اولین کشتی اقیانوس پیمای کروز در قشم پهلو گرفت

پهلو گرفتن کشتی کروز در قشم

اولین کشتی اقیانوس پیمای کروز که «سانی» نام دارد، روز چهارشنبه با ۴۰۰ نفر گردشگر و خدمه از جزیره ی کیش حرکت کرد و روز بعد در بندر کاوه ی قشم پهلو گرفت. این کشتی برای راحت تر شدن و امن تر شدن سفرهای دریایی، وارد آب های خلیج فارس شده است. با ادامه ی این خبر همراه الی گشت باشید:
مطالب مرتبط:
قطار بین المللی عقاب طلایی وارد ایران شد
ویژن کارت ایرانیان راه حلی برای خرید های خارجی
کشتی کروز در قشممهم ترین هدف استافده از این کشتی در جزایر کیش و قشم، سفر راحت تر، امن تر و خاطره انگیزتر برای مسافران خلیج فارس است. آقای بهرامی مدیر حمل و نقل دریایی جزیره قشم، وجود جاذبه های زیادی که در بین ۲ جزیره ی کیش و قشم وجود دارد را مهم ترین دلیل راه اندازی خط دریایی بین ۲ جزیره دانست. این اولین سفر دریایی به این شکل بین ۲ جزیره ی کیش و قشم است و هدف جلوگیری از خروج میلیون ها دلار ارز کشور برای سفر با کشتی های کروز کشورهای دیگر است و این انتظار وجود دارد که گردشگران زیادی از این موضوع استقبال کنند. البته در مسیر دریایی دو جزیره ی کیش و قشم، این کشتی از بندرهای چارک و بندرعباس هم رد می شود.

کشتی اقیانوس پیمای سانی

درباره کشتی کروز سانی

این کشتی که آن را سانی نام گذاری کرده اند، دارای ۹ طبقه است و ۱۷۶ متر طول و ۲۳ متر عرض دارد. سانی، ۱۳۰ کابین را شامل می شود که ۷۷ تای آن ها درجه ی یک هستند. از امکانات داخل این کشتی می توان به رستوران، ۲ سالن سینما، کتابخانه، اتاق مطالعه، استخر، اتاق بازی کودکان، سالن برگزاری همایش و … اشاره کرد. مسیر دریایی ای که بین دو جزیره ی کیش و قشم وجود دارد، ۱۲۷ کیلومتر است و کشتی کروز سانی قرار است برای اولین بار، این مسیر را طی کند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code