ارائه تخفیف ۵۰ درصدی گردشگری به مناسبت روز کیش

تخفیف ۵۰ درصدی گردشگری کیش

کیش جزیره ای زیبا و دیدنی در حوزه ی آب های خلیج فارس است، این جزیره از زمان هخامنشیان تحت تسلط ایرانیان بوده و به عنوان مهمترین مقصد توریستی داخلی و خارجی در جنوب ایران محسوب می شود. روانه شدن بیش از یک میلیون گردشگر در طول سال به سوی این جزیره به خوبی اهمیت زیاد آن را نشان می ‌دهد. چند روز قبل خبر بسیار خوش آیندی مبنی بر این که این جزیره در سازمان جهانی گردشگری به عضویت رسیده است را در مجله ی گردشگری الی گشت خدمتتان ارائه نمودیم که این موضوع در زمینه رشد صنعت گردشگری کشور تاثیر بسیار خوش آیندی را دارد. اما این بار قصد داریم تا درباره تخفیف ۵۰ درصدی که بر روی امکانات و خدمات تفریحی ارائه شده برای مسافران این جزیره در روز گردشگری که ۲۰ آبان ماه باشد صحبت کنیم. در صورتی که قصد سفر به کیش را دارید حتما لازم تا درباره تخفیف ۵۰ درصدی گردشگری کیش بر روی خدمات تفریحی این مقصد جنوبی ایران اطلاعات کاملی داشته باشید، از همین رو در ادامه با ما همراه باشید.

تخفیف 50 درصدی گردشگری کیش
مطالب مرتبط:
عضویت منطقه آزاد کیش در سازمان جهانی گردشگری
الکترونیکی شدن جزیره کیش، برگ برنده توسعه گردشگری
جذاب ترین ورزش های آبی در جزیره کیش

همانطور که در بالا ذکر کردیم به مناسبت روز کیش که ۲۰ آبان ماه می باشد برای گردشگران مسافران این مقصد گردشگری تخفیف حدود ۵۰ درصدی بر روی تمام خدمات تفریحی ارائه خواهد شد. مطابق با گفته علیرضا قائدیان، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش بیان کرد که برای اینکه این روز به‌ عنوان روزی به ‌یاد ماندنی در ذهن گردشگران و کیشوندان نقش بندد، تخفیفات ۵۰ درصدی شامل کلیه برنامه ‌های تفریحی و گردشگری و واحدهای اقامتی است.

همچنین وی در ادامه صحبت های خود درباره تخفیف ۵۰ درصدی گردشگری کیش از برگزاری مراسم نورافشانی و اجرای برنامه‌ های موسیقی عمومی با حضور گروه ‌های ملی و محلی در روز کیش خبر داد و افزود:

از دیگر برنامه های روز کیش که توسط معاونت گردشگری این جزیره علیرضا قائدیان اعلام کرد که از دیگر برنامه هایی که برای این روز در نظر گرفته شده است نیز برگزاری مسابقه آشپزی دریایی روی کشتی‌ های گردشگری جزیره، رونمایی و بهره‌‌ برداری از سامانه جامع ارایه و فروش خدمات گردشگری کیش، بهره ‌برداری از یک فروند کشتی تفریحی و گردشگری و استقبال و پذیرایی از مسافران در مبادی ورودی به جزیره در پروازهای هواپیمایی کیش با شیرینی‌های محلی می باشد.

تخفیف 50 درصدی گردشگری کیش

همچنین علیرضا قائدیان با تقدیر از مدیریت منطقه آزاد کیش به دلیل نامگذاری ۲۰ آبان به روز کیش این رویداد را فرصتی مناسب دانست برای آشنایی هرچه بیشتر ساکنان نقاط مختلف کشور و گردشگران بین‌‌المللی با داشته‌ها و ظرفیت‌های متنوع این جزیره و ارج نهادن به منزلت کیش و مردمان آن عنوان کرد.

مهمترین نکته این است که در روز ۲۰ آبان که روز کیش می باشد با حضور گردشگران و شهروندان این جزیره نیز اولین آیین نکوداشت این جزیره هم نیز برگزار می شود و امسال آیین و برنامه‌هایی ویژه برای معرفی هرچه بیشتر جلوهای فرهنگی و اجتماعی این جزیره به ‌عنوان یکی از کانون های گردشگری کشور و منطقه برای نخستین بار در این روز بر پا می ‌شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش، سعید پورعلی نیز با اشاره بر این موضوع که در این روز فرصت بسیار مناسبی وجود دارد تا فرصتی برای الگوسازی، معرفی توانمندی ها و تبیین شاخصه های برجسته ی زیست شهری در این دیار کهن در سطوح محلی ملی و جهانی برگزار گردد.

تخفیف 50 درصدی گردشگری کیش

همچنین پورعلی در ادامه این صحبت نیز گفت که با توجه به اینکه برنامه های زیادی برای این روز در جزیره کیش پیش بینی شده است در تلاش برای تبدیل روز کیش به جشنواره بیاد ماندنی و سرشار از پیام های موثر نیز می باشد. ایشان در برپایی هر چه باشکوه‌تر این روز از همکاری همه بخش‌های سازمان منطقه آزاد کیش، سازمان‌ها و نهادها، اصناف، بازاریان، هنرمندان، اصحاب رسانه و سایر قشرها خبر داد و گفت:

که به مناسبت روز کیش در حوزه های مختلف گردشگری، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی برنامه های متعددی در جزیره کیش نیز پیش بینی شده است که از جمله آن های نیز شامل خدمات عمومی به کیشوندان و گردشگران با تخفیف‌ها و تسهیلات ویژه است .

پورعلی همچنین با اشاره به فراگیری آیین‌های ویژه نکوداشت روز کیش اضافه کرد که متناسب با این روز فضای عمومی جزیره تغییر می‌کند و انتظار این است که در این تغییرات همگان به‌ویژه بازارها، هتل‌ها و اماکن عمومی، سهیم ‌شوند.

رییس سازمان میراث فرهنگی: تغییر سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه مشکلی را حل نمی کند.
ببینید گردشگری چه تاثیری بر مناطق محروم می گذارد؟
چگونه خلق جاذبه های گردشگری در رشد اقتصادی تاثیر می گذارد؟
برگزاری جشنواره ملی چشمه پلکانی باداب سورت با هدف جذب گردشگر

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code