بلیط هواپیما

هتل هایی که با فانتزی هایتان یکی است!

هیجان انگیزترین هتل های دنیا

هر کسی، فانتزی ای در ذهن خود از یک مکان اقامتی در دنیا دارد و دوست دارد تا در یکی از آنها برای شبی هم که شده زندگی کند. خانه های زیادی تا حالا در فیلم ها دیده ایم و تصویر سازی هایی از آنها در ذهن مان کرده ایم. اما خبر خوب چیست؟ خبر خوب این است که فانتزی های ذهن شما دیگر یک فانتزی نیستند و به واقعیت تبدیل شده اند! بله؛ آرزوهای شما دیگر دست یافتنی شده اند. از زندگی در یک حباب شیشه ای تا زندگی زیر آب و در آسمان ها… هتل های زیادی در سرتاسر دنیا وجود دارند که این رویاها را به واقعیت تبدیل کرده اند. در این مطلب از الی گشت، سری به چند تا از این هتل های جالب می زنیم:

۱- هتل Glass igloo Hotel ، فنلاند

هیجان انگیزترین هتل های دنیا
مطالب مرتبط:
شنا در آسمان در طبقه ی ۴۲ هتل هیوستون
هتل کرون پلازا فودان شانگهای+ تصویر

در نزدیکی دایره ی قطب شمال و در نزدیکی هتل برفی (Snow Hotel) می توانید هتل منحصر بفرد Glass igloo را ببینید. با اقامت در این هتل های رویایی و خارج از تصور این فرصت را دارید که زیر آسمان پر ستاره ی شب و شفق های قطبی بخوابید. البته همیشه شانس این را ندارید که شفق های قطبی را ببینید اما می توانید مطمئن شوید که یک شب فراموش نشدنی را در طبیعت  در هتلی به دنجی هتل های ۵ ستاره خواهید داشت.

هتل Glass igloo

 

۲- The Glass Floor Udang House, در بالی، اندونزی

خانه ی Udang یک قطعه ی خیلی خاص از بامبو و هتلی در بالی اندونزی است. چیزی که این هتل را بسیار فانتزی کرده است، کف شیشه ای اتاق آن است که فضای حیرت انیگیزی در اتاق بوجود آورده است. تصور کنید در اتاق نشسته اید و در حالیکه در حال صحبت یا خوردن چیزی هستید می توانید همزمان از بالا و پایین شدن امواج و حرکت ماهی ها در زیر پایتان لذت ببرید!

هتل The Glass Floor Udang House

۳- Fairy Chimney Hotel، ترکیه

در سفرتان به ترکیه، سری به شهر کاپادوکیه خیالی بزنید و جدای از اتمسفر جالب و بالن سواری به یاد ماندنی اش، از هتل Fairy Chimney که درست در قلب Goreme قرار گرفته است دیدن کنید. هتلی وهم انگیز با فضایی غار مانند که یادآور شهر افسانه ای کاپادوکیه است.

راستی اگر دوست دارید تا طعم بالن سواری در کاپادوکیه را بچشید، مطلب زیر می تواند به شما کمک زیادی کند.

 بالن سواری بر فراز کاپادوکیا، تجربه ای فراموش نشدنی

هتل Fairy Chimney Hotel

۴- Giraffe Manor، کنیا

یکی از خارق العاده ترین اقامتگاه های کنیا Giraffe Manor در نایروبی است ، هتلی منحصر بفرد که هر بار میزبان گروه کوچکی از مهمانان در یک فضای واقعا رمانتیک است، جایی که در حالی که در اتاقتان نشسته اید و در حال صرف صبحانه هستید، با گردن های زرافه های بامزه ای که در اتاقتان سرک می کشند، روبرو می شوید!

هتل Giraffe Manor

۵- Äscher Cliff در سوییس

در کشور سوییس و در کوه های آلپ، هتلی بسیار رویایی وجود دارد که یک شب اقامت در آن می تواند آرزوی هر گردشگری باشد. این هتل در نزدیکی غارهای Wildkirchli قرار گرفته است و دارای تعداد زیادی اتاق در داخل خود است. شاید فضای داخلی این هتل آنچنان چشمگیر نباشد اما منظره ی آن به بیرون نفس گیر است و علاوه بر این، یک رستوران خیلی خوب به خوبی مناظر بیرون هتل هم دارد!

هتل Äscher Cliff
پیرترین درخت اروپا بعد از ۱۲۰۰ سال همچنان رشد می کند!
پیرترین درخت اروپا بعد از ۱۲۰۰ سال همچنان رشد می کند!
مجسمه‌های بزرگ دست در سراسر جهان! + تصویر
مجسمه‌های بزرگ دست در سراسر جهان! + تصویر
جاذبه هایی که عکس گرفتن از آن ها ممنوع است!
جاذبه هایی که عکس گرفتن از آن ها ممنوع است!
این قوم مجارستانی ادعا می کنند که اجدادی ایرانی داشته اند!
این قوم مجارستانی ادعا می کنند که اجدادی ایرانی داشته اند!