بلیط هواپیما

معرفی هتل پانوراما هیل در کوش آداسی + تصویر

هتل پانوراما هیل در کوش آداسی

کوش آداسی و ریزورت های تفریحی اش یکی از بهترین مقاصد گردشگری در سواحل جنوبی دریای اژه است. تابستان که می شود سواحل پر از کشتی های مملوء از گردشگر می شود که جمعیت شهر را تا چندین برابر بالا می برند. کوش آداسی که زمانی یک روستای کوچک ماهی گیری بود بیایید و ببینید امروز چگونه به شهری شلوغ تبدیل شده، شهری با یک عالمه مغازه های عتیقه فروشی و فرش فروشی که تجربه کشتی سواری در دریای اژه را نصیب کسانی می کند که شوق دیدن ویرانه های افسوس را دارند. اگر می خواهید به کوش آداسی بروید مطمئنا دوست دارید هتلی خوب و راحت گیرتان بیاید به خاطر همین می روید و درباره هتل ها تحقیق می کنید. در این پست می خواهیم درباره هتل پانوراما هیل در کوش آداسی صحبت کنیم تا ببینید چه جور هتلی است و آیا به شرایط تان می خورد یا نه، الی گشت را همراهی کنید.

هتل پانوراما هیل
مطالب مرتبط:
معرفی هتل لو بلو در کوش آداسی
معرفی هتل پالوما پاشا در کوش آداسی

هتل ۴ ستاره پانوراما هیل (Panorama Hill) در ورودی شهر قرار دارد. با وارد شدن به لابی در همان لحظه ی اول می فهیمید که با کارکنان مهربان وکمک رسانی طرف هستید. تقریبا همه ی کارکنان انگلیسی بلدند، حتی بعضی از آن ها آلمانی و روسی هم صحبت می کنند پس اگر درخواستی داشتید می توانید با خیال راحت انگلیسی صحبت کنید.

لابی هتل پانوراما هیل

بعد از مدتی به یکی از اتاق های هتل راهنمایی می شوید، اتاق های مدرنی که مجهز به امکانات سیستم تهویه، تلویزیون، وای فای رایگان و یخچال هستند. همه اتاق ها بالکن دارند پس حتی اگر نخواستید از اتاق بیرون بروید می توانید در بالکن از آفتاب فوق العاده کوش آداسی لذت ببرید.

اتاق هتل پانوراما هیل در کوش آداسی

هتل یک رستوران اصلی دارد که در آن صبحانه بوفه سرو می شود، در هنگام صبحانه می توانید از بین انواع و اقسام خوراکی های خوشمزه بشقاب خودتان را پر کنید. ناهار، شام و روم سرویس هم موجود است.

غذای رستوران هتل پانوراما هیل
رستوران هتل پانوراما هیل

بعد از صبحانه احتمالا سراغ ساحل را بگیرید چون به کوش آداسی آمدنتان نشان می دهد که عاشق ساحل و تفریحات ساحلی هستید! فاصله هتل تا ساحل ۱۰ دقیقه پیاده روی است و از بعضی اتاق هایش هم چشم انداز دریای اژه و ساحل دارد. البته اگر خواستید تفریحات دیگر هتل را امتحان کنید می توانید به استخر فضای باز بروید، استخری که درست در جلوی نمای ساختمان هتل قرار دارد و آب آن شفاف و تمیز است. دارت و میز تنیس هم از دیگر امکانات تفریحی هتل است.

استخر هتل پانوراما هیل

هتل در نزدیکی بسیاری از جاذبه های معروف کوش آداسی مثل ویرانه های افسوس، کلیسای سنت جین، خانه مریم مقدس، موزه باستان شناسی، شهر سلکوک و منطقه خرید قرار دارد. فاصله هتل تا ویرانه های باستانی افسوس ۱۸ دقیقه رانندگی است و تا فرودگاه ازمیر ۷۹ کیلومتر است. در مجموع اگر خیال ندارید که از صبح تا شب در اتاق بمانید و می خواهید بعد از صرف صبحانه برای بازدید از جاذبه های شهر هتل را ترک کنید این هتل برایتان گزینه خوبی است.

اتاق جلسه هتل پانوراما هیل
واقعیت های عجیب درباره ترکیه و مردم آن
واقعیت های عجیب درباره ترکیه و مردم آن
معرفی هتل حیات سنتریک لونت استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل حیات سنتریک لونت استانبول | ۵ ستاره
برگزاری مراسم بزرگداشت مولانا در قونیه از ۱۶تا ۲۶ آذر
برگزاری مراسم بزرگداشت مولانا در قونیه از ۱۶تا ۲۶ آذر
معرفی هتل هالیدی این سیسلی استانبول | ۵ ستاره
معرفی هتل هالیدی این سیسلی استانبول | ۵ ستاره