وبلاگ توریستی الی گشت مرجع اخبار و مقالات دنیای گردشگری

در طی سال های اخیر اینترنت و صفحات وب نقش مهمی در توسعه و گسترش علم گردشگری در ایران ایفا کرده اند، اما در یک بررسی دقیق متوجه خواهید شد که اکثر مطالب سایت ها و وبلاگ های گردشگری، قدیمی، تکراری و غیر کاربردی می باشند و با روند های جدید توسعه علم و صنعت گردشگری فاصله زیادی دارند.

در این راستا شرکت الی گشت به منظور حضور موفق در فضای اینترنت و انتشار دانش به روز گردشگری، اقدام به طراحی و توسعه یک وبلاگ تخصصی گردشگری نموده است. وبلاگ توریستی الی گشت توسط یک تیم زبده و تحصیل کرده از متخصصان و مشاوران گردشگری، به روز ترین و کاربردی ترین مطالب و مقاله های حوزه صنعت گردشگری را ترجمه، تألیف و گردآوری کرده و در اختیار علاقه مندان به سفر، دانشجویان و اساتید دانشگاه ها، مدیران و فعالان صنعت گردشگری قرار می دهد. مجله تخصصی گردشگری الی گشت قصد دارد در آینده نزدیک خود را به عنوان مهمترین مرجع اخبار و مقالات دنیای گردشگری معرفی کند.

به طور کلی محتوای مجله توریستی الی گشت از ۵ قسمت شامل اخبار، سفر، گردشگری، آموزشی و رسانه ها تشکیل می شود. این مطالب به گونه ای تدوین و سازماندهی شده است که پاسخگوی نیازهای طیف وسیعی از مخاطبان از گردشگران کم تجربه گرفته تا متخصصان گردشگری باشد. در ادامه به معرفی این قسمت ها می پردازیم:

اخبار گردشگری

قسمت اخبار گردشگری در وبلاگ توریستی الی گشت از سه بخش “اخبار الی گشت”، “اخبار ایران” و “اخبار جهان” تشکیل شده است. در بخش اخبار الی گشت، در کنار پکیج ها و مسیرهای جدید، نوین ترین خدمات ارائه شده در رزرواسیون شرکت الی گشت به مخاطبان اطلاع رسانی می شود.. بخش اخبار ایران و اخبار جهان نیز رویدادهای مهم گردشگری ایران و جهان را شامل خبرهای خطوط هواپیمایی، هتل های بین المللی، جاذبه های گردشگری مقاصد ایران و جهان، سازمان های بین المللی جهانگردی و هوانوردی پوشش می دهد.

سفر

قسمت سفر در وبلاگ توریستی الی گشت که یکی از مهمترین و پر بازدیدترین بخش های مجله توریستی الی گشت می باشد، شامل بخش های “به کجا سفر کنیم؟”، “آنچه در سفر باید بدانیم” و “فن آوری در سفر” می شود. بخش “آنچه در سفر باید بدانیم” به هدف بر طرف کردن نیازهای علاقه مندان به مسافرت طراحی شده و پاسخگوی بسیاری از سؤالات گردشگران درباره مقاصد جهانگردی، جاذبه های طبیعی و فرهنگی، مهم ترین مراکز خرید، مکان های تفریحی، برترین هتل های کشورهای توریستی می باشد. در بخش “آنچه در سفر باید بدانیم” گردشگران و مسافران می توانند به نکات ضروری سفر از جمله ایمنی، سلامت، بهداشت، شیوه های مسافرت و روش و تکنیک های داشتن سفری آسوده، لذت بخش و بی خطر دسترسی داشته باشند. نکات ضروری سفر در این بخش به تفکیک مقاصد توریستی مهم دنیا نیز قابل جستجو می باشد. در قسمت “فن آوری سفر” نیز گردشگران می توانند از جدید ترین تکنولوژی ها، ابزارهای الکترونیک، اپلیکیشن های مسافرتی و وبسایت های راهنما و مشاوره سفر مطلع شوند.

گردشگری

قسمت گردشگری در مجله توریستی الی گشت به منظور پاسخگویی به نیازهای مدیران و فعالان سازمان ها و کسب و کارهای گردشگری، همچنین اساتید، محققان و دانشجویان رشته جهانگردی طراحی شده است و شامل بخش های “صنعت گردشگری”، “صنعت هوانوردی” و “صنعت هتلداری” می شود. در قسمت گردشگری مخاطبان می توانند با اشکال مختلف گردشگری، روندهای جدید بازار سفر، آمار و اطلاعات گردشگری، اطلاعات هتل های بین المللی و زنجیره ای و بزرگ ترین ایرلاین های دنیا آشنا شوند.

آموزشی

قسمت آموزشی در مجله توریستی الی گشت نیز مطالب مورد نیاز مدیران کسب و کارها و سازمان های گردشگری را پوشش می دهد. این قسمت شامل بخش های “مدیریت”، “بازاریابی” و “تجارب موفق” می شود. مدیرانی که قصد دارند هر نوع کسب و کار مرتبط با صنعت گردشگری شامل شرکت های خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی یا هتل ها و تأسیسات اقامتی را راه اندازی و مدیریت نمایند؛ می توانند از محتوای قسمت آموزشی وبلاگ توریستی الی گشت به عنوان یک مرجع دانش گردشگری استفاده کرده و رهنمودهای آن را در توسعه و موفقیت کسب و کار گردشگری خود به کار گیرند.

رسانه ها

حضور صنعت گردشگری در دنیاز مجازی با عکس، ویدئو و مجلات آنلاین ارتباط تنگاتنگی دارد و به همین دلیل تبدیل به یکی از مهمترین ابزارهای توسعه و تبلیغ جاذبه ها، مقاصد و تورهای مسافرتی شده است. قسمت رسانه ها در وبلاگ تخصصی الی گشت شامل بخش های “عکس”، “ویدئو” و “نشریه” می شود. علاقه مندان به سفر می توانند جذاب ترین عکس ها و ویدئو های توریستی را به همراه مجله داخلی شرکت الی گشت در بخش رسانه های وبلاگ الی گشت ملاحظه نمایند.

امید است که با تلاش شبانه روزی تیم متخصصان و مشاوران گردشگری شرکت الی گشت، همچنین نظرات و مقاله های مفید مخاطبان وسیع وبلاگ الی گشت، گامی بلند در جهت گسترش علم جهانگردی و توسعه صنعت گردشگری کشور ایران برداشته شود.

وبلاگ الی گشت

eligasht blog
معتبرترین بلیط هواپیما را از کجا تهیه کنیم؟
معتبرترین بلیط هواپیما را از کجا تهیه کنیم؟
راهنمای رزرو تور
راهنمای رزرو تور
چرا نوروز ۹۷ به کوش آداسی سفر کنیم؟
چرا نوروز ۹۷ به کوش آداسی سفر کنیم؟
سفرنامه کوش آداسی از زبان الی گشت
سفرنامه کوش آداسی از زبان الی گشت

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code