الی گشت برنده جایزه برترین شرکت مسافرتی آسیای غربی در سال ۲۰۱۵

جوایز گردشگری مالزی

وزارت گردشگری و فرهنگ مالزی در ۱۷ فوریه ۲۰۱۶ مراسم باشکوهی را تحت عنوان جوایز گردشگری مالزی (MTA) 2015/2014 برگزار نمود. این جوایز به ۶۵ شرکت و سازمانی که نقش چشمگیری در رشد و توسعه صنعت گردشگری در مالزی ایفا کرده اند، اعطا شد. مراسم اعطای جوایز در مرکز تجارت جهانی پوترا واقع در کوالالامپور با حضور معاون نخست وزیر مالزی دکتر احمد زاهد حمیدی و مهمترین مقامات و مسئولان گردشگری مالزی و دیگر کشورهای جهان برگزار شد. جوایز گردشگری مالزی یکی از مهمترین و با ارزش ترین جوایز در منطقه آسیا و اقیانوسیه می باشد که از سال ۱۹۸۷ به طور سالانه برگزار می شود.

در مراسم امسال شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی الی گشت در کنار ۲۵ دفتر مسافرتی دیگر از کشورهای مختلف جهان موفق شد در فهرست نهایی بهترین برگزارکنندگان تور خارجی در نوزدهمین آیین جایزه گردشگری مالزی قرار گیرد و جایزه بهترین شرکت مسافرتی آسیای غربی در سال ۲۰۱۵ را دریافت کند. شرکت الی گشت به دلیل برگزاری با کیفیت تور مالزی در شهرهای کوالالامپور، پنانگ، لنکاوی، تامان نگارا و تیومان آیلند و همچنین فرستادن بیشترین تعداد مسافران به کشور مالزی در این مراسم به عنوان برترین تور اپراتور در غرب آسیا معرفی شد.

در این مراسم مجموعه تفریحی گنتینگ (Genting) و مرکز خرید پاویلیون (pavilion) موفق به دریافت جایزه ویژه این دوره شدند. همچنین مرکز خرید Sunway pyramid به عنوان مرکز خرید خلاق، مجموعه Legoland به عنوان بهترین پارک موضوعی و Tabin Whildlife Reserve به عنوان بهترین جاذبه طبیعی در مالزی شناخته شدند.

این مراسم با حضور ۵۳ داور و اهدای ۶۵ جایزه به فعالان گردشگری داخلی و خارجی منتخب از میان بیش از ۵۹۰ شرکت کننده برگزارشد و جوایز شامل بهترین نشریات، مقالات، وبلاگ، برگزار کنندگان تور، خدمات اقامتی، راهنمای تور، جاذبه گردشگری، رستوران خلاق، مرکز ماساژ مراکز خرید و اقامت خانگی در گروه‌های خارجی و داخلی بود.

امسال دو گروه بهترین مستند سفر و تبلیغات آنلاین نیز به این گروه‌ها افزوده شده‌اند. مالزی قصد دارد تا با خلاقیت، ایجاد جاذبه‌های جدید و تمرکز بر گردشگری ورزشی، گلف، خرید، Homestay و پرنده نگاری، تا سال ۲۰۲۰ به هدف خویش در جذب ۳۰ میلیون گردشگر دست یابد هرچند که آمارها نشان می‌دهد که سال گذشته (۲۰۱۵) با جذب ۲۵.۷ میلیون گردشگر نسبت به ۲۷.۴ میلیون نفر سال ۲۰۱۴ نه تنها رشدی نداشته که با افت نیز روبرو بوده است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد