حضور الی گشت در نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته

الی گشت در هشتمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته که از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه ۹۳ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، حضور گسترده ای داشت.
علاقه مندان به سفر، فعالان صنعت گردشگری، هتلداران و شرکت های خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی از غرفه الی گشت در نمایشگاه بازدید کردند و استقبال خوبی از نحوه ارائه خدمات نوین الی گشت شد. سیستم رزرواسیون آنلاین گروه آسمان ایرانیان تحت عنوان Anywhere to Anywhere با استفاده از سیستم های All in One که در اطراف غرفه نصب شده بود، توسط گروه توسعه بازار الی گشت برای مخاطبان توضیح داده می شد.
تمامی فرایند انتخاب پرواز، هتل، تورها (شامل پکیج ها و پرواز+هتل)، ترانسفر، گشت شهری، صدور بیمه مسافرتی و ویزا و پرداخت آنلاین برای مخاطبان تشریح می شد. سیستم رزرواسیون گروه آسمان ایران که قابل مقایسه و رقابت با بزرگ ترین سیستم های رزرواسیون آنلاین در دنیا می باشد، در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مسافران و آژانس های همکار طراحی شده و امکان خرید و رزرواسیون آنلاین طیف وسیعی از خدمات گردشگری شامل رزرو هتل، پرواز، خودروی اجاره ای، بیمه و ویزا را با کارایی بسیار بالا فراهم کرده است.
این سیستم، متنوع ترین و با کیفیت ترین خدمات گردشگری را مطابق با سطوح درآمدی، علایق و اهداف مختلف به گردشگران و آژانس های همکار ارائه می دهد. نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تنها رویداد رسمی نمایشگاهی کشورمان در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری است که در تقویم سازمان جهانی گردشگری WTO به ثبت رسیده و مورد تأیید و توجه سازمان مذکور است.
هرساله اسامی شرکت کنندگان در این نمایشگاه از سوی برگزارکننده در اختیار WTO قرار می گیرد و حضور در آن به عنوان یک رکورد از سوی سازمان فوق الذکر در سوابق شرکت کنندگان ثبت می شود. بعلاوه این نمایشگاه تنها نمایشگاه در حوزه صنعت گردشگری و هتل داری در تهران است که مجوز قانونی سازمان توسعه تجارت را دارا می باشد.

معرفی دفتر الی گشت در استانبول
معرفی دفتر الی گشت در استانبول
سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت
سیستم رزرواسیون آنلاین الی گشت
فوری! کد تخفیف ۱۰% الی گشت روی تمام محصولات
فوری! کد تخفیف ۱۰% الی گشت روی تمام محصولات
داستان موفقیت شرکت الی گشت
داستان موفقیت شرکت الی گشت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code