آفر ویژه الی گشت: ۲۰% تخفیف تور روسیه در ۴ خرداد ۹۶

%۲۰ تخفیف تور روسیه (مسکو + سنت پترزبورگ) با الی گشت

مسکو پایتخت یکی از بزرگترین و  گسترده ترین کشورهای دنیا، سرزمین دست نیافتنی ناپلئون و سرزمین تزارهاست. شهر مسکو و  سنت پترزبورگ را به راحتی می توان مهمترین و اولین انتخاب مقصد گردشگری توریست های این کشور دانست. شهرهایی که دیدنی های بسیار دارند و میدان سرخ، کاخ کرملین، مراکز هنری و مراکز خرید آن، هر گردشگری را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی از پر طرفدارترین تورهای ارائه شده ی الی گشت هم به بازدید همزمان از این دو شهر زیبا تعلق دارد، تور ترکیبی مسکو- سنت پترزبورگ که قرار است اینبار با ۲۰ درصد تخفیف ارائه شود. با جزییات بیشتر از این خبر همراه ما باشید:

تور مسکو سنت پترزبورگ
مطالب مرتبط:
اهدای لوح رعایت حقوق مصرف کنندگان به الی گشت
الی گشت برنده جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شد

پکیج تور روسیه الی گشت شامل ۳ شب اقامت در مسکو+ ۴ شب سنت پترزبورگ است که در تاریخ ۲۵ می ۲۰۱۷ مصادف ۴ خرداد ۱۳۹۶ قرار است با ۲۰ % تخفیف برگزار شود. این تور با پرواز تابان هواپیمای  Airbus A310انجام می شود.

از خدمات این تور می توان به ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان، بلیط رفت و برگشت تابان ایر به مسکو و سنت پترزبورگ، پرواز داخلی (مسکو-سنت پترزبورگ یا بالعکس)، ویزای روسیه، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، ۵ روز گشت با وعده غذا و بیمه مسافرتی اشاره کرد.

گشت های مسکو شامل: گشت اول: بازدید از میدان سرخ- نمای بیرونی کلیسای سنت باسیل- مقبره لنین- یک ساعت و نیم بازدید از محوطه کاخ کرملین با ورود به کلیساها- مقبره سرباز گمنام و باغ الکساندر با ناهار-  گشت دوم: بازدید از پارک پیروزی، خیابان آربات- تپه گنجشک- کلیسای مسیح منجی و مترو مسکو با ناهار

گشت های سنت پترزبورگ شامل: گشت سوم: بازدید از کلیسای کازان- خیابان نفسکی- نمای بیرونی جزیره واسیلی و کلیسای اسحاق با ناهار

گشت چهارم: بازدید از موزه هرمیتاژ و فروشگاه صنایع دستی با ناهار. گشت پنجم: بازدید از پارک فواره های قصر پترهوف و ساحل خلیج فنلاند با ناهار.

این تور هر پنجشنبه از تاریخ ۲۵ می تا ۳۰ جون برگزار می شود اما یک خبر خوب داریم و آن هم این که برای روز ۲۵ می مصادف با ۴ خرداد، تخفیف ۲۰ درصدی به این پکیج تعلق می گیرد پس این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید.

برای دیدن این تور و انتخاب هتل دلخواهتان روی تور مسکو + سنت پترزبورگ کلیلک کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد