راهنمای رزرو تور

تور های مسافرتی

قابلیت خرید ترکیبی پرواز + هتل به همراه خدمات دلخواه سفر

مسافرانی که به منظور تجارت یا اهداف مختلف سفر می­کنند و نیازی به برخی خدمات مانند گشت­های شهری ندارند. به دلیل مشخص بودن شرایط پکیج­ ها و انعطاف پایین در تغییرات، سرویس جدید پرواز+ هتل طراحی شده است که کلیه محدودیت­های پکیج را حذف کرده است. با استفاده از این سرویس مسافران می­توانند به صورت آنلاین پرواز خود را از ۹۰۰ ایرلاین مختلف و محل اقامت خود را از  ۲۰۰،۰۰۰ هتل موجود برگزینند و اگر تمایل به استفاده از خدمات دیگر نیز داشتند به دلخواه خود انتخاب نمایند.

از جمله تورهایی که می توانید از طریق پرواز + هتل خریداری نمایید: تور استانبول، تور دبی، تور آنتالیا، تورآنکارا، تورهای اروپایی مانند تور ایتالیا، تور فرانسه، تور اسپانیا و … می باشند.

پرواز+هتل

پکیج های تور مخصوص الی گشت

برای مسافرت­های تفریحی مانند تورهای نوروزی ، تابستانی و یا تورهای مشخص مانند تورهای نمایشگاهی، پکیج­ تور شامل پرواز، هتل، گشت شهری، راهنمای تور و … طراحی می­شود که در کنار سرویس­های مختلف مسافرتی با کیفیت بالا، نیازهای مسافران را پاسخگو باشد. تورهای مسافرتی در این قسمت از طریق چارتر کردن پروازها و مذاکره مستقیم با هتل های کشورهای مختلف با شرایط ویژه ای برگزار می شود ولی برخلاف سایر قسمت های سایت به صورت در لحظه و آنلاین نمی باشد.،

 تورهایی که در وب سایت الی گشت به صورت پکیج برگزار می گردند : تور چین، تور هند، تور تایلند، تور مالزی،  تور مالدیو و … می باشند

رزرو پکیج مسافرتی

راهنمای رزرو آنلاین تور ها

مرحله اول: جستجوی پرواز + هتل: در رزرواسیون از قسمت تور مسافرتی، «پرواز+هتل» را انتخاب نموده و اطلاعات پرواز و مسافران را وارد نمایید.

  • در فرم جستجو گزینه «من فقط برای بخشی از اقامت نیاز به هتل دارم» به شما امکان می­دهد تا برای بخشی از سفر خود هتل رزرو نمایید. یکی از کاربردهای این قابلیت در مسیرهایی است که به دلیل فاصله پروازی زیاد، مسافر روز بعد به هتل می­رسد و به او این امکان را می­دهد تا ورود خود به هتل را یک روز دیرتر انتخاب کند.

مرحله دوم: انتخاب پرواز و هتل موردنظر در نتایج جستجو لیست پروازها و هتل­ها براساس برنامه سفر شما نمایش داده می­شوند. اولین نتیجه جستجو، بهترین قیمت پیشنهادی پرواز و هتل به شما می­باشد و با همین مرتب­سازی ادامه می­یابد؛ علاوه بر این، رزرواسیون امکان جستجوی دقیقتر براساس علاقه و سلیقه را فراهم می­کند؛ بدین منظور برای انتخاب هتل می­توانید ترجیحات خود را با استفاده از فیلترهای نوع هتل، درجه هتل، بازه قیمتی، منطقه هتل و امکانات آن به سیستم اعلام نمایید.

  • قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت می­باشد؛ همچنین در هر هتل اتاق(­های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می­شود و شما با امکان Change Room می­توانید نسبت به تغییر اتاق اقدام نمایید.
  • برای تغییر پرواز در قسمت پرواز+ هتل می­توانید با استفاده از Change Flight پرواز دیگری را با مشاهده تفاوت نرخ با پرواز پیش فرض، انتخاب نمایید. پس از سفارشی کردن سرویس پرواز + هتل خود دکمه رزرو را بزنید.

مرحله سوم، ثبت مشخصات خریدار و مسافران :  در این مرحله ابتدا مشخصات خریدار و سپس مشخصات مسافران از شما پرسیده می­شود. پس از ورود اطلاعات و تایید به گام بعدی می روید.

  • همچنین با انتخاب گزینه TR شما با عضویت در باشگاه مشتریان و یا ثبت شماره باشگاه خود می توانید از مزایا و تخفیفات آن بهره مند شوید

مرحله چهارم، انتخاب سرویس­ها: در این مرحله شما می­توانید خدمات دلخواه سفر را مانند ویزا ، ترانسفر فرودگاهی، گشت های مقصد و حتی بیمه مسافرتی انتخاب و تایید نمایید.

مرحله پنجم، صدور پیش فاکتور: پس از تایید سرویس­های دلخواه، پیش فاکتور شما صادر می­شود. پس از مطالعه و قبول قوانین قرارداد «ثبت نهایی رزرو» را انتخاب نمایید تا برای پرداخت آنلاین به درگاه بانک متصل شوید.

مرحله ششم، پرداخت آنلاین و دریافت مدارک: پس از پرداخت مبلغ قرارداد مدارک شما آماده دانلود می­شود …

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد