موزه جیمز باند بر روی قله کوهی در اتریش افتتاح خواهد شد

افتتاح موزه جیمز باند بر روی قله کوه

همه ما نام جیمز باند را شنیده ایم و بسیاری از فیلم های سینمایی مشهور آن را تماشا کرده ایم. جیمز باند قهرمان یکسری از معروف ترین فیلم های تاریخ سینمای جهان است که علاقه مندان زیادی هم در سراسر دنیا دارد. شهرت این شخصیت سینمایی، باعث شده است که مسئولان کشور اتریش تصمیم بگیرند تا موزه جیمز باند را بر روی قله کوهی معروف در کشورشان احداث کنند. در ادامه این خبر، با الی گشت همراه شوید.

موزه جیمز باند
مطالب مرتبط:
جزیره جیمز باند در پوکت، تکه ای از بهشت
۱۰ منطقه ی جذاب و دیدنی در کشور اتریش که باید آن ها را ببینید

از کشور اتریش خبر رسیده است که مسئولان این کشور تصمیم دارند موزه ای را با عنوان موزه جیمز باند (James Bond) در این کشور احداث کنند. این موزه سینمایی در تاریخ ۱۲ جولای سال جاری، بر بلندای قله گایسلچکوگل (Gaislachkogl) که یکی از معروف ترین کوه های این کشور است، افتتاح خواهد شد. دسترسی به این موزه، از طریق تله کابین های مخصوصی انجام خواهد شد که به طور خاص برای این موزه ساخته شده اند. بازدیدکنندگان از این موزه، پس از طی مسیری زیبا توسط تله کابین، به ساختمان مخوفی خواهند رسید که شبیه به مخفیگاه تبهکاران ساخته شده است. آن ها خود را جای جیمز باند خواهند گذاشت و تلاش خواهند کرد تا این تبهکاران را نابود کنند.

فضای داخل موزه جیمز باند

نام پروژه ساخت این موزه را ۰۰۷ گذاشته اند. نیل کالو (Neal Callow) کارگردان مطرح هالیوودی که فیلم های معروفی مثل Casino Royale، Skyfall، Spectre و… ساخته است، با همکاری شرکت Ootimist Inc مسئول طراحی و ساخت این موزه هستند. فضای داخل موزه به طرز زیبایی نور پردازی شده است. وسایل و تجهیزات جاسوسی در سراسر آن دیده می شوند و پخش صداهایی هیجان انگیز از جیمز باند، این فضا را بسیار جذاب و هیجان انگیز کرده است. هدف از تمامی این موارد، شبیه سازی فیلم های جیمز باند به بهترین شکل برای بازدید کنندگان است.

قله کوه گایسلچکوگل که موزه جیمز باند بر روی آن افتتاح خواهد شد، ۳۰۴۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد. از ساختمان این موزه که دو طبقه دارد و مساحت آن ۱۳۰۰ متر مربع است، می توان چشم اندازهای حیرت انگیزی از کوه های برفی و صخره های منحصر به فرد این کوهستان را مشاهده کرد.

تله کابین مخصوص موزه

نیل کالو یکی از سرپرستان پروژه ساخت این موزه است و در اینباره اینگونه می گوید: «ما قصد داریم که داستان فیلم های معروف جیمز باند را به شیوه ای جذاب و مدرن برای بازدید کنندگان بیان کنیم. میهمانان این موزه، وارد این داستان ها خواهند شد و خود را جای جیمز باند قرار خواهند داد. بدون شک بازدید از این موزه جذابیت های زیادی برای علاقه مندان به سری فیلم های جیمز باند خواهد داشت.»

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد