برگزاری تور گوا از ۵ ژانویه

زمان سفر به یک مقصد ساحلی و رویایی در همین نزدیکی است، الی گشت از تاریخ ۵ ژانویه_ ۱۶ دی ماه شروع به برگزاری تور گوا می کند، این تور هر پنجشنبه با پرواز هفتگی ماهان انجام می شود. گوا از آن مقاصد رویایی و پرطرفدار برای بسیاری از ما ایرانی هاست که با داشتن جاذبه های فرهنگی و طبیعی فوق العاده زیبا توانسته محبوبیت خاصی در ذهن گردشگران پیدا کند، البته دیدنی های گوا تنها به سواحل زیبا و طبیعتش محدود نمی‌شود، چرا که می توانید معماری بناهای تاریخی و سنتی پرتغالی‌ها را در جای جای ایالت گوا ببینید.
با خنک شدن هوا اگر به دنبال یک مقصد ساحلی و خوش آب و هوا هستید که علاوه بر دیدنی های طبیعی، فرهنگ و تاریخ غنی هم داشته باشد، ما گوا، نگین خوش آب و رنگ هند را پیشنهاد می کنیم؛ از آن مقاصدی که با سفر به آن برای مدت ها تصاویر دلنشینی در ذهنتان نقش می بندد.
در تور گوا که توسط الی گشت اجرا می شود شما با تورلیدرهای مجرب فارسی زبان همسفر می شوید، کسانی که با اطلاعات کافی و تسلط بسیار می توانند سفر لذت بخشی را برایتان رقم بزنند.

تور گوا

مفتخریم اعلام کنیم در این مسیر بیشترین سهم مسافر در بین شرکت های مسافرتی را داشته ایم و رضایت بالای همسفران ما در سفرهای گذشته خبر از کیفیت بالای برگزاری تورهای گوا را می دهد.

منتظر اطلاعات تکمیلی در این زمینه باشید…

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد