظرتان را جستجو کنید ما به شما لیست تمام پرواز های سیستمی و چارتری را نمایش خواهیم داد شما می توانید با مقایسه پرواز از نظر قیمت ، ایرلاین، زمان پرواز و ... بهترین و مناسب ترین پرواز را انتخاب کنید و بلیط هواپیما دلخواهتان را در کمتر از چند دقیقه به صورت اینترنتی خریداری کنید رزرواسیون آنلاین بلیط الی گشت یکی از معدود سایت های جامع در زمینه خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی و خارجی است که علاوه بر امکان خرید بلیط هواپیما تمام ایرلاین های خارجی با ارزان ترین قیمت ممکن، امکان رزرو بلیط ایرلاین های داخلی ماهان، ایران ایر، معراج و ... را هم فراهم می نماید. در کنار تمامی این پروازهای سیستمی ارزان قیمت، امکان خرید بلیط چارتر مانند بلیط استانبول، بلیط آنتالیا، بلیط کوش آداسی، بلیط آنکارا، بلیط دبی، بلیط پکن، بلیط شانگهای، بلیط کوالالامپور، بلیط بانکوک، بلیط مسکو و ... در این سامانه وجود دارد که مطمئنا به دلیل چارتر بودن قیمت های ارزان تری دارند و نکته آخر "رزرو آنلاین بلیط است که در لحظه صادر و به ایمیل شما ارسال می گردد."

بلیط لحظه اخر چارتر

بلیط لحظه اخر چارتر

قیمت بلیط چارتر با استقبال مسافران رابطه مستقیم دارد و هر چه استقبال مسافران بیشتر باشد امکان خرید بلیط لحظه آخر چارتر کاهش می یابد و خب این می تواند منجر به از دست دادن شانس خرید بلیط هواپیما برای شما تمام شود، به همین دلیل تاکید می کنیم در اکثر مواقع مخصوصا فصل های پر سفر و تعطیلات خرید بلیط هواپیما را به لحظه آخر موکول نکنید.

مقایسه بلیط چارتر و سیستمی

 1. قوانین کنسلی بلیط چارتر، چارتر کننده مشخص می کند، پس حتما قبل از خرید بلیط چارتر از قوانین کنسلی با خبر شوید.
 2. بلیط های سیستمی قابل استرداد هستند و اگر شما از پرواز منصرف شوید با کسر جریمه کنسلی پولتان به شما بازگردانده می شود اما ممکن است این اتفاق در بلیط چارتر رخ ندهد!!
 3. در بلیط سیستمی قیمت بلیط هواپیما برای بزرگسال، کودک و نوزاد متفاوت است و این بدان معناست که افراد کم سن تر هزینه ی کمتری بابت بلیط پرداخت می کنند اما در بلیط چارتر چنین تفاوتی وچود ندارد.
 4. قیمت بلیط چارتر توسط چارتر کننده مشخص می شود و قیمت بلیط سیستمی توسط شرکت هواپیمایی و معمولا قیمت بلیط چارتر متغیرتر از قیمت بلیط سیستمی است.
Copyright © 2018 Eligasht.com