شروع فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا با مرکزیت شیراز از دی ماه

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا که به عنوان یک شرکت تازه تاسیس در بخش خصوصی خود را معرفی خواهد کرد، با مجوزهای مجوزهای لازم از سمت سازمان هواپیمایی کشور، فعالیت خود را به زودی با مرکزیت شهر شیراز شروع خواهد کرد، اینها بخشی از گفته های استاندار استان فارس در خصوص شرکت هواپیمایی فلای پرشیا بود. با الی گشت برای اطلاع بیشتر از این خبر همراه باشید.

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا
مطالب مرتبط:
معرفی فرودگاه بین المللی شیراز
چه شهرهایی در ایران فرودگاه دارند؟
راهنمای سفر به شیراز

در همین راستا نیز اسماعیل تبادار با اشاره به اینکه برای توسعه بیشتر این استان می بایست زیرساخت های لازم به ویژه در حوزه حمل و نقل تامین گردد ابراز داشت: رویکرد و تمرکز مدیریت ارشد این استان از سال گذشته تا به حال بر تامین و توسعه ابعاد مختلف زیرساخت های لازم در حوزه حمل و نقل بوده است.

فلای پرشیا

استاندار فارس نیز افزود: یکی از مهمترین زیرساخت های حمل و نقل، توسعه در صنعت هواپیمایی است و اکنون با یاری و حمایت استانداری فارس، شرکت هواپیمایی فلای پرشیا با اخذ مجوزهای قانونی در آینده نزدیک فعالیتش را شروع می کند. وی همچنین اعلام کرد: با در نظر گرفتن ظرفیت های بسیاری در حوزه گردشگری، فرهنگی و تاریخی و البته مذهبی که در این استان وجود دارد، حمل و نقل از مهمترین نیازهای صنعت گردشگری نیز می باشد و علاوه بر این می تواند به عنوان یکی از مهمترین و درآمد زا ترین صنایع به منظور توسعه و پیشرفت اقتصاد کشور و ایجاد اشتغال می باشد.

شرکت های هواپیمایی

وی با اشاره به اینکه توسعه صنعت گردشگری قادر است کشور را تا حدی از وابستگی به درآمدهای نفتی کاهش دهد، گفت: یکی از راه های توسعه صنعت گردشگری، توسعه زیرساخت‌های آن خصوصا، صنعت حمل و نقل هوایی می باشد و شروع فعالیت شرکت هواپیمایی فلای پرشیا و اسقرار آن در شیراز هم به افزایش تعداد پروازها کمک می کند و هم حمل و نقل مسافران را در فرودگاه بین المللی شیراز تسهیل می کند که این موضوع می تواند تجارت و بازرگانی داخلی و خارجی را در این استان را آسان کند‌.

هواپیمایی فلای پرشیا

تبادار همچنین اضافه کرد: خوشبختانه مدیران شرکت هواپیمایی فلای پرشیا علاوه بر سرمایه از تخصص لازم نیز برخوردار هستند که این موضوع دراثرگذاری آنها در حوزه های مذکور بهتر و بیشتر خواهد بود‌. وی نیز با اشاره به تجربه دیگر استان ها در خصوص استقرار و مرکزیت یک شرکت هواپیمایی در یک استان خاص، گفت: استقرار شرکت های هواپیمایی در استان هایی نظیر کرمان و آذربایجان شرقی کمک بسیاری به روند توسعه این استان ها نموده است که تمید است استقرار شرکت هواپیمایی فلای پرشیا در شیراز در روند توسعه این استان نیز تاثیر داشته باشد.

فلای پرشیا

وی در دیداری که با مدیران شرکت هواپیمایی فلای پرشیا داست ابراز داشت: فرودگاه بین المللی شیراز این پتانسیل را داراست که به قطب منطقه ای جنوب کشور در این حوزه تبدیل گردد که در این زمینه نیز توافقاتی با معاونت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور صورت پذیرفته است‌ و زیرساخت های تعریف شده در فرودگاه بین المللی شیراز از قبیل ترمینال پروازهای داخلی و خارجی را مناسب و قابل قبول تعریف کرد و در امر تجهیزات ناوبری هم شرایط را مطلوب عنوان کرد ولی ارتقای این تجهیزات را لازم دانست‌.

شرکت هواپیمایی فلای پرشیا

تبادار گفت: امید است فاز اول ترمینال پروازهای خارجی فرودگاه شیراز با حداقل ۶ تونل هوایی یا ایر‌بریجی که برای آن پیش بینی گردیده، تا پایان امسال یا نهایتا اوایل سال بهد به بهره برداری برسد‌ واین  فرودگاه نیز به لحاظ وسعت و توسعه باند در کشور به جایگاه مناسب و مطلوبی برسد و از سوی دیگر توسعه پارکینگ هواپیما همچنین با در نظر گرفتن افزایش تعداد پروازهای این فرودگاه در دستور کار قرار دارد‌.

هواپیمایی فلای پرشیا

استاندار فارس به این نکته هم اشاره کرد که در کنار فرودگاه بین المللی شیراز، پروازهایی داخلی و خارجی مختلفی را از فرودگاه های لار و لامرد به مقاصد دوبی، کویت و مسقط نیز به صورت روزانه شاهد هستیم که شرکت هواپیمایی فلای پرشیا قادر است از این پروازهای منطقه ای بهره مند گردد و با توجه به اینکه بسیاری از کارکنان مناطقی مثل خارک و عسلویه در شیراز سکونت دارند، در جوار فعالیت شرکت های هواپیمایی بزرگ در مسیرهای متفاوت، انجام فعالیت چنین هواپیمایی سبک و کم ظرفیت می تواند به لحاظ اقتصادی منافع خوبی را به همراه داشته باشد‌.

شرکت های هواپیمایی

تبادار در نهایت با اشاره به اینکه مدیران شرکت هواپیمایی فلای پرشیا گفته اند که از دی ماه فعالیت این شرکت آغاز خواهد شد، درخوایت دارند تا مسئولان ذیربط برای برقراری پرواز افتتاحیه، همکاری های لازم را داشته باشند.

تصاویری هولناک از بازگشایی تابوت سیاه در اسکندریه!
تصاویری هولناک از بازگشایی تابوت سیاه در اسکندریه!
خشم آگونگ، وضعیت اضطراری فوران آتشفشان بالی
خشم آگونگ، وضعیت اضطراری فوران آتشفشان بالی
ضرورت نیاز به آموزش و به روز رسانی رشته های باستان شناسی
ضرورت نیاز به آموزش و به روز رسانی رشته های باستان شناسی
کاخ گلستان تهران میزبان رییس موزه لوور پاریس
کاخ گلستان تهران میزبان رییس موزه لوور پاریس
 1. Avatar
  سینا پورایران

  باسلام وخسته نباشین به کادر مجرب فلای پرشیا انشاالله که زودتر شرکت شروع به کار کند و مطمعا هستم که یکی ازبهترین ایرلاین های ایران خواهد بود

 2. Avatar
  مصطفی تیراژه

  باسلام و عرض ادب
  آرزوی موفقیت دارم انشاا.. باوجود کادر جوان و کاردان هرچه زودتر شاهد پیشرفت شرکت فلای پرشیا باشیم .تیراژه

 3. Avatar
  ملیکا

  با سلام ما ۱۶ آذر ۹۸با این ایرلاین از مشهد به شیراز اومدیم به نظرم پرواز خیلی خوب بود کادر مهمان داری عالی بسیار خوش برخورد ،پذیرایی خیلی خوب .در کل همه چیز به نحو احسنت برنامه ریزی شده بود .به امید درخشش این شرکت هوایی در پهنه ی آسمان ها

 4. Avatar
  Hamed koohpayeh

  با سلام. همه چیز عالی. برخورد خوب کاپیتان و خدمه پرواز با مسافرین و پذیرایی مناسب.
  ارائه کردن نکات ایمنی از سوی کادر پرواز واقعا جای تقدیر داره.
  درضمن قیمت مناسب نسبت به بقیه شرکتهای هواپیمایی خودش یه مزیت هست
  با ارزوی موفقیت روز افزون برای همگی شنا عزیزان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code