اولین پرواز مسیر مشهد – کازان تابستان امسال انجام می شود

پرواز مشهد به کازان

جمهوری تاتارستان یکی از جمهوری های روسیه است و پایتخت آن شهر کازان است. در همایشی که دوشنبه شب به منظور آشنایی با گردشگری روس و آژانس های مسافرتی تاتارستان برگزار شد  و به گفته رئیس کمیته گردشگری جمهوری تاتارستان برای توسعه گردشگری بین ایران و تاتارستان قرار است از تابستان امسال پرواز  مشهد به کازان  به صورت مستقیم انجام شود. برای اطلاع از جزییات خبر با الی گشت همراه شوید.

کازان

اولین پرواز

مطالب مرتبط:
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه همراه با الی گشت
تور جام جهانی روسیه با الی گشت

در همایش برگزار شده در دوشنبه شب قرار شد برای توسعه گردشگری بین مناطق پرواز مشهد به کازان راه اندازی شود و بدین گونه شاهد افزایش حضور گردشگران تاتار در ایران و گردشگران ایرانی در تاتارستان خواهیم بود. به گفته سرگی ایوانف: اقدامات لازم برای برقراری پرواز مذکور از طریق نهادهای مختلف در حال انجام است و ظرفیت اولین پرواز از ایران به سمت تاتارستان ۱۵۰ نفر خواهد بود که این تعداد در هر پرواز تا ۳۰۰ نفر قابل افزایش است.

تاتارستان کشوری مسلمان است و تفاهم نامه تقویت و توسعه همکاری دوستانه درازمدت بین طرفین در زمینه گردشگری، ترویج ظرفیت های گردشگری بین جمهوری تاتارستان و خراسان رضوی، تبادل اطلاعات و تجربیات در زمینه سرمایه گذاری برای هتل سازی و سمینارهای موضوعی، تبادل روادید، برپایی نمایشگاه تخصصی در حوزه های گردشگری، برگزاری تورهای گردشگری و تخصصی سلامت در بهمن سال گذشته به امضای طرفین رسد.

برای پیشبرد این اهداف اولین پرواز مشهد به کازان و برعکس صورت می گیرد و گردشگران ایرانی که به این سفر می روند می توانند با استفاده از خدمات گردشگری از سایر شهرهای روسیه از جمله مسکو و سن پطرزبورگ  بروند و از جاذبه های دیدنی این شهرها نیز بازدید کنند.

استادیوم کازان

ابوالفضل مکرمی‌ فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: ایران با جمهوری تاتارستان مشترکات تاریخی، فرهنگی و اسلامی و ارتباطات عمیقی دارد و همچنین خراسان رضوی مبادلات تجاری خود با این جمهوری را گسترش داده، لذا در نظر است با تقویت این روابط و معرفی جاذبه ‌های گردشگری این استان و تاتارستان بتوان تبادل گردشگر را افزایش داد.

 جام جهانی در کازان با الی گشت

امسال تابستان جام جهانی فوتبال در کشور روسیه برگزار می شود.  تیم ایران توانست مقتدارنه به این جام جهانی راه یابد و قرار است در یکی از قدرتمندترین گروه ها بازی های مملو از هیجان را به نمایش بگذارد. تیم ملی ایران یکی از بازی های خود را در شهر کازان برگزار می کند. اگر علاقه مند به سفر به روسیه و شهر کازان هستید تا بتوانید از تیم ایران طرفداری کنید و در عین حال از سفری جذاب به کشور روسیه لذت ببرید می توانید از تورهای ویژه جام جهانی الی گشت استفاده کنید. در این تورها نیازی نیست که نگران تهیه بلیط ۳ بازی هیجان انگیز ایران باشید زیرا که بلیط  معتبر MHX هر سه بازی در بهترین نقاط استادیوم توسط شرکت برای شما تهیه خواهد شد. اگر علاقه مند به داشتن تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در زندگی خود هستید پیشنهاد می کنیم این تور را از دست ندهید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد