جذاب ترین در بین مقاصد آسیایی با احداث جاذبه های جدید در دبی

احداث جاذبه های جدید در دبی

امارات متحده عربی که امروز بسیار متفاوت از سالیان پیش خود است، در حوزه گردشگری نیز از ظرفیت های بسیار بالایی برخوردار است، بیابان گذشته اکنون به یکی از شهر های مدرن دنیا تبدیل شده که از گوشه گوشه این جهان برای بازدید مراجعه می کنند. حتی بسیاری از شهر های اروپایی و البته حوزه اسکاندیناوی که رنگ و روی آفتاب را کمتر می بینند از فرصت به وجود آمده در دبی برای اینکه در معرض آفتاب قرار بگیرند کمال استفاده را می کنند. اکنون به طور مدام شاهد در حال بیشتر شدنجاذبه های گردشگری و احداث جاذبه های جدید در دبی هستیم که در ادامه برخی از آنها را شرح می دهیم، پس با الی گشت همراه باشید.

احداث جاذبه های جدید در دبی
مطالب مرتبط:
آسمان خراشهای دبی غالب در مسابقه آسمان خراشها
پارک صفا، قدیمی ترین پارک دبی
یک ویدیو هیجان انگیز از تفریحات دبی!

طی دهه اخیر بیشترین رشد گردشگری را در دبی شاهد بودیم و البته بیشترین طرفدار در میان مقاصد گردشگری در آسیا را نیز به خود اختصاص داده است و همواره سعی کرده اند جزو “ترین ها” در حوزه گردشگری خود را نشان دهند و لیستی از بزرگ ترین و بهترین جاذبه ها را در هر سال به نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ بیفزایند

CLYMB

اما حالا قرار است با احداث جاذبه های جدید در دبی لیستی دیگر را به زودی به سایر جاذبه های گردشگریش اضافه کند که آنها شامل پارک برادران وارنر که شامل ۲۹ محوطه بازی مدرن است، محیط های بسیار جذاب برای غواصی، انواع مختلفی از رستوران ها و مراکز خرید، بازی های خانوادگی و سرگرمی های منحصر به فرد و اسباب بازی‌های هیجان انگیز می باشد و کمک کرده تا تجربه ای خاص را نصیب گردشگران کند.

در کنار دبی، ابوظبی نیز در حال رشد در این حوزه است، این شهر دارای بلندترین دیوار کوهنوردی جهان در فضای سرپوشیده، آن یک سازه مکعبی شکل آینده نگرانه به نام CLYMB می باشد.

عین دبی

عین دبی (Ain Dubai)که بزرگترین چرخ و فلک جهان با ۲۱۰ متر ارتفاع می باشد، علاوه بر این، سیتی لند مال (City Land Mall)که با بیش از ۳۵۰ فروشگاه و نسخه مینیاتوری باغ معجزه از طبیعتالهام گرفته است. همه این جاذبه ها موجب خواهد شد تا مجدد رکورد جدید در جذب گردشگر را به خود اختصاص دهد.

سیتی لند مال

تحولات حوزه گردشگری و احداث جاذبه های جدید در دبی موجب شده تا در طول سال حدود ۱۵ میلیون گردشگر را جذب کنند و با تنوعی از جاذبه های گردشگری از مهمانان خود استقبال کنند که از جمله می توان به پارک آبی لاگونا، پارک های موضوعی استثنایی، دبی فریم که پیوندی بین گذشته و حال دبی است، تفرجگاه های متنوع و هتل های خاص مثل بلندترین هتل جهان اشاره کرد که همگی این ها به تازگی افتتاح شده اندو عاملی از عوامل رشد گردشگری در این شهر خاص است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد