معرفی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ | ۵ ستاره

هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ | Solo Sokos Hotel Palace Bridge

هتلی که امروز آن را مورد بررسی قرار دهیم، هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ (Solo Sokos Hotel Palace Bridge) در شهر سنت پترزبورگ، شهر زیبا و بسیار مهم کشور روسیه است. این هتل ۵ ستاره در یکی از از بهترین مناطق مرکزی شهر سنت پترزبورگ ساخته شده است و چشم اندازی فوق العاده به این شهر را دارد. این هتل به خاطر موقعیت قرار گیریش، خدمات مناسبی را برای رسیدن به مرکز شهر از جمله سرویس شاتل اختصاصی دارد. اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک به کشور روسیه و شهر سنت پترزبورگ سفر کنید و بلیط پرواز به سمت این شهر را دارید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر؛ خدمات رفاهی، تفریحی، موقعیت و فاصله ی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ را تا دیدنی های سنت پترزبورگ را معرفی و بررسی نماییم.

امکانات تفریحی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

خدمات رفاهی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

مطالب مرتبط:
در سفر به سنت پترزبورگ این کارها را انجام ندهید
سنت پترزبورگ، پایتخت جاذبه های فرهنگی روسیه
چطور از فرودگاه سنت پترزبورگ به مرکز شهر برویم؟

هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ دارای خدمات پذیرش ۲۴ ساعته است و در هر زمانی که مسافری به این هتل مراجعه نماید، می توانند به آسانی اتاقی که رزرو کرده بودند را دریافت نماید. پرسنل هتل همگی به زبان های روسی و انگلیسی صحبت می نمایند و مسافران هتل، می توانند به این زبان ها مختلف با آنان ارتباط برقرار کنند. در هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ، مسافرانی که حیوان خانگی دارند می توانند آن را به همراه خود داشته باشند و علاوه بر آن از خدمات حفظ و نگهداری و جایگاه مخصوص برای آن ها استفاده نمایند.

از جمله ی خدمات هتل که می توانید از آن استفاده نمایید این است که در این هتل در صورت نیز می توانید در هنگام رزرو اتاق درخواست اتاقی با گاوصندوق و یا صندوق امانت کنید. اگر در مدت زمان اقامتتان از خودروی شخصی استفاده می کنید باید این نکته را بدانید که هتل دارای پارکینگ خصوصی و عمومی است.

خدمات رفاهی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

در این هتل، در تمامی فضاهای عمومی و اتاق ها مسافران امکان دسترسی به اینترنت پر سرعت رایگان وجود دارد. برای پذیرش در این هتل ساعت ۱۴ بعد از ظهر و برای خروج باید تا ساعت ۱۲ شب اتاق را تحویل دهید. اگر به همراه خود فرزندتان را می برید باید بدانید که این هتل فرزندان شما را با آغوش باز می پذیرد. برای کودکان زیر ۱۲ سال، باید ۷۵۰ روبل روسیه پرداخت نمایید. اگر با همین شرایط سنی، بیش از ۱ فرزند دارید در کل باید ۱۵۰۰ روبل روسی پرداخت نمایید.

از دیگر خدمات این هتل می توان به سرویس روزانه ی خدمات نظافت اتاق ها، اتاق های کنفراس، چندین سالن تلویزیون پیشرفته، روزنامه های صبح، خدمات خشکشویی و اتوکشی، کپسول اطفاء حریق، اتاق مخصوص استعمال دخانیات، حمل و بسته بندی بار مسافران، سرویس شاتل داخلی و شاتل فرودگاه، مرکز خرید، صرافی، اتاق های ضد صدا، خدمات ویژه برای افراد معلول همچون ویلچر و اتاق های مخصوص، کلیدهای الکترونیکی، امکانات ویژه برای گروه های کسب و کار، فکس و فتوکپی، آژیر خطر و نگهبانی ۲۴ ساعته اشاره کرد. گنجایش سالن اجتماعات این هتل، ۳۵۰ نفر است.

امکانات تفریحی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

امکانات تفریحی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

برای اقامت در هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ گزینه های بسیاری از طرف هتل برای برای تفریح و استراحت مسافران در نظر گرفته شده است، از تفریحات خانوادگی و مخصوص گرفته تا خدمات ورزشی و زیبایی و تورهای گشت شهری داخلی و حتی خارج از شهر سنت پترزبورگ. حتی می توانید در صورت تمایل از تورهای پیاده روی و با تورنمنت های گلف این هتل نیز استفاده نمایید. در این هتل بخش های مختلفی برای تراس و بالکنی برای مسافران و مراجعان دارد. در سالن ورزشی این هتل نیز خدماتی همچون: استخر، استخر کودکان، باشگاه بدنسازی، مربی خصوصی و کلاس های عمومی، کلاس های یوگا، تنیس، زمین بازی کودکان، اتاق استراحت، سونا، جکوزی، خدمات آزایشی و زیبایی، ایروبیک، اتاق تلویزیون مخصوص کودکان، خدمات نگهداری از کودکان، بازی ها و سرگرمی های فکری، … و بسیاری از خدمات عمومی و مخصوص دیگر می باشد. در هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ ۲ رستوران وجود دارد که اقدام به سرو غذاهای اروپایی و اسپانیایی، مدیترانه ای، دریایی و روسی توسط بهترین سرآشپزان روسیو بین المللی به مسافران و مراجعین این هتل می نماید.

رستوران های هتل

 • رستوران سویلا (Sevilla): این رستوران دارای منوی اسپانیایی و اروپایی است و برای وعده های صبحانه و شام سرویس می دهد.
 • رستوران دانس لِنویر (Dans Le Noir): این رستوران نیز دارای منوی روسی، مدیترانه ای، دریایی و اروپایی است و برای وعده ی شام سرویس می دهد.
اتاق

امکانات اتاق های هتل

طراحی اتاق های این هتل دوستدار محیط زیست است و از سبزی های طبیعت سرچشمه گرفته است. در تمامی اتاق هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ، مسافران به کتری برقی، قهوه ساز، صندلی های راحتی، شیرینی و بیسکوئیت، لواز بهداشتی و دمپایی، سشوآر، اینترنت رایگان، اتاق های ضد صدا و تلویزیون های صفحه تخت بزرگ، تلفن، حمام و سرویس بهداشتی مخصوص، میز کار، تراس، یخچال، پخش کننده ی موسیقی، شبکه های کابلی و ماهواره ای می باشند.

اتاق های هتل

 • اتاق های استاندارد دابل (Standard Double): مساحت این اتاق ها ۲۸ متر است و گنجایش ۳ نفر را در خود دارد. امکانات این اتاق ها بسیار کامل است و در هنگام سفارش می توانید یک تخت ۱ نفره و یک تخت دو نفره و یا ۳ تخت یک نفره درخواست نمایید.
 • اتاق های سوپریور دابل (Superior Double): مساحت این اتاق ها ۲۸ متر است و گنجایش ۳ نفر را در خود دارد. امکانات این اتاق ها بسیار کامل است و این نکته را باید توجه نمایید که در ان نمی توان سیگار کشید. در هنگام سفارش می توانید یک تخت ۱ نفره و یک تخت دو نفره و یا ۳ تخت یک نفره درخواست نمایید.
 • سوئیت جونیور (Junior Suite): این اتاق ها ۴۹ متری هستند و برای ۴ نفر مناسب هستند. این سوئیت همانند یک خانه ی نقلی مجهز می باشد. می توانید در هنگام رزرو این اتاق، درخواست ۲ تخت دو نفره را بدهید.
فاصله ی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

فاصله ی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

 • موزه هرمیتاژ: این موزه ۳ کیلومتر دورتر بوده که ۱۲ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای سنت ایزاک: این کلیسا ۲٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۱۰ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • قلعه پیتر و پاول: این قلعه ۱٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۶ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلبه پتر کبیر: این کلبه ۶٫۲ کیلومتر دورتر بوده که ۲۲ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کلیسای منجی بر خون ریخته شده: این کلیسا ۴٫۴ کیلومتر دورتر بوده که ۲۲ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • موزه روس: این موزه ۴٫۶ کیلومتر دورتر بوده که ۲۲ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • کاخ کاترین: این مجسمه ۴۰ کیلومتر دورتر بوده که ۴۳ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
 • اسب سوار برنزی: این مجسمه ۲ کیلومتر دورتر بوده که ۸ دقیقه با ماشین برای رسیدن به آن راه است.
امکانات ورزشی

موقعیت هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ

می توانید موقعیت مکانی هتل سولو سوکوس پالاس بریج سنت پترزبورگ را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

روسیه، سنت پترزبورگ، خیابان بیرژووی پرلوک شماره ی ۲

Birzhevoy Pereulok, 2, Sankt-Peterburg, Russia, 199004

منبع: booking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد