شرکت الی‌گشت؛ از پیشتازان گردشگری آنلاین در کشور

الی گشت

به گفته حمید قلی‌زاده، نماینده و تورلیدر آژانس الی‌گشت در ترکیه، این مجموعه از نخستین آژانس‌هایی بوده است که بحث گردشگری آنلاین را در کشور دنبال کرد. وی توضیح می‌دهد: الی‌گشت با راه‌اندازی سامانه سیستم رزواسیون آنلاین، این امکان را برای مسافران و آژانس‌های همکار خود ایجاد کرده است که پرواز و هتل مورد نظر خود را به صورت مجازی انتخاب نمایند.

به گفته این راهنمای تور، عکس هتل‌ها و لینک آنها در سایت قرار داده شده است تا مسافران بتوانند بعد از بررسی گزینه های مختلف، به صورت آگاهانه هتل مورد نظر خود را برگزینند.

قلی‌زاده بیان می‌کند: امکان رزرو هتل‌هایی با کیفیت‌های مختلف در سایت این شرکت وجودا دارد؛ برای مثال در مورد استانبول مسافران می‌توانند هتل‌های مورد نظر خود را در بخش‌های تاریخی، اروپایی و آسیایی انتخاب کنند.

اهمیت ویژه به خدمت‌رسانی کامل

الی‌گشت در طول سفر نیز به همه مراحل و جنبه‌های خدمات‌رسانی به مسافران اهمیت می‌دهد و با به کارگیری تعداد کافی از نمایندگان، راهنمایان تور مجرب و کارگزاری‌های معتبر، به دنبال کسب رضایت حداکثری آنهاست.

این راهنمای تورهای ترکیه می‌افزاید: الی‌گشت در هر مقصد مسافرتی، تعداد کافی نماینده برای انجام هماهنگی‌های لازم تعیین کرده و به منظور حل مشکلات احتمالی به آنها اختیارات مورد نیاز را داده است به گونه‌ای که لازم نیست برای هر تصمیمی، موضوع را با مرکز هماهنگ کنند مگر اینکه مشکل بسیار حاد و ویژه‌‌ای رخ داده باشد.

وی به مسافران توصیه می‌کند که برای دریافت خدمات مناسب و مسافرت با خیالی آسوده و بدون نگرانی باید هزینه پرداخت کنند و در انتخاب آژانس مسافرتی تنها به فکر قیمت ارزان تور نباشند.

آژانس هواپیمایی الی‌گشت ۱۵ سال است که در زمینه برگزاری تورهای داخلی و خارجی فعالیت می‌کنند. این آژانس همواره تلاش کرده است خدمات کامل و نوآورانه‌ای را به مسافران و شرکت‌های همکار در این زمینه ارائه کند. الی‌گشت همچنین شبکه‌ گسترده‌ای از توزیع را برای ارائه خدمات خود تشکیل داده است به گونه‌ای که در حال حاضر بیش از ۶۰۰ آژانس در تهران و ۱۰۰۰ آژانس در شهرستان‌ها از اعضای فعال این شبکه هستند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد