افتتاح جدیدترین پارک موضوعی امارات در ابوظبی

جدیدترین پارک موضوعی امارات در ابوظبی افتتاح شد

از این پس اگر به کشور امارات و شهر ابوظبی سفر کنید، می توانید از بزرگترین پارک موضوعی داخل سالن دنیا دیدن کنید. اخیرا پارک موضوعی دنیای وارنر بروس (Warner Bros. World) در شهر ابوظبی افتتاح شد. بازدیدکنندگان این پارک می توانند به دنیای هیجان انگیز و جالب قهرمانان خیالی همچون بتمن، سوپرمن و زن شگفت انگیز بروند. شرکت برادران وارنر (WB) یکی از بزرگترین شرکت های آمریکایی در زمینه سرگرمی، این پارک را در شهر ابوظبی امارات ایجاد کرده است. در ادامه این خبر، با مجله گردشگری الی گشت همراه باشید.

پارک موضوعی وارنر بروس ابوظبی
مطالب مرتبط:
بزرگترین پارک موضوعی جهان در دبی افتتاح می شود
محبوب ‌ترین پارک‌ های موضوعی جهان
تجزیه تحلیل عرضه و تقاضای پارک های موضوعی در آسیا

بزرگترین پارک موضوعی داخل سالن دنیا در پایتخت کشور امارات افتتاح شد. در این پارک علاوه بر شخصیت هایی همچون سوپرمن، بتمن، اسپایدرمن و زن شگفت انگیز، شخصیت های کارتونی مشهوری همچون تام و جری، Scooby-Doo و مرد عصر حجری هم حضور پر رنگی دارند. این پارک از شش بخش بزرگ  DC’s Metropolis، Gotham City، Cartoon Junction، Bedrock، Dynamite Gulch و Warner Bros. Plaza تشکیل شده است. مراسم افتتاحیه مجلل پارک موضوعی دنیای وارنر بروس در روز ۲۵ جولای و پس از انجام عملیات تمرینی و تست های نهایی ایمنی تجهیزات و کیفیت خدمات در تمامی بخش های پارک، برگزار شد.

میهمانان این پارک همچنین می توانند از طیف گسترده ای از منوهای سرزمین های مختلف از جمله خاورمیانه، آسیا و غرب هر بازی و سرگرمی می خواهند انتخاب کنند. علاوه بر این، در این پارک رستوران ها و کافه های مختلفی هم آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان هستند و مکان های زیادی هم برای استراحت میهمانان در نظر گرفته شده اند. دنیای وارنر بروس اولین پارکی در خاورمیانه است که در آن گردشگران می توانند به طور رو در رو با شخصیت های محبوب فیلم ها و کارتون های مورد علاقه شان رو به رو شوند.

پارک موضوعی ابوظبی

پارک موضوعی دنیای وارنر بروس ۱٫۶۵ میلیون متر مربع مساحت دارد. در اینجا برای اولین بار در دنیا تمامی شخصیت های محبوب جهانی دور هم و زیر یک سقف جمع شده اند تا تجربیاتی فریبنده را برای بازدیدکننندگان فراهم کنند. محیط فوق العاده و مدرن، سواری های هیجان انگیز و منحصر به فرد و شخصیت های سینمایی و کارتونی محبوب باعث ایجاد یک تجربه به یاد ماندنی و خاطراتی خوش برای تمامی بازدیدکنندگان می شوند. مسئولان این پارک درباره افتتاح آن چنین گفته اند:

ما هیجان زیادی برای دیدن میهمانانمان از هر جنسیت و هر سنی داریم و می خواهیم تجربه ای منحصر به فرد را در اختیار آن ها قرار دهیم. تجربه ای که در آن هم تفریح کنند و هم با شخصیت های محبوب خود تعامل برقرار کنند. ما در اینجا، یعنی جزیره یاس ابوظبی، طیف گسترده ای از تفریحات و سرگرمی ها را برای بازدیدکنندگان فراهم کرده ایم. مطمئین هستیم که این مجموعه موجبات رونق اقتصادی و رشد بیشتر گردشگری را به همراه خواهد داشت.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد