alexaa

چه داستان هایی پشت هر برندی وجود دارد؟

برند شما برای امروز و برای همیشه!

شرکت‌ها در مسیر خود از چندین مرحله رد می شوند، از راه ‌اندازی تا بلوغ. و هر فاز دارای پویایی متفاوتی است. آنها با تجسم اهداف از روز اول، با اطمینان کسب ‌وکار و برندشان را توسعه می‌دهند. این رویکرد منجر به رشدشان شده که به ‌عنوان یک راهنما برای مشتریان، مدیریت، کارکنان و سرمایه‌گذاران به‌صورت مضاعف عمل خواهد کرد. با الی گشت همراه باشید.

توسعه برند
مطالب مرتبط:
چگونه خالق برندی محبوب باشیم
چالش های برندسازی برای مقاصد گردشگری

همانند یک کارآفرین موفق که یک کسب ‌وکار مطمئن را اجراسازی می کند، یکی از بزرگ ‌ترین نقاط قوت شما نیز این است که می‌توانید رویا ببینید و برند شما باید منعکس‌کننده چیزی باشد که شما در رویا مشاهده کرده اید، و نشانگر آینده دوردست باشد. بنابراین، برندی که شما می‌سازید باید مسیری به سوی نقطه موفقیت داشته باشد و تصویری دقیق که شما از موفقیت ترسیم کرده‌اید، دارا باشد. با توسعه یک برند متمرکز بر نقطه موفقیت، شما یک برند را بوجود آورده تا در آن رشد کنید، نه اینکه شما به موازات رشد نیاز به تغییر مداوم آن داشته باشید. برند عبارت است از نقطه موفقیت شما، نه یک کامیابی در سیاحت…

بسیاری از برندها در همان لحظه برند هستند، نه فراتر از آن. آنها به مرور از اعتبار ساقط می شوند. بنابراین، آنها اغلب به خودشان یک نام و یک برند اختصاص می‌دهند که متناسب با دیگر بخش‌ها نیست. این مدتی کوتاه کارآیی دارد، اما همان‌طور که آنها رشد می‌کنند و با افزایش رقابت روبرو می شوند، آن دسته از عوامل مشابه کسب ‌وکار آنها را در خود محصور می‌کند. مورد توجه قرارگرفتن سخت‌ تر و سخت ‌تر می‌شود، فقط به این دلیل که افزایش رقابت، تمایز را حیاتی می‌سازد. بنابراین، آنها برند جدیدی را تعریف خواهند کرد. همچنین اگر آنها بعدا نیاز به وجوه سرمایه‌گذاران برای توسعه سرمایه خود را داشته باشند، ابتدا باید اهداف برندشان مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گیرد. یک برند که بر محصول تمرکز داشته باشد، احتمالا به اندازه کافی بزرگ یا بلند پروازانه برای این ذی‌نفعان نیست. عنوان کاری آنها با سرمایه در گردش ‌شان همتراز نیست. بنابراین، آنها مجددا برند جدیدی تعریف می‌کنند.

برندینگ

این روند در صورتی که آنها نیاز به ورود به بخش ‌های جدید یا گسترش بازارشان، به‌منظور رویارویی با اهداف رو به رشد خود را داشته باشند، ادامه پیدا کرده و دوباره به یک برند جدید نیاز دارند که قادر به انجام آن باشد. و هر زمان که آنها وارد فرآیند تغییر برند می‌شوند، متحمل هزینه و زمان شده و مجبور به آموزش و شناساندن مجدد خود به بازار می‌شوند.اما ایجاد صحیح یک برند از همان آغاز، که نزدیک به چشم ‌انداز شما از موفقیت باشد و خصوصیات برندتان به طریقی سازگار با نیت و هدف شما در طول پیشرفتش باشد، نشان از آن دارد که شما اقدام به تصمیم‌گیری بهتری کرده و به همه کسانی که با شما مرتبط بوده اطمینان می ‌دهید که آنها در حال کار با یک شرکت هدفمند هستند. بنابراین، دقیقا شما چگونه این کار را انجام می‌دهید؟ چگونه یک برند بسازیم که گواهی برای آینده باشد؟

  1. با یک فرض قدرتمند شروع کنید: یک دلیل برای راه ‌اندازی کسب ‌وکار براساس آنچه که برای مصرف ‌کنندگان مورد توجه است. ببینید که برای چه نیازی می‌خواهید یک راه چاره ارائه دهید. چرا شما موفق می شوید؟ برای این نیاز به چه تدبیری فکر کرده اید؟ در مرحله بعد، نقطه موفقیت خود را تعیین کرده از لحاظ آنچه که کسب ‌وکار شما در آینده چگونه به نظر خواهد رسید.
  2. چگونه در طلب رشد هستید؟ از طریق جریان نقدی یا از طریق سرمایه ‌گذاری؟ این کمک می کند که شما تصمیم بگیرید که باید بیشتر از همه به چه کسانی رجوع کنید.
  3. . پویایی‌ های احتمالی این بخش چیست؟ اوضاع در این فضا در طول سال‌های پیش رو به چه صورت می‌گذرد و چه تعداد کار برای انجام وجود دارد؟ بخش ‌های شلوغ ‌تر احتمالا به معنی رقبای بیشتر است. نیاز است که چقدر متفاوت باشید تا در آینده ایستادگی کنید؟
  4. تا چه حد بزرگ است؟ برای پاسخ به این سوال، از خود سوال کنید: نقطه بیشترین سودآوری کجاست؟ آیا شما در مقیاس خود سود آورترین یا به ‌عنوان یک متخصص است؟ در رده محلی، ملی یا جهانی؟ درحالی‌که برای بسیاری از کارآفرینان عامل وسوسه‌کننده این است که به بزرگی برسندکه به معنای رسیدن به سودآوری است.
  5. چقدر فضا دارید قبل از اینکه شما نیاز به تنوع بیشتری داشته باشید؟ به عبارت دیگر، آیا برای بازار شما رشد اساسی و کافی هست که به برنامه ‌هایتان بپردازید؟ چه مدت می‌توانید در این بخش بمانید، قبل از اینکه نیاز به گسترش در حوزه‌های دیگر داشته باشید؟ این باعث این تصمیم می شود که برند شما باید چه اندازه مصمم یا در بخش خود تک باشد.

با این پاسخ ها، شما متوجه می شوید که چرا قصد موفقیت دارید، تا چه وسعتی نیاز به رشد دارید، تا چه شدتی شما به رقابت نیاز دارید، شما برای رسیدن به آنجا با چه چیزی قصد مبارزه دارید، تا چه وسعتی نیاز به تنوع دارید و چه میزان نیاز دارید که افراد در حوزه شما یا یک کسب ‌وکار سرمایه ‌گذاری کنند که بر اساس خرید و فروش رشد می‌کند.این رمز موفقیت است. برند خود و یک طرح کسب ‌وکار برای آن را بوجود آورید، سپس از چالش ‌های اولیه خارج شده و آن رویا را تعقیب کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد