بازگشایی بزرگترین آبشار مصنوعی آسیا در چین

بزرگترین آبشار ساخت بشر در چین

بزرگترین آبشار ساخت بشر در آسیا به روی مردم بازگشایی شد. این آبشار در کشور چین و در استان یونان و در منطقه ی کنمینگ قرار دارد و در همان روز بازگشایی، صدها نفر بازدید کننده داشته است و مشخص است که می تواند گردشگران داخلی و خارجی زیادی را برای کشور چین به همراه داشته باشد. با ادامه ی این خبر همراه الی گشت باشید:

بزرگترین آبشار ساخت بشر در آسیا
مطالب مرتبط:
سفر دختر ۱۶ ساله با قایق صورتی رنگ به اقیانوس ها
ساخت اولین شهر شناور دنیا در اقیانوس آرام

بزرگترین آبشار مصنوعی آسیا که در کشور چین ساخته شده است، هنوز نام مشخصی انتخاب نشده است اما این آبشار ۱۲٫۵ متر ارتفاع و ۴۰۰ متر عرض دارد و در واقع به عنوان جزیی از پروژه ی هدایت آب رودخانه ی Niulan به دریاچه ی Dianchi است که بزرگ ترین دریاچه ی آب شیرین در استان یونان است.

این پروژه نه تنها به کاهش احتمال وقوع سیل رودخانه ی Niulan  کمک می کند، بلکه به عنوان یک منبع آب برای مواقع اضطراری هم می تواند مورد استفاده باشد. علاوه بر این ها، این ابشار کمک زیادی بر جذب گردشگر برای این استان می کند و تاثیر مثبتی در صنعت گردشگری آن خواهد داشت.

بزرگترین آبشار مصنوعی آسیا در چین

تکمیل این پروژه ۲ سال تمام زمان برده است و هزینه ای برابر ۱٫۱ بیلیون یوان برای چین داشته است. در اطراف این آبشار هم پارکی ساخته شده است تا توریست ها بتوانند بصورت رایگان از این جاذبه دیدن کنند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد