اینجا بهشت عاشقان طبیعت است!

طبیعت گرجستان

گرجستان کشوری اروپایی با فرهنگ آسیایی است. این کشور بین قاره اروپا و آسیا قرار گرفته و ترکیبی از فرهنگ های مختلف را می توان در این کشور مشاهده کرد. بناهای تاریخی متعدد در این کشور گواه تاریخ پرفراز و نشیب این سرزمین هستند. اما علاوه بر جاذبه های تاریخی و فرهنگی، طبیعت گرجستان نیز بسیار جذاب و منحصربفرد است و بهشت عاشقان طبیعت است. این کشور آب و هوایی فوق العاده دارد که به ویژه در فصل بهار و تابستان جلوه ای زیبا به این کشور می دهد. طبیعت گرجستان شامل کوهستان های سربه فلک کشیده، تپه های سرسبز و هموار، دریاچه های متعدد و … است.

اگر به طبیعت گردی علاقمند هستید گرجستان انتخابی بسیار ایده آل برای شما خواهد بود. این کشور با جاذبه های طبیعی فراوانش در نزدیکی ایران قرار گرفته و به راحتی می توان به آنجا سفر کرد. بحث لغو ویزا برای ایرانی ها هم مزید بر علت می شود تا گرجستان را به یکی از مقاصد محبوب و پرطرفدار برای ما تبدیل کند. بخشی از رشته کوه های قفقاز در کشور گرجستان قرار دارند و کوهستان های زیبایی را برای عاشقان کوهنوردی به وجود آورده اند. درست است که وقتی حرف از گرجستان می شود همه یاد تفلیس و باتومی می افتند، اما اگر کمی از شهرهای بزرگ فاصله بگیریم و به روستاها و طبیعت گرجستان سفر کنیم با شگفتی های بی نظیری مواجه خواهیم شد.

الی گشت ویدیویی کوتاه از طبیعت گرجستان برای شما آماده کرده که شما را به تماشای آن دعوت می کند. این کشور در طول تاریخ بارها مورد تاخت و تاز قرار گرفته است. به همین دلیل عجیب نیست که در گوشه و کنار این کشور قلعه ها و کاخ های متعددی می توان مشاهده کرد. وجود قلعه ها و بناهای تاریخی در چشم انداز طبیعت گرجستان، چشم انداز بی نظیری را ایجاد می کند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code