اهدای جوایز باشگاه مشتریان Tour & Rewards سال ۲۰۱۵

الی گشت

امروزه شرکت های بزرگ و تراز اول دنیا، انرژی و سرمایه زیادی را در مدیریت ارتباط با مشتری صرف می کنند. جذب و حفظ مشتری وفادار در رأس رسالت های سازمان های موفق قرار دارد. شرکت الی گشت نیز به منظور برقراری ارتباط نزدیک با مشتریان و همکاران، خدمات و مزایای منحصربفردی را در باشگاه مشتریان Tour & Rewards ارائه می دهد. مسافران بر اساس میزان خریدی که از خدمات مسافرتی الی گشت داشته اند، به ترتیب کارت های آبی، نقره ای و طلایی دریافت می کنند، همچنین آژانس های همکاری که از طریق سیستم رزرواسیون آنلاین، خدمات مسافرتی شرکت الی گشت را به فروش می رسانند، کارت مشکی دریافت کرده و بر اساس میزان فروش خود در سال میلادی جوایز متنوع و نفیسی دریافت می کنند.

با پایان یافتن سال ۲۰۱۵ میلادی و با توجه به جوایز تعیین شده طبق امتیازات برگرفته از میزان فروش یکساله، کانترهای آژانس هایی که از سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت استفاده می کنند، از جوایز و اعتبارات در نظر گرفته در باشگاه مشتریان T&R استفاده کردند. در مجموع به ۵۲۰ نفر از کانترهای محترم آژانس های سطح کشور جوایز اهدا شد که از بین آنها می توان به استفاده از اعتبار تورها تا سقف ۸،۰۰۰،۰۰۰ تومان و دریافت ۱۰ سکه بهار آزادی اشاره نمود.

جوایز باشگاه مشتریان Tour & Rewards در سال ۲۰۱۵ شامل ست رومیزی، هفون، دوربین عکاسی، Apple iPod، Apple iPad، Apple iPhone، Apple MacBook، LED Samsung، ۱۰ سکه بهار آزادی، خودروی پراید و خودروی ۲۰۶  می شد. همچنین کانترهای همکار می توانستند به جای دریافت این هدایا، از اعتبار خرید تورها و خدمات مسافرتی شرکت الی گشت معادل ۵۰۰،۰۰۰ تومان تا ۵،۰۰۰،۰۰۰ استفاده کنند، تا ضمن قدردانی از زحمات یک سال گذشته آنها، با سفر به کشورهای مختلف، اطلاعات کاملتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد