همایش های الی گشت در تابستان ۹۳

همایش های الی گشت

در ادامه سری همایش های تابستانی الی گشت که تیرماه امسال در استان های گیلان، مازندران و آذربایجان شرقی برگزار شده بود، این همایش ها پس از پایان ماه مبارک رمضان با برگزاری همایشی بزرگ در استان تهران دوباره از سر گرفته شد.

الی گشت جهت تعامل نزدیک با آژانس های مسافرتی استان تهران با اهداف ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات تورها، معرفی مسیرهای جدید و آشنایی با خدمات نوین رزرواسیون آنلاین در تاریخ ۱۹ مرداد اقدام به برگزاری همایشی در هتل لاله تهران کرد.

الی گشت در این همایش، جدید ترین خدمات سیستم رزرواسیون آنلاین خود را معرفی کرد. کاربران و مشتریان الی گشت می توانند با استفاده از این سیستم با بالاترین سرعت، کمترین هزینه و کمترین خطا خدمات منحصربفرد گردشگری را به مسافران ارایه دهند. در این راستا سیستم Anywhere To Anywhere معرفی شد، سیستمی جامع و پیشرفته که امکان دسترسی آسان به بیش از ۹۰۰ ایرلاین خارجی و ۲۰۰۰۰۰ هتل در سرتاسر جهان را میسر می کند.

الی گشت به ترتیب در تاریخ های ۲۶ مرداد و ۲ شهریور در هتل کوثر استان اصفهان و هتل پارس شیراز همایش خود را برگزار کرد، که این همایش ها نیز با استقبال بی سابقه آژانس ها مواجه شد و شرکت های خدمات مسافرتی و آژانس ها توانستند تعامل خوبی با الی گشت برقرار کنند. سری همایش های تابستانی الی گشت در تاریخ های ۹ شهریور در مشهد، ۱۶ شهریور در اهواز و ۲۳ شهریور در کرمان و دیگر استان های کشور ادامه خواهد یافت.

اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان به الی گشت
الی گشت برنده جشنواره وب و موبایل ایران در سال ۹۵ شد
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراه با الی گشت
اهدای جوایز باشگاه مشتریان Tour & Rewards سال ۲۰۱۵

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code