بلیط هواپیما

از سرگیری خدمات خطوط هوایی KLM در تهران

خطوط-هوایی-KLM

شرکت هواپیمایی KLM از ۳۰ اکتبر ۲۰۱۶( ۹ آبان ) پروازهای خود به تهران را از سر خواهد گرفت.

تهران چهاردهمین مقصد شرکت هواپیمایی KLM درسال ۲۰۱۶ خواهد بود و چهار پرواز هفتگی ، میان فرودگاه هایSchiphol  هلند و امام خمینی تهران انجام خواهد شد. این پروازها مکمل خدمات خطوط هوایی ایر فرانس از پاریس به تهران خواهند بود.

پیتر البرز، مدیر عامل KLM گفت: ” شرکت ک ال ام شبکه خود را با از سر گرفتن مقصد تهران ، به عنوان چهاردهمین مقصد اضافه شده در سال جاری تقویت کرده است. این تاییدی است بر این که استراتژی ما در حال به ثمر نشستن است. از یک طرف ما در حال بهبود کارایی و بهره وری هستیم و از سوی دیگر در حال سرمایه گذاری در رشد و توسعه می باشیم.”

از ۳۰ اکتبر سال ۲۰۱۶، پرواز KL0433  در روزهای یکشنبه ٫سه شنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۷:۴۰ از آمستردام پرواز کرده  و در ساعت ۰۱:۲۰ (به وقت محلی) به تهران وارد می شود. پرواز بازگشت، KL0433، از تهران در ساعت ۰۳:۲۰ (به وقت محلی) پرواز کرده و در ساعت ۰۶:۴۵ در فرودگاه آمستردام به زمین می نشیند. همچنین پروازهای این شرکت با بوئینگ ۲۰۰-۷۷۷ انجام خواهد شد.

شرکت هواپیمایی KLM نیازهای مسافران را با ارائه سه کلاس مختلف برآورده خواهد کرد:  ۳۴ صندلی در کلاس بیزینس، ۴۰ صندلی در کلاس اکونومی کامفورت و ۲۴۲ صندلی در کلاس اکونومی.

 

بخش بیزینس سطح جدیدی از راحتی شخصی برای یک خواب بهتر را ارائه می دهد.

مسافران بیزینس ک ال ام می توانند از یک صندلی، که به طور کامل عقب رفته (۱۸۰ درجه) و تختی را به طول ۲٫۰۷ متر شکل می گیرد به همراه یک سیستم سرگرمی شخصی با صفحه نمایش ۱۷ اینچ لذت ببرند.

صندلی های اکونومی کامفورت با ارائه ۱۰سانتی متر فضای پای بیشتر و دو برابر خم شدن ٫ آسایش بیشتری را برای مسافران فراهم خواهند کرد. همچنین مسافران اکونومی کامفورت از اولویت زمانی در پیاده شدن برخوردار خواهند بود.

اولین پرواز ک ال ام به ایران در ماه آوریل ۱۹۴۸ بوده است. علاوه بر پرواز تهران، KLM در حال حاضر ارائه دهنده ۳۷  پرواز به ۹ مقصد در خاورمیانه نیز می باشد.

KLM-logo
پرواز بزرگترین هواپیمای جهان برای اولین بار
پرواز بزرگترین هواپیمای جهان برای اولین بار
معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز
معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی هاینان ایرلاینز
راهکارهایی برای سپری کردن زمان در پروازهای طولانی
راهکارهایی برای سپری کردن زمان در پروازهای طولانی
چگونه بعد از پرواز دوباره انرژی خود را به دست بیاوریم
چگونه بعد از پرواز دوباره انرژی خود را به دست بیاوریم