حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز
عضویت در خبرنامه
برای آگاهی از جدیدترین پیشنهادات بلیط هواپیما،تور مسافرتی و رزرو هتل های لحظه آخری -ایمیل خود را وارد نمایید

نرخ بلیط هواپیما
قیمت بلیط هواپیما معمولا بر اساس روز پرواز و ایرلاین متفاوت است. گاهی اوقات قیمت بلیط هواپیما به قدری تغییر می کند که مسافران از اینکه نمی‌توانند در یک هواپیما دو صندلی با قیمت یکسان بخرند، شکایت می‌کنند. اما ناامید نشوید؛ شما می‌توانید با دانستن نکات ضروری در خرید بلیط هواپیما و داشتن برنامه ای درست در سفر به راحتی، بلیط هواپیما ارزان و با قیمت مناسب تهیه کنید.

1

مقایسه قیمت بلیط هواپیما


برای یافتن بهترین قیمت برای بلیط پرواز موردنظر خود، پروازهای تمام ایرلاین‌ها اعم از بلیط چارتر و سیستمی را بگردید، آن ها را بر اساس مبلغ و نرخ بلیط هواپیما مرتب کرده، و پس از مقایسه بهترین را انتخاب کنید.

مقایسه قیمت بلیط هواپیما
2

تأثیر فرودگاه مقصد در قیمت بلیط


این یک فن بسیار ساده برای یافتن بلیط با قیمت پایین است. چرا که گاهی اوقات با تغییر فرودگاه محلی مبدا و مقصد قیمت بلیط نیز تغییر می‌کند. البته هزینه ترانسفر فرودگاهی به محل اقامت را نیز در نظر داشته باشید.

از قیمت بلیط سایر فرودگاه ها غافل نمانید
3

قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری


با عضویت در خبرنامه از تخفیف ها و قیمت بلیط لحظه آخری با خبر شوید. اگر در ساعت پرواز خود منعطف هستید سریع‌تر از همه از قیمت روز بلیط هواپیما باخبر شوید تا بتوانید با بهترین نرخ پرواز خود را رزرو کنید.

اطلاع از قیمت بلیط
4

قیمت بلیط در شبکه اجتماعی


اگر اهل ایمیل و پیامک نیستید می توانید در شبکه‌های اجتماعی، از جمله اینستاگرام همراه ما باشید و از بهترین مقاصد مسافرتی و تخفیف‌های مربوطه آگاه شوید. این روش یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای پیدا کردن بهترین قیمت بلیط هواپیما است.

عضویت در شبکه های اجتماعی
5

خرید بلیط در زمان مناسب


در اواسط هفته و ساعات میانی روز، قیمت بلیط هواپیما مناسب تر است و البته توجه داشته باشید بهترین زمان خرید بلیط هواپیما 3 ماه تا 18 روز قبل از پرواز است و هرچه به تاریخ پرواز نزدیک‌تر شوید قیمت افزایش می‌یابد.

زمان جستجو بلیط هواپیما
6

تأثیر ایرلاین درقیمت بلیط هواپیما


جستجو پروازهای یک ایرلاین معمولا ساده ترین راهکار است اما برای داشتن نتیجه ای بهتر، پروازهای ایرلاین های متفاوت را جستجو کنید، گاهی با انتخاب ایرلاین‌های متفاوت، بلیط با قیمت بهتری خواهید یافت.

قیمت بلیط ایرلاین ها
7

بلیط + هتل + بیمه: خرید همزمان


به جای اینکه بلیط هواپیما، هتل، بیمه مسافرتی و ... را از چند جای متفاوت تهیه کنید، در الی گشت آنها را همزمان خریداری کنید. معمولا خرید همزمان بلیط و هتل مقرون به صرفه تر از خرید جداگانه است. به جای اینکه ، ، و ... را از جاهای متفاوت بخرید، سعی کنید آن ها را همزمان خریداری کنید معمولا خرید همزمان بلیط و هتل مقرون به صرفه تر از خرید جداگانه است.

خرید همزمان بلیط هواپیما و هتل
8

عضویت در باشگاه مشتریان


در هنگام خرید از الی گشت، حتما عضو باشگاه مشتریان شوید و از مزایای باشگاه: تخفیف در خریدهای بعدی، استفاده از خدمات ترانسفر فرودگاهی رایگان، سیم کارت رایگان در کشور مقصد و ... بهره مند شوید.

باشگاه مشتریان الی گشت

سوالات متداول