معرفی هتل کرنارد استانبول | ۵ ستاره

هتل کرنارد استانبول | Istanbul Conrad Hotel

این هتل که در سال ۱۹۹۲ ساخته شده است، در مرکز شهر قرار گرفته و دارای اتاق های لوکس و سوئیت هایی با طراحی معاصر و دارای چشم انداز باسفرس است. این هتل همچنین در فاصله چند قدمی از کاخ باسفرس و کاخ دلماباغچه قرار دارد. بندر فری فقط چند دقیقه پیاده روی تا هتل فاصله دارد و دسترسی آسان به سمت بخش آسیایی شهر را فراهم می کند. پارک ملی ایلیدز، کاخ دلما باغچه و استادیوم وودافون پارک با ۱۰ دقیقه پیاده روی در دسترس است. منطقه اورتاکوی و ایستگاه تراموا ی کاباتاس در ۲۰ دقیقه پیاده روی از هتل واقع شده است. انواع کافه ها، رستوران ها، مغازه ها و بوتیک ها و مناطق سرگرمی در نزدیک هتل در دسترس است، همچنین مرکز خرید Zorlu که با ۱۰ دقیقه رانندگی به آنجا می رسید. هتل کرنارد استانبول Istanbul Conrad Hotel در سال ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ به عنوان بهترین هتل در این شهر برگزیده شد. امکانات تفریحی نیز شامل امکانات بازسازی شده آبگرم، مرکز تناسب اندام باز ۲۴ ساعته، حمام ترکی و زمین تنیس است که می تواند در طول روز استفاده شود. این هتل همچنین دارای امکانات تجاری و اتاق های جلسه برای نیازهای حرفه ای شما می باشد. فرودگاه آتاتورک استانبول ۱۷٫۴ کیلومتر از این هتل دور است. رستوران های این هتل انواع غذاهای مدیترانه ای را به همراه چشم انداز مکان های تاریخی شهر را ارائه می دهد. کافه هتل نیز انواع نوشیدنی ها را ارائه می دهد. در ادامه همراه با الی گشت باشید تا ویژگی های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل کرنارد استانبول را به همراه فاصله آن با جاذبه های شهر، به شما معرفی کنیم.

هتل کرنارد استانبول

خدمات رفاهی هتل کرنارد استانبول

مطالب مرتبط:
معرفی و راهنمای محله های استانبول
راهنمای سفر به استانبول
راهنمای متروی استانبول

خدمات رفاهی در این هتل ۵ ستاره شامل امکانات برگزاری جلسات و رویدادها با ۳۰۰۰ متر فضای کنفرانس و ۲۷ اتاق جلسه، مرکز تجاری ۲۴ ساعته، مغازه های هدیه یا دکه روزنامه فروشی می باشد و امکان استفاده از پارکینگ خودرو بدون هزینه اضافی میسر است. همچنین پذیرش ۲۴ ساعته هتل و راهنمای خدمات تور و بلیط به مهمانان ارائه می شود و شما می توانید از انبار چمدان موجود در این هتل نیز در مواقع ضروری استفاده نمایید. قسمت نظافتی هتل شامل نظافت روزانه می باشد و دیگر خدمات شست و شو نظیر اتوشویی، خشکشویی و اتوکشی هزینه ای جداگانه دارد. ایستگاه کامپیوتر، خدمات نگهبانی هتل، خدمات حمل و نقل به فرودگاه با هزینه اضافه، خدمات حمل و نقل منطقه با هزینه اضافه، نگهداری یا مراقبت از کودکان (هزینه اضافی)، خدمات لیموزین یا تاکسی شهری، دستگاه فکس، صبحانه با هزینه اضافه از دیگر خدمات رفاهی این هتل محسوب می گردد. کارکنان چند زبانه این هتل به زبان های عربی، روسی، هلندی، انگلیسی، آلمانی و ترکی صحبت می کنند. امکان دسترسی به مناطق مخصوص برای کشیدن سیگار، خدمات عروسی، امکان استفاده از دستگاه خودپرداز بانک، سالن آرایش و زیبایی، اینترنت به صورت سیمی و وای فای کاملا رایگان در تمام محوطه های هتل از جمله رستوران ها، لابی و دیگر محوطه های عمومی در دسترس است و همچنین به روزنامه های رایگان در لابی نیز دسترسی خواهید داشت. برای پذیرش و اخذ اتاق می توانید از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۲۴:۰۰ اقدام کنید و جهت تحویل دادن اتاق باید قبل از ساعت ۱۲:۰۰ اقدام کنید.

هتل کرنارد در استانبول

امکانات تفریحی هتل کرنارد استانبول

در این هتل ۵ ستاره امکانات تفریحی از جمله استخر داخل سالن (تمام سال)، استخر در فضای باز (تمام سال) وجود دارد که در محوطه هتل واقع شده است و همراه با ورزش و تفریح می توانید از فضای موجود در هتل لذت ببرید، همراه با استخر می توانید از امکانات ورزشی تنیس روی میز، مرکز تناسب اندام، خدمات زیبایی، آبگرم و مرکز سلامتی و سونا نیز استفاده کنید، همچنین دارای یک باغ زیبا است که می توانید در آن قدم بزنید و از لحظات اقامت خود در این هتل لذت ببرید. کافه هتل نیز به مهمانان خود خدمات ارائه می دهد، به گونه ای که مهمانانش می توانند از محیط دلنشین آن استفاده کنند و نوشیدنی دلخواه خود را سفارش دهند و در این مکان بنوشند.

 

رستورن هتل
صبحانه بوفه در دسترس می باشد.
رستوران منزرا Manzara Restaurant: این رستوران متخصص در غذاهای مدیترانه ای برای صبحانه، ناهار و شام است.

کافه سامیت Summit: این کافه در خدمت ناهار و شام است. مهمانان می توانند با توجه به شرایط آب و هوایی از غذا در فضای باز لذت ببرند.
خدمات اتاق ۲۴ ساعته در دسترس است.

هتل 5 ستاره کرنارد در استانبول

امکانات اتاق های هتل کرنارد استانبول

در این هتل که دارای ۵۵۳ اتاق می باشد، امکاناتی از قبیل تهویه مطبوع با امکان کنترل از راه دور و دسترسی به اینترنت وای فای بدون هزینه اضافی و رایگان موجود است. همچنین امکاناتی از جمله ملافه های ضد آلرژی، اتو ومیز اتو، گاوصندوق، قهوه و چای ساز، سرویس خواب با کیفیت، روزنامه های رایگان، تلفن و تلویزیون صفحه تخت که شبکه های جهانی را پوشش می دهد، علاوه بر این، میز مطالعه در اتاق ها در دسترس است و خدمات اتاق در ساعات محدود ارائه می گردد و مراقبت از کودک در اتاق نیز با هزینه اضافی میسر است. سرویس حمام اتاق ها دارای ترکیب دوش و وان است و لوازم بهداشتی نظیر شامپو، صابون، حوله و … در آن ها دیده می شود. سشوار و یخچال هم در تمام اتاق های هتل استانبول موجود هستند. در هر صورت اگر نیاز به وسیله و یا خدمتی خاص داشتید می توانید آن را از میز پذیرش درخواست دهید و همچنین در صورتی که نیاز به تخت اصافه نیز داشتید می توانید آن را از میز پذیرش با پرداخت هزینه اضافه بخواهید.

هتل کرنارد استانبول

انواع اتاق های هتل کرنارد استانبول

 • اتاق تویین دولوکس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق تویین اکسکیوتیو: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، دو تخت یک نفره در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ اکسکیوتیو: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق کینگ دولوکس: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • اتاق اکسسبل: این اتاق ها ۳۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت باسفرس: این سوییت ها ۵۹ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت باسفرس با تراس: این سوییت ها ۶۳ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ به همراه یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت خانواده: این سوییت ها ۶۱ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر نیز می باشند.
 • سوییت پارک با تراس: این سوییت ها ۶۵ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و باغ نیز می باشند.
 • سوییت امبسدر با تراس: این سوییت ها ۱۴۷ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ و یک سوفا در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • سوییت پرزیدنتال: این سوییت ها ۲۴۰ متر مساحت دارند، یک تخت دو نفره بزرگ در آن ها موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
 • سوییت خانواده با دو اتاق خواب: این سوییت ها ۹۰ متر مساحت دارند، دو اتاق خواب که یک تخت دو نفره بزرگ در یک اتاق و دو تخت یک نفره دیگر در اتاق دیگر موجود است و دارای حمام خصوصی و چشم انداز شهر و دریا نیز می باشند.
هتل کرنارد

فاصله هتل تا جاذبه های استانبول

 • مسجد سلیمانیه :این مسجد حدودا ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با ۱۸ دقیقه تاکسی سواری می توانید به آنجا برسید. با استفاده از مترو ۳۶ دقیقه ای می رسید.
 • بازار ادویه و بازار بزرگ تکسیم استانبول: ۲ کیلومتر تا هتل فاصله دارد. با تاکسی تا آنجا ۲۶ دقیقه طول می کشد، با مترو ۴۰ دقیقه ای خواهید رسید.
 • مسجد آبیاین مسجد حدودا ۵ کیلومتر از شما دورتر است که با تاکسی ۲۴ دقیقه ای و با استفاده از اتوبوس ۲۰ دقیقه ای می رسید.
 • ایاصوفیه :حدودا ۵ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید با تاکسی ۲۱ دقیقه ای به آنجا بروید. با مترو مسیر شما ۲۰ دقیقه حدودا طول خواهد کشید.
 • خیابان استقلالتنها ۵ کیلومتر با شما فاصله دارد و با تاکسی ۱۳ دقیقه بعد شما در این خیابان خواهید بود.
 • کاخ دلما باغچه: ۱ کیلومتر تا شما فاصله دارد که می توانید توسط تاکسی این مسافت را ۵ دقیقه ای طی کنید. با اتوبوس نیز تنها ۱۱ دقیقه راه در پیش دارید.
 • میدان تکسیمتنها ۳ کیلومتر با شما فاصله دارد و بوسیله تاکسی ۹ دقیقه طول می کشد تا به این میدان برسید و با اتوبوس نیز ۱۳ دقیقه در راه خواهید بود.
 • فرودگاه آتاتورک تکسیم استانبولکیلومتر تا شما فاصله دارد. اگر ترافیک نباشد و تاکسی بگیرید، حدودا ۴۸ دقیقه ای می رسید. وسایل نقلیه عمومی ۶۵ دقیقه زمان نیاز دارند.
 • فرودگاه سابیها: ۳۰ کیلومتر فاصله تا این فرودگاه دارید که اگر تاکسی بگیرید، ۴۸ دقیقه در راه خواهید بود.
هتل 5 ستاره کرنارد استانبول

موقعیت هتل کرنارد استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، استانبول، بشیکتاش،۵ ، سارای کوداسی، سیهانوما مهالسی

Cihannuma Mahallesi, Saray Caddesi No:5 Besiktas Istanbul, Turkey

منبعbooking.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد