همکاری دو برند مرجع سفـر و خبر در بازارجهانـی گردشگری

سایت Tripadvisor به عنوان بزرگترین وب سایت سفر و مرجع گردشگری جهان با بیش از ۳۱۵ میلیون بازدید کننده در ماه و کمپانی بزرگ خبری CNN با هم همکاری می‌کنند. این کمپانی خبری و تلوزیونی در وب سایت سفر خود با همکاری سایت Tripadvisorمیلیون‌ها تن از مخاطبان و کاربران مشاور سفر را بخود جذب می‌کند.
خوانندگان وب سایت سی ان ان از این پس می‌توانند درباره هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز تفریحی و خرید و موزه‌ها و به طور کلی تمامی خدمات و کالاهای گردشگری کالا و یا خدمات گردشگری و مسافرتی که در سایت CNN به آن اشاره می‌شود، مستقیماً به تمامی اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها و دیدگاه های ثبت شده در وب سایت Tripadvisor دسترسی یابند.
این همکاری به کاربران و خوانندگان CNN فرصت می‌دهد که درباره نحوه کارکرد ثبت نام و رزرو هتل‌ها و نیز قیمت کالاها و مراکز گردشگری بیش از ۴۰۰۰ هتل که شریک تجاری صفحه CNN TRavel هستند، دست به مقایسه بزنند.
مدیران سایت Tripadvisor ارزش همکاری با سی ان ان را دسترسی مخاطبان خود به انواع مقالات با کیفیت و محبوب صفحه CNN Travel می‌دانند. از دیگر سو مدیران و کارگزاران صفحه سی ان ان تراول در این شرکت بزرگ خبری ایجاد فرصت تازه‌ای برای کاربران خود برای کسب تجربه‌ای عمیق تر و گسترده تر از حد معمول، با استفاده از اطلاعات Tripadvisor و نیز جذب میلیون ها مخاطب این سایت مرجع مسافرتی را فرصتی به نفع خود توصیف کرده‌اند. دسترسی به سایت Tripadvisor هم از طریق موبایل و هم روش‌های دیگر آنلاین برای کاربران فراهم است.

منبع: www.cnn.com

ایران صاحب برند ملی گردشگری می شود
ایران صاحب برند ملی گردشگری می شود
ایرانی ها همچنان می توانند بدون ویزا به گرجستان سفر کنند
ایرانی ها همچنان می توانند بدون ویزا به گرجستان سفر کنند
تخریب یکی از آثار ملی ایران در آبادان
تخریب یکی از آثار ملی ایران در آبادان
قطار هزار و یک شب وارد مشهد می شود
قطار هزار و یک شب وارد مشهد می شود

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code