بلیط هواپیما

سرای عامری ها در میان ۲۵ هتل برتر خاورمیانه

0141
یکی از زیباترین خانه های تاریخی کاشان که اکنون بعنوان یک مهمانسرای ۵ ستاره بروی گردشگران باز است، سرای عامری های کاشان می باشد. این بنای تاریخی از سوی «تریپ ادوایزر»، مهم‌ترین سایت گردشگری جهان، به عنوان یکی از ۲۵ هتل برتر خاورمیانه در سال ۲۰۱۶ انتخاب شد.

این مجموعه با معماری بینظیر خود یکی از دیدنی ترین بناهای تاریخی کاشان است که مسافران می توانند علاوه بر اقامتی آرام و بینظیر، این شاهکار را در طول اقامت خود ببینند.سرای عامری‌ها، که قدمت آن به اواخر دوران زندیه و اوایل قاجار برمی‌گردد، خانه ۱۲ هزار متری حاکم کاشان بوده که تا اوایل قرن جاری نیز در آن زندگی سنتی ساکنان اصلی ادامه داشته است. از فضاهای مهم معماری خانه عامریها باید از سرداب، شاه نشین، آینه خانه، هفت دری، هشتی ورودی، ایوان تابستانی و زمستانی، حوض خانه، بهاربند و دو بادگیر نام برد.

خانه عامری‌ها، در گذر زمان، دچار آسیب‌های متعددی می‌شود و به حالت غیرمسکونی در می‌آید تا این که در دهه اخیر، بازسازی و به روی گردشگران گشوده شد. این مجموعه تاریخی با داشتن ده‌ها اتاق و حیاط اندورنی و بیرونی، آینه تمام‌نمای معماری و زندگی دوران قاجار است و ۱۵ اتاقی که تحت عنوان «کاشانک» شناخته می شوند، متفاوت با یکدیگر و مستقل از هم هستند و پذیرای گردشگران داخلی و خارجی‌اند.
«امیدرضا کاظمی» مدیریت کل هتل سرای عامری‌ها با اشاره به این که امسال مراکز اقامتی در ایران توانسته‌اند جایگاه خوبی در رده‌بندی این پایگاه اینترنتی داشته باشند، تاکید کرد که هتل‌سرای عامری‌ها با ارائه خدمات گسترده و با کیفیت بالا به گردشگران توانسته رضایت عالی آنان را جلب کند و در حال حاضر به عنوان توصیه «تریپ ادوایزر» به عنوان اقامتگاه عالی کاشان مطرح شود.
وی ادامه داد که پایگاه «تریپ ادوایزر» در میان سایت‌های مطرح در صنعت گردشگری بسیار شناخته شده است و بسیاری از گردشگران برای دریافت اطلاعات سفرهای خود به این سایت مراجعه کرده و به توصیه‌های این سایت عمل می‌کنند.
کاظمی با بیان این که امروز آن چیزی که درجه کیفیت هتل‌ها و اقامتگاه‌ها را تعیین می‌کند حس و تجربه گردشگر و میهمان است، اضافه کرد:
معرفی «بهترین بهترین‌ها» در ارائه خدمات، کیفیت و رضایت‌مداری اهداف اصلی این وب‌سایت گردشگری است که با بررسی بین هتل‌ها، مراکز اقامتی، جاذبه‌های گردشگری و برندها و محصولات مرتبط در صنعت گردشگری اتفاق می‌افتد.

معمای محل دفن هرکول در ایران حل شد!
معمای محل دفن هرکول در ایران حل شد!
کارت های ۵ تا ۵۰ میلیونی سفر برای خانواده ها
کارت های ۵ تا ۵۰ میلیونی سفر برای خانواده ها
تالاب میانکاله، مهاجر پذیر ترین نقطه برای پرندگان
تالاب میانکاله، مهاجر پذیر ترین نقطه برای پرندگان
شاه چراغ ، اکسیری از زیبایی و آرامش
شاه چراغ ، اکسیری از زیبایی و آرامش