ساخت هتلی در بزرگترین فرودگاه جهان در استانبول

هتلی با ۴۵۱ اتاق در بزرگترین فرودگاه جهان

استانبول قرار است بزرگترین هتل را در فرودگاه شهرش بسازد. اخیر این شهر ترکیه ای اعلام کرده است که جهت بهبود تجربه ی مسافرانی که استانبول می آیند قرار است تا در فرودگاه این شهر یک هتلی ساخته شود. این هتل دارای ۴۵۱ اتاق با landside و airside خواهد بود. این هتل داخل ساختمال اصلی ترمینال قرار است ساخته شود و دسترسی به آن برای مسافران تجاری و تفریحی، خدمه هواپیما و افراد دیگری که در فرودگاه هستند، بسیار راحت خواهد بود. در ادامه همراه الی گشت باشید تا بیشتر درباره ساخت هتل در بزرگترین فرودگاه استانبول صحبت کنیم.

ساخت هتل در فرودگاه
مطالب مرتبط: 
برگزاری مراسم گلاب گیری کاشان در اردیبهشت ماه
تبریز ۲۰۱۸، زندگی شبانه در تبریز

همانطور که گفتیم قرار است تا بزرگترین هتل فرودگاهی جهان در استانبول ساخته شود. این هتل مدرن با طراحی عالی و نوآوری های فنی سازنده ی خود که شرکت Yotel  است قرار است تا در دسترسی آسان تر مسافران استانبول به اقامتگاه گام مثبتی را بردارد. مدیر عامل شرکت خدمات فرودگاهی IGA Airport Operation، خدری سامسونلو در این باره گفته است:

” باعث افتخار است که YOTEL را به عنوان اپراتور هتل فرودگاه برگزیده اند. این فعالیت در فرودگاه استانبول تاریخ ساز خواهد شد زیرا اولین هتل فرودگاهی است که در دنیا قرار است ساخته شود و همچنین از چند لحاظ رکورد جهانی را در اختیار گرفته است یکی از این رکوردها محل قرار گیری این هتل است که در بزرگترین فرودگاه جهان است. این هتل هم اکنون در مرحله‌ی ساخت و ساز قرار دارد و بر دینامیک هوایی و حمل و نقل منطقه ‌ای سه قاره ‌ی اروپا، آسیا و آفریقا تاثیر خواهد گذاشت. این هتل در فرودگاه جدید باعث تسریع در رشد شرکت هواپیمایی ترکیه و  شرکت هواپیمایی حامل پرچم جمهوری ترکیه خواهد شد که به بیشتر کشورهای جهان پرواز می‌کند. همچنین وی اظهار کرد تمام تلاش این گروه این است که تجربه ای کارآمد و بدون استرس را برای مسافران فراهم آورد تا زمان انتظار و کارهای اداری آنها را کاهش دهد.”

ساخت هتل در فرودگاه

همچنین آنها اعلام کردند که این هتل باعث می شوند تا ما برندی جدید در جهان معرفی کنیم تا مردم و قاره ها را به هم متصل کند و علاوه بر این سبب می شود تا مهمان نوازی ترکیه به جهانیان نشان داده شود. افتتاح این فرودگاه در ۲۹ اکتبر سال جاری انجام خواهد شد و برای میزبانی از تمام مسافران جهان آماده است.

ظرفیت این هتل پس از توسعه به حداکثر ۲۰۰ میلیون نفر خواهد رسید و در مجموع شش باند و سه ترمینال خواهد داشت. در INA بیش از ۳۵۰ مقصد به یکدیگر متصل خواهند شد و تقریبا ۱۰۰ ایرلاین در آن فرود خواهد آمد. رییس هیئت مدیره Yotel، درباره اولین سرمایه گذاری این برند در ترکیه گفته است که:

“در چند دهه ی اخیر ما شاهد رشد و همچنین توسعه شهرنشینی و اقتصاد ترکیه و به ویژه شهر پر مسافر آن استانبول بوده ایم که همین خود دلیلی بوده بر افزایش محبوبیت این شهر طی چند سال به وجود آمده است. فرودگاه جدیدی که در استانبول ساخته شده باعث محبوبیت بیشتر استانبول و تقویت اقتصاد ترکیه خواهد شد و YOTEL خوشحال است که بخشی از آن باشد. چشم‌انداز جاه‌طلبانه‌ی آن‌ها مبنی بر تبدیل فرودگاه بزرگ استانبول به بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل در جهان، از نظر ما ایده‌ای بسیار جذاب بود و مفتخریم که برای اجرای این پروژه‌ی (ساخت هتل) هیجان‌انگیز انتخاب شدیم. این شهر هم مانند YOTEL به دنبال موفقیت بیشتر است؛ بنابراین ما شرکای خوبی برای هم هستیم.”

ساخت هتل در بزرگترین فرودگاه استانبول

همچنین وی ادامه داد:

شهر استانبول در ترکیه، به طرز باورنکردنی هیاهوی و جنب و جوش دارد. همین موضوع سبب شده تا در سازمان جهانی یونسکو به عنوان یک مقصد تاریخی و فرهنگی به عنوان پنجمین شهر پر بازدید در جهان شناخته شود. علاوه بر این، استانبول یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصاد شهری را در جهان دارا است که دلیل محکمی برای گشودن هتل‌های بیشتر در این شهر در آینده است.

شرکت سازنده این هتل در فرودگاه استانبول، در دو منطقه از طراحی و استفاده ی هوشمندانه از فناوری استفاده کرده است، این هتل دارای یک منطقه‌ی هوایی (ایرساید) شامل ۱۰۲ اتاق و یک منطقه‌ی زمینی (لندساید) شامل ۳۴۹ اتاق است. در هر دو بخش این هتل فضاهای عمومی وجود دارد که اختصاص به خیابان های هوشمند، مناطق مخصوص استراحت، مراکز درمانی و اتاق هایی برای اتصال مردم با طبیعت داده شده است. منطقه زمینی این هتل بزرگ و مجهز هم نیز شامل رستوران، کافه و سالن بدنسازی است که هر هفت روز هفته به صورت شبانه روزی باز می باشد. این هتل دارای فضاهایی انعطاف پذیر و مجهز به فناوری بی نظیر و ایده آل جهت برگزاری جلسات کوچک و بزرگ است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد