پرجستجوترین هتل ها: هتل های لوکیشن سریال گیم آو ترونز

هتل های لوکیشن سریال گیم آو ترونز

سریال گین آو ترونز را حتما می شناسید. سریال پر طرفداری که تقریبا تمام دنیا منتظر آمدن فصل جدیدی از آن بودند و چند روز پیش هم این اتفاق افتاد. الی گشت یک مطلب جالب و کامل از لوکیشن های این سریال منتشر کرد که می توانید آن را در لینک روبرو مطالعه کنید: (گیم آو ترونز در این مناطق ساخته شد + تصویر) حالا ۷ سال از شروع این سریال می گذرد و هتل هایی که در لوکیشن این مجموعه قرار داشته اند، از پر جستجوترین هتل ها بوده اند. با ادامه ی جزییات این خبر همراه ما باشید:

هتل های لوکیشن سریال گیم آو ترونز
مطالب مرتبط:
ساخت هتل عجیب به شکل ماموت در ساحل دریاچه بایکال روسیه
ربات ها جای مهمانداران هتل را گرفتند

بخشی از این سریال در کشور بی نهایت زیبای ایسلند ساخته شده است و از آن زمان به بعد، هتل های این کشور، با رشد ۲۸۵ نسبت به سال ۲۰۱۴ مواجه بوده اند. علاوه بر این، جستجوی هتل های کرواسی هم رشد بی نظیری داشته اند طوری که هتل های شهر اسپیلت، ۱۲۰ درصد به نسبت گذشته رشد کرده اند و بیشتر سرچ شده اند. در این شهر، کاخ دیوکلسین قرار دارد.

شهر سویل در اسپانیا هم که در آن صحنه های مربوط به دورن گرفته شده است، ۱۴۵ درصد رشد در سرچ داشته است. شهر بلفاست هم در فصل های مختلفی از این سریال مرتبا در فیلمبرداری بوده است و سرچ های مربوط به آن، رشد ۱۲۰ درصدی داشته اند.

هتل های سویل سریال گیم آو ترونز

شایعه ای وجود دارد که طبق آن، فصل آخر سریال گیم آو ترونز قرار است در شهر بلفاست باشد و به همین دلیل، شور و اشتیاق زیادی برای اقامت در هتل های این شهر ایجاد شده است. بد نیست بدانید فصل هفتم این سریال از روز ۲۶ همین ماه (۲۶ تیر) شروع شده است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code