بهترین هتل جهان انتخاب شد

انتخاب بهترین هتل جهان

بهترین هتل ها همیشه طرفداران بیشتری دارند چون توانسته اند با خدمات مناسبی که ارائه می دهند مسافران و گردشگران را از خود راضی کنند. یکی از سایت های معروف در زمینه گردشگری هر سال در اقدامی جالب از مردم درباره بهترین هتل سال نظرخواهی می کند. فکر می کنید امسال کدام هتل لقب بهترین هتل جهان را به خودش اختصاص داد؟ هتل فورسیزون (Four Seasons Resort) در بالی. در ادامه این خبر الی گشت را همراهی کنید.

هتل فورسیزن بالی
مطالب مرتبط:
تعطیلی فرودگاه بالی در اثر فوران دوباره آتشفشان
نکات ضروری هنگام سفر به بالی
زیر آب های بالی موتور سواری کنید!

بالی با سواحل شگفت انگیز همیشه یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری ست و کسانی که به دنبالی مقصدی خیال انگیز می گردند همیشه آرزوی سفر به این محل را دارند. هتل فورسیزن بالی که در سایان بالی قرار دارد موفق شد که به عنوان بهترین هتل جهان دست پیدا کند. موقعیت ویژه و جذاب این هتل و همینطور معماری متمایزی که برای ساخت آن به کار رفته باعث شده تا نظر مسافران به سوی این هتل جلب شود. در مراسمی که برای معرفی این هتل برگزار شد بیشتر از همه روی احساسی آرامش بخش و تجربه های مدرنی که با اقامت در این هتل نصیب مهمانان می شود تاکید شد.

هتل های بالی

در این هتل، مهمانان با امتحان تجربه هایی از فرهنگ بالی شناخت بیشتری پیدا می کنند؛ مثلا در کنار رودخانه یک کلاس آشپزی هست که مهمانان برای یاد گرفتن غذاهای محلی بالی به آنجا می روند. در هتل تورهای گردشگری برگزار می شود که گردشگران را به گشت و گذار در میان جاذبه ها و ماجراجویی هایی مثل رفتینگ می برد.

یکی از جنبه هایی که این هتل را محبوب کرده موقعیت خاص مکانی اش است هتل در ارتفاعات یوبود (Ubud) و در میان دو رودخانه قرار گرفته و معماری نمادین جالب توجهی دارد. یکی از قسمت های هیجان انگیز اقامت در این هتل لحظه ی ورود به آن است! چون باید از روی یک پل چوبی که بر روی درختان قرار گرفته عبور کنید و از روی پشت بام هتل که حوضچه ای خیره کننده دارد به لابی و این هتل خیال انگیز بروید.

هتل اندونزی

در این هتل کاملا از هیاهوی دنیا دور می شوید و مدتی را در میان طبیعت سرسبز و دره ی دیدی می گذرانید. هتل ۴۲ ویلای اختصاصی و ۱۸ سوئیت دارد که همه ی ویلاها دارای استخر هستند و در میان چشم اندازهای سرسبز مامنی آرامش بخش را پدید آورده اند. برای دکوراسیون داخلی هتل، تزئینات معاصر و خاص بالی با هم تلفیق شده اند تا محیطی بینظیر برای استراحت و اقامت خلق شود.

سفر به اندونزی

به گفته مدیر عامل «اودای رائو»، اینکه این هتل برای دومین بار بهترین هتل جهان شده یکی از افتخارهای آن هاست. این انتخاب نشات گرفته از مهمان نوازی کارکنان هتل فورسیزن است که مهمانان را همیشه به اینجا می کشاند. از طرفی حمایت های مالی و سرمایه گذاری مالکان هتل هم تاثیر زیادی در راضی نگه داشتن مسافران لوکس پسند داشته است. در مراسم انتخاب بهترین های جهان به غیر از بهترین هتل ها، بهترین فرودگاه ها، جزیره ها، شهرها و … هم انتخاب می شوند و تمامی این گزینش ها بر اساس نظر خوانندگان است. معیارهایی که یک هتل را «بهترین» می کند شامل موادی مثل امکانات، موقعیت مکانی هتل، نوع و کیفیت غذا، خدمات ارائه شده و … است و مسافران برای انتخاب یک هتل به همه ی این جنبه ها توجه می کند. هتل فورسیزن موفق شد با ۹۸٫۲۲ درصد رای به عنوان بهترین هتل دنیا انتخاب شود.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد