رخدادهای گردشگری FEB 2015

Aircraft Interiors Middle East 2015

AIME – Aircraft Interiors Middle East 2015
زمان: ۲ تا ۳ فوریه
مکان: دوبی، مرکز تجارت جهانی دوبی
وبسایت: www.aime.aero

دکوراسیون داخلی هواپیمای خاورمیانه (AIME) از ۲ تا ۳ فوریه ۲۰۱۵ در مرکز تجارت جهانی دوبی برگزار خواهد شد. این نمایشگاه و کنفرانس دو روزه فضای ایده آلی برای عرضه کنندگان دکوراسیون داخلی هواپیما فراهم می کند و تولید کنندگان، اوپراتورها و خریداران در این رویداد با یکدیگر ملاقات و ارتباطات تجاری جدیدی در منطقه خاورمیانه ایجاد می کنند.

pata-logo_20101118074538

PATA Adventure Travel & Responsible Tourism Conference and Mart 2015
زمان: ۴ تا ۶ فوریه
مکان: تیمفو، بوتان
وبسایت: www.pata.org
کنفرانس سفر ماجراجویانه و گردشگری مسئولانه PATA و MART 2015 یک رویداد سه روزه است که علاقه مندان و مسئولان سفرهای ماجراجویانه و گردشگری مسئولانه درباره فرصت های جدید ترویج حفاظت زیست محیطی و پایداری اجتماعی در این صنعت با یکدیگر به بحث و گفتگو می پردازند و جدید ترین یافته های علمی و تجارب موفق در این زمینه را به اشتراک می گذارند.

Romanian-tourism-OTM-logo-300x126

OTM – Mumbai 2015
زمان: ۴ تا ۶ فوریه
مکان: بمبئی، هند
وبسایت: otm.co.in
OTM بزرگ ترین نمایشگاه تجاری سفر در هند است و نزدیک به ۲ دهه به منظور برقراری ارتباط بین فعالین سفر در دنیا برگزار می شود. هر ساله در OTM سازمان های ملی گردشگری، متولیان دولتی بخش گردشگری، تور اپراتورها، آژانس های مسافرتی، هتل ها و ریزورت ها، ایرلاین ها، آژانس های مسافرتی آنلاین و بسیاری از کسب و کارها و نهادهای مرتبط با صنعت گردشگری و سفر در نمایشگاه OTM شرکت می کنند.

BIT-2014

BIT – Interntional Tourism Exchange 2015
زمان: ۱۲ تا ۱۴ فوریه
مکان: ایتالیا، میلان، Fieramilano Exhibition Centre
وبسایت: www.bit.fieramilano.it/en
نمایشگاه BIT میلان یکی از معروف ترین و معتبرترین نمایشگاه های گردشگری دنیا می باشد، که مدیران مقاصد و مناطق گردشگری، همچنین برگزارکنندگان تورهای گردشگری کشورهای مختلف، برای معرفی خدمات و جاذبه های خود، در آن گرد هم می آیند و به معرفی پکیج ها و خدمات مسافرتی خود می پردازد. تور اپراتورها در این نمایشگاه می توانند با مسافران و بازار هدف خود ارتباط برقرار کنند.

mice

MICE Arabia Congress 2015
زمان: ۲۲ تا ۲۳ فوریه
مکان: امارات متحده عربی، دوبی
وبسایت: www.mice-arabia.com
سومین دوره همایش MICE Arabia بر فرصت های کسب و کارهای خارجی و سفرهای لوکس در خاورمیانه تأکید دارد. این همایش جامع به این منظور طراحی شده است که راه حل ها و استراتژی هایی را برای ارائه دهندگان خدمات در سرتاسر دنیا پیشنهاد دهد تا در نهایت مدیران ارشد GCC که تصمیم گیرندگان نهایی این کنگره هستند، برنامه نهایی سفرهایMICE و لوکس را تدوین کنند.

IATA-logo

IATA Legal Symposium 2015
زمان: ۲۵ تا ۲۷ فوریه
مکان: سئول، کره جنوبی، The Conrad Seoul
وبسایت: www.breakingtravelnews.com

در این سمپوزیوم ۳ روزه کارشناسان حقوقی، درباره ایده ها و تجربیات خود، همچنین راه حل های جدید در صنعت خطوط هواپیمایی صحبت و شرکت کنندگان ارتباطات خوبی در این صنعت برقرار می کنند. این سمپوزیوم مهم ترین و اصلی ترین کنفرانس امور حقوقی در صنعت هوانوردی می باشد. مقامات اصلی یاتا نیز درباره آخرین تغییرات حقوقی و قانونی سیستم حمل و نقل هوایی صحبت خواهند کرد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد