بلیط هواپیما

اطلاعات پروازی ایران به ارمنستان

درباره ی اطلاعات پروازی ایران به ارمنستان بیشتر بدانید

از جمله کشورهایی که در جهان و مخصوصا ایران بسیار محبوب برای گردشگری است، کشور ارمنستان است. همخ رفت و آمد به این کشور بسیار آسان است و هم از هزینه ی سفری معقول و یا حتی به جرات کمی برخوردار است. آیا شما قصد دارید تا در آینده به این کشور سفر کنید؟ در مورد اطلاعات پروازی ایران به ارمنستان چقدر می دانید؟ در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق هم درباره ی این جواب این سوالات بیشتر بدانیم.

هواپیمایی ارمنستان
مطالب مرتبط:
همه چیز درباره تاریخ ارمنستان
چگونه سفر کم هزینه به ارمنستان داشته باشیم؟

با نزدیک شدن به فصل نوروز، بسیاری از کسانی که قصد سفر در این ایام را دارند، قطعا یکی از مقصد هایشان، سفر به ارمنستان است. در این مطلب ما سعی می کنیم تا برخی از اطلاعات پروازی مورد نیاز شما را بیاوریم. فاصله ی تهران تا ایروان، ۸۰۲/۵ کیلومتر است. مدت زمانی که شما در پرواز تهران به ایروان طول می کشد، ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه خواهد بود. البته راه های زمینی هم برای رفتن به ارمنستان موجود است اما در این مطلب سعی ما بر این است تا اطلاعات پروازی را برای شما بیان کنیم.

جاذبه های دیدنی ارمنستان

بلیط هواپیمای ایروان به صورت چارتری و سیستمی است و معمولا قیمت زیادی هم ندارد. برای این که بخواهید قیمت بلیط پرواز به سمت ایروان را به صورت آن لاین چک کنید حتما به سایت مراجعه کنید. شما می توانید د رسایت الی گشت با وارد کردن تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای از تغییرات قیمت بلیط ارمنستان مطلع شوید. برای پرواز به سمت ارمنستان، بلیط چارتری نیر اعطا می گردد اما به این نکته توجه داشته باشید که اگر قصد دارید با هواپیمای چارتر به ارمنستان بروید، تهیه ی بلیط خود را به لحظات آخر محول نکنید.

ارمنستان

زیرا هستند کسانی که اعتقاد دارند که با این کار قیمت بلیط برایشان کمتر تمام می شود اما گاهی ممکن است اصل این مطلب اتفاق بیفتد. شما می توانید با سفر به ارمنستان به دیدن جاذبه هایی همچون: کلیسای گغارت،شهر مذهبی اجمازین، شهر جرموک، دره ی گل ها، شهر اشتاراک، دریاچه ی سوان، میدان جمهوری،… و بسیاری از جاذبه های دیگر دیدن نمایید  و از سفر خود لذت ببرید. شما می توانید با مراجعه به سایت الی گشت، بلیط های سفر به ارمنستان ا با بهترین خدمات تهیه نمایید.

میدان جمهوری ایروان، قلب تپنده ی ارمنستان
میدان جمهوری ایروان، قلب تپنده ی ارمنستان
معرفی مرکز خرید دالما گاردن ایروان
معرفی مرکز خرید دالما گاردن ایروان
راهنمای دریافت سیم کارت ارمنستان
راهنمای دریافت سیم کارت ارمنستان
راهنمای سفر به ارمنستان – کشور ارمنستان را بیشتر بشناسید!
راهنمای سفر به ارمنستان – کشور ارمنستان را بیشتر بشناسید!