آفر استثنایی الی گشت: ۱۰% تخفیف تور تایلند

%۱۰ تخفیف تور تایلند با الی گشت

شاید به جرات بتوان گفت که تایلند اولین مقصد سفری گردشگران در بین کشورهای جنوب شرقی آسیا آن هم با سالانه ۱۶ میلیون گردشگر است ولی خوشبختانه علیرغم این تعداد گردشگر باز هم فرهنگ تایلند و طبیعت آن همچنان دست نخورده باقی مانده است. محیط گرم و دوست داشتنی آن، جنگل ها ی استوایی و بکر، سواحل وسیع و آفتابی با آب های خوشرنگ، غذاهای خوشمزه و فرهنگ و تاریخ طلایی آن باعث شده تا این کشور استوایی به یکی از پر طرفدارترین مقاصد توریستی تبدیل شود. کشوری که به کشور لبخندها شهره است. از تورهای پر طرفدار الی گشت هم تور تایلند است که اینبار با تخفیف استثنایی ۱۰ درصدی ارائه می شود. با جزییات بیشتر این خبر همراه ما باشید:

تور تایلند الی گشت
مطالب مرتبط:
چرا هند را با الی گشت برویم؟
چرا برای سفر به استانبول الی گشت را انتخاب کنیم؟

تور تایلند الی گشت که شامل تورهای پاتایا، تور بانکوک، تور ترکیبی بانکوک+ پوکت و تور ترکیبی بانکوک+ پاتایا است، به مدت ۷ شب و ۸ روز برگزار می شود که از تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۱۷ تا ۳۱ اکتبر  ۲۰۱۷ مصادف با ۹ مهر ۱۳۹۶ تا ۹ آبان ۱۳۹۶ با ۱۰% تخفیف ارائه می شود. این تور با پرواز مدرن ماهان ایر انجام می شود.

از خدمات این تور می توان به بلیط رفت و برگشت پرواز ماهان ایر، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، ۷ شب اقامت در هتل با صبحانه، گشت شهری، سیم کارت اعتباری تایلند، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان اشاره کرد.

خبر خوب اینکه فقط تا تاریخ ۳۱ اکتبر برابر با ۹ آبان می توانید از تخفیف ۱۰ درصدی ای که به این تور تعلق گرفته استفاده کنید. این پیشنهاد ویژه را از دست ندهید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد