رشد بازدید گردشگران بریتانیا از مالدیو در سال جاری + تصویر

افزایش بازدید گردشگران بریتانیا از مالدیو ۲۰۱۸

مالدیو اعلام کرده است رشد دو رقمی ۱۷٫۵ درصد در تعداد مسافران انگلیس که در اسفند ۲۰۱۸ بازدید کرده اند، در مقایسه با همان ماه گذشته سال گذشته است که نشان از رشد بازدید گردشگران بریتانیا از مالدیو است. در کل، ۱۱،۸۲۹ مسافر انگلیسی در ماه اسفند بازدید کردند، در مقایسه با اسفند ۲۰۱۷ که تعداد آن ۱۰،۰۶۳ بوده است. این مقصد فقط به عنوان میزبان جوایز جهانی اسپا تایید شده است، این رویداد در ماه آبان  برگزار می شود. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر به جزییات آمار گردشگری در این مقصد هیجان انگیز در سال جاری بپردازیم.

اقامت بی نظیر در مالدیو

جزایر مالدیو، مورد توجه سایر گردشگران

مطالب مرتبط :
گشت و گذار در مالدیو + ویدئو
معرفی هتل ۵ ستاره رویال آیلند ریزورت اند اسپا در مالدیو

به طور کلی، مالدیو در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ درمجموع ۳۲،۶۳۳ گردشگر انگلیس را پذیرابوده است. این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال ۲۰۱۷ با افزایش ۱۲٫۲ درصدی مواجه شده است که ۲۹۰۸۸ نفر از انگلیس به را شامل می شد. در سطح جهانی، در اسفند ۲۰۱۸، مالدیو با افزایش ۱۸٫۵ درصدی تعداد گردشگران بین المللی را ثبت نام کرد و در مجموع ۱۳۳،۴۶۶ نفر گردشگر را پذیرفت. در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ مجموع گردشگران جهانی این کشور به ۴۲۰،۱۰۳ می رسد که نشان دهنده رشد مثبت ۱۷ درصدی در مقایسه با سال گذشته است.

بازدید گردشگران بریتانیا از مالدیو

عملکرد عالی وزارت گردشگری مالدیو

این سال مالدیو وضعیت خود را به عنوان یکی از جذاب ترین جاذبه های گردشگری در انگلیس مطرح کرده است که با افتتاح حداقل ۲۳ مجتمع جدید و اولین مکان اقامتگاه زیرزمینی در کنراد مالدیو در جزیره رانگالی در سه ماهه چهارم از سال ۲۰۱۸، همراه شده است. موسی زمیر، وزیر گردشگری مالدیو، گفت: “ما بسیار خوشحال هستیم که چنین افزایش قابل توجهی را در تعداد گردشگران انگلیس و بین المللی به مالدیو مشاهده می کنیم که عمدتا به لطف کار انجام شده توسط سفارت مالدیوو سهامداران بزرگ درصنعت گردشگری است”.

جزایر مالدیو

مالدیو، مقدی جذاب در بازار گردشگری انگلیس

بریتانیا همچنان خود را به عنوان یکی از با ارزش ترین بازارهای حا حاظر برای گردشگری به مالدیو تبدیل شده است و با تعدادی از تحولات جدید گردشگری هیجان انگیز که در سال جاری آغاز می شود، انتظار می رود بازدیدکنندگان حتی بیشتر در ماه های باقی مانده ۲۰۱۸ سفر کنند.

چشم انداز جزایر مالدیو

توصیفی از این بهشت زمینی

بهترین مکان برای تفریح و لذت بردن از تپه های عاشقانه که به این جزایر زیبایی می دهند. تصور کنید یک مکان است که فقط خورشید در آنجا گشت و گذاردارد.  جایی که بهشت با واقعیت روبرو می شود و شما می توانید هر یک از نود و نه استراحتگاه جزیره در سراسر مالدیو را برای ماه عسل و یا تعطیلات خود انتخاب کنید. اجازه می دهد به شما که آزادانه تمام آنچه که این منطقه شگفت انگیز استوایی اراده می دهد راکشف کنید.

جزایر زیبای مالدیو

همه چیز کاملا لوکس در ذهن مسافران طراحی شده است، به همین دلیل است که سرانه شلوغ ترین منطقه توریستی در جهان است. نیم میلیون نفر در هر سال این بهشت را کشف می کنند.

منبع: breakingtravelnews.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد