افتتاح بلندترین هتل جهان در دبی

بلندترین هتل جهان در دبی

دبی، این روزها همواره در حال توسعه و پیشرفت شهرش است. این شهر اماراتی با توجه به این که قدمت و جاذبه های تاریخی چندانی ندارد، اما توانسته با ساخت مجموعه های توریستی متعدد به عنوان یکی از پرگردشگر ترین شهرهای آسیایی تبدیل شود. خبری که به تازگی توانسته مجدد نام این شهر بر سر زبان ها بیاندازد افتتاح بلندترین هتل جهان با ارتفاع ۳۶۵  متر و ۷۵ طبقه است. در ادامه با الی گشت همراه باشید تا اطلاعاتی را در مورد بلندترین هتل جهان Gevora را داشته باشید.

افتتاح بلندترین هتل جهان
مطالب مرتبط: 
راز کشتی های دفن شده در زیر خیابان های این شهر چیست؟
اتفاقات مهمی که در سال ۲۰۱۷ افتادند و هیچ توضیحی برای آن ها نیست

شهر دبی اقدام به ساخت بلندترین هتل جهان به نام Gevora نموده و چند روز پیش آن را افتتاح کرد. این هتل دارای ارتفاع ۳۶۵ متر بوده و ۷۵ طبقه دارد. در این هتل شما حق انتخاب بین ۵۲۸ اتاق را دارید. که البته خوب هر کدام بنا به هدف و بودجه ای که دارید قابل رزرو هستند. این هتل دارای اتاق های لوکس که هر کدام ۴۶ متر مربع هستند، اتاق های لوکس یک خوابه با مساحت ۶۲ متر مربع و سوئیت های دو خوابه که دارای مساحت ۸۵ مربع هستند، می باشد.

بلندترین هتل جهان

هتل چهار ستاره Gevora، به گونه ای طراحی شده تا تمامی نیازهای تجاری و رفاهی مسافران خود را بتواند برطرف سازد. در این هتل یک استخر با چشم اندازه بسیار زیبا، یک کافی شاپ با منوی غذایی عالی و همچنین یک مرکز کسب و کار جهت برگزاری جلسات ادارای در نظر گرفته شده است. همچنین یک آشپزخانه که به طور ۲۴ ساعته آماده در اختیار مسافران خود است و هر زمان در طول شبانه روز که بخواهید می توانید در این هتل غذا سرو کنید. همچنین در بالاترین طبقات هتل هم چشم انداز پانورامایی را می توانید داشته باشید.

افتتاح بلندترین هتل جهان در دبی

البته رکورد پیشین بلندترین هتل جهان هم باز به خود شهر دبی مربوط می شود. این هتل که Marguis نام دارد، دارای ارتفاع ۳۵۵ متر و ۷۲ طبقه بوده است.

سازندگان این هتل چهار ستاره در خبرگزاری ها گفته اند که می خواهیم مهمان نوازی را در ارتفاعات این شهر به مسافران ارائه دهیم.

آدرس: ۱۰۱ Sheikh Zayed Rd, Dubai, United Arab Emirates

تلفن: ۰۰۹۷۱۴۵۲۴۰۰۰۰

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد