معرفی هتل ۴ ستاره گرند هالیک در استانبول

هتل گرند هالیک استانبول Grand Halich Hotel

میدان تکسیم و برج گالاتا در فاصله کوتاهی تا این هتل ۴ ستاره قرار گرفته است. هتل گرند هالیک استانبول Grand Halich Hotel در منطقه مرکزی بی اوغلو استانبول و رو به منظره زیبای خلیج گلدن هورن قرار دارد. به دلیل موقعیت خوبی که دارد، می توانید به راحتی به رستوران ها و جاذبه های دیدنی استانبول دسترسی داشته باشید. این هتل همچنین امکانات فراوانی از قبیل یک استخر سرپوشیده و حمام آبگرم است. در متن زیر، امکانات رفاهی، خدماتی، موقعیت و فاصله آن تا جاذبه های دیدنی شهر استانبول را بررسی می کنیم. با ما در الی گشت همراه باشید تا خصوصیات منحصر به فرد هتل گرند هالیک استانبول را با هم مروری کنیم.

هتل گرند هالیک استانبول Grand Halich Hotel
  • امکانات رفاهی هتل گرند هالیک استانبول

مطالب مرتبط:
به این ۹ دلیل هر چه زودتر به استانبول سفر کنید!
شاید تعجب کنید اما این کارها در استانبول رایگان است!

اینترنت رایگان وای فای در تمام اتاق ها و در فضاهای عمومی هتل در دسترستان است. از خدمات پذیرش می توان به خدمات شبانه روزی نگهبانی و میز پذیرش، صندوق امانات و خدمات بلیط اشاره کرد. پارکینگ رایگان بدون نیاز به رزرو، در محل هتل به همراه پارکبان قابل دسترسی است همچنین فضایی برای افراد سیگاری در این اقامتگاه در نظر گرفته شده است. برای خرید تور یا بلیط هواپیما، می توانید به میز پذیرش مراجعه کنید.

ورود به هتل گرند هالیک استانبول، از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد می باشد و برای خروج، حتما باید تا ساعت ۱۲ ظهر اتاق خود را تحویل دهید. کارکنان هتل به زبان های ترکی، ایتالیایی و انگلیسی صحبت می کنند.

Grand Hotel Halic- eligasht (3)

خدمات خشکشویی، اتوشویی و نظافت با پرداخت هزینه جداگانه در اختیارتان قرار می گیرد. برای کسانی که به خاطر کاری به این شهر سفر می کنند در این مکان، مرکز تجاری، اتاق های جلسات و همایش به همراه امکانات فکس و فتوکپی فراهم شده است. ورود حیوانات به هتل ممنوع است و باربر وسیله و چمدان شما را تا اتاقتان حمل خواهد کرد.

امکانات رفاهی هتل گرند هالیک استانبول

امکانات تفریحی هتل گرند هالیک استانبول

استخر سرپوشیده ، پس از یک روز گشت و گذار در شهر، آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.  همچنین حمام سنتی ترکی، سونا خشک از دیگر امکانات این هتل می باشد. قدم زدن تا میدان تکسیم برایتان یک خرید فراموش نشدنی خواهد داشت.
رستوران آدالی Adalı در پشت بام، غذاهای خوشمزه ترکی را در فضایی رو به آسمان تاریخی ترکیه برایتان سرو می کند. در سالن بیلیارد بازی کنید یا به موسیقی گوش دهید. قهوه سنتی ترکی را می توان در سالن رود دو پرا Rude De Pera  بنوشید.

امکانات تفریحی هتل گرند هالیک استانبول
  • امکانات اتاق های هتل 

اتاق های هتل بزرگ هستند، و در مقایسه با کل هتل، طوری قرار گرفته اند که نمایی رو به دریا را به نمایش بگذارند. محیط داخل اتاق ها با رنگ های گرم، مبلمان های عالی و اثاثیه خوب تکمیل شده اند. ل اتاق های مهمان و سوئیت ها یک فضای نشیمن با کفپوشی چوبی به همراه تلویزیون صفحه تخت دارند. در هر واحد، سیستم گرمایشی، میز مطالعه، صندوق امانات، حوله لباسی و حوله دست و صورت، تلفن، دوش و سشوار، تهویه مطبوع و دسترسی به اینترنت وای فای رایگان جزو امکانات رفاهی می باشد.

برای رزرو اتاق در هتل گرند هالیک استانبول، می توانید سری به قسمت رزرو هتل، در سایت الی گشت بزنید.

اتاق های هتل گرند هالیک استانبول- الی گشت
  • انواع اتاق های هتل گرند هالیک استانبول

  • اتاق استاندارد با نمای دریا: با مساحت ۱۸ مترمربع است که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان حمام دارد.
  • پکیج گروهی مخصوص- ۳ × دابل: با مساحت ۱۸ مترمربع است که دو تخت تک نفره یا یک تخت دو نفره دارد.
  • اتاق دولوکس با نمای دریا: با مساحت ۲۵ مترمربع که نمایی رو به دریا و یک تخت دو نفره به همراه یک تخت مبلی دارد.
  • اتاق تریپل: با مساحت ۱۸ مترمربع است که یک تخت یک نفره و یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان حمام دارد.
  • اتاق مخصوص پیشنهادی- اکونومی دابل: با مساحت ۱۴ مترمربع است که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان حمام دارد.
  • پکیج گروهی مخصوص – ۳ × سینگل: با مساحت ۱۸ مترمربع است که که یک تخت یک نفره به همراه دوش دارد.
  • استاندارد دوبل یا دوقلو: با مساحت ۱۸ مترمربع است که دو تخت یک نفره یا یک تخت دو نفره به همراه دوش و وان در حمام دارد.
انواع اتاق های هتل گرند هالیک استانبول
  • فاصله تا جاذبه های معروف شهر استانبول

  • فاصله تا ایستگاه مترو شیشان: ۲۵۰ متر است که با ۵ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.
  • فاصله تا ایستگاه قطار سیرکچی: ۱٫۶ کیلومتر است که با ۱۰ دقیقه پیاده روی به آن می رسید.
  • فاصله تا موزه هنرهای مدرن استانبول: ۱ کیلومتر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در عرض ۲۳ دقیقه به این محل می رسید.
  • فاصله تا پارک گولهان: ۱٫۹ کیلومتر است که با تاکسی ۸ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. پیاده در عرض ۴۰ دقیقه به این محل می رسید.
  • فاصله تا میدان تونل: ۲۰۰ متر است که با ۵ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید.
  • فاصله تا خیابان اسماعیلی مسکیت: ۲۰۰ متر است که با ۵ دقیقه پیاده روی به این محل خواهید رسید.
  • فاصله تا موزه پرا: ۴۰۰ متر است که با تاکسی ۵ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۷ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا برج گالاتا: ۴۰۰ متر است که با تاکسی ۶ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۶ دقیقه در راه خواهید بود.
برج-گالاتا-استانبول--هتل-گرند-هالیک
  • فاصله تا کلیسای سنت انتونی پادائو: ۵۰۰ متر است که با تاکسی ۸ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۱۱ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا خیابان فرانسوی: ۶۰۰ متر است که با تاکسی ۱۰ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا خیابان استقلال: ۱٫۲ کیلومتر است که با تاکسی ۷ دقیقه تا این محل در راه خواهید بود. اگر بخواهید پیاده بروید، حدود ۱۲ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا میدان تکسیم: ۴ کیلومتر است که با ماشین حدود ۱۲ دقیقه و پیاده حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
Grand Hotel Halic- eligasht (8)
  • فاصله تا بازار ادویه: ۴ کیلومتر است که با ماشین حدود ۱۲ دقیقه و پیاده حدود ۲۰ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا مسجد سلیمانیه: ۱٫۶ کیلومتر است که با ماشین حدود ۶ دقیقه و پیاده حدود ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود. با اتوبوس ۱۵ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا مسجد ایا صوفیه :۲٫۴ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید ۱۶ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید، ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۴۰ دقیقه ای به این مسجد و موزه برسید.
  • فاصله تا برج ساعت دلماباغچه: ۹ کیلومتر است که اگر با ماشین بروید ۱۲ دقیقه و اگر با اتوبوس بروید، ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود. پیاده می توانید ۴۰ دقیقه ای به این مسجد و موزه برسید.
  • فاصله تا فرودگاه صبیحه: ۳۱٫۹ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل ۵۵ دقیقه در راه خواهید بود.
  • فاصله تا فرودگاه آتاتورک: ۱۴٫۳ کیلومتر است که با تاکسی تا هتل ۳۰ دقیقه در راه خواهید بود.
Grand Hotel Halic- eligasht (13)
  • موقعیت هتل گرند هالیک استانبول

می توانید موقعیت مکانی هتل را در نقشه گوگل زیر ببینید و برای خود نشانه گذاری کنید.

آدرس هتل:

ترکیه، ۳۴۴۳۰ استانبول، بی اوغلو، بی اوغلو شماره ۳۷ بولوار تپباسی، خیابان رفیک سیدام

Refik Saydam Cad. Tepebasi Bulvari No:37 Beyoglu, Beyoglu, 34430 İstanbul, Turkey

منبع: www.booking.com

مهمترین نمایشگاه های استانبول در اپریل ۲۰۱۹ | بخش اول
شاید تعجب کنید اما این کارها در استانبول رایگان است!
همه چیز درباره ی محله ی امینونو در استانبول
معرفی هتل کرنارد استانبول | ۵ ستاره
  1. Avatar
    مجید

    به غیر از موقعیت مناسب هتل گراند هالیک به نظرم دارای امکانات ضعیف و بسیار ابتدایی بود . کارمندان بسیار بی ادب ؛ فضای اتاق ها بعضا داری بو بد و کثیف ؛ استخر فوق العاده کوچک و دل گیر؛ وسایل سرمایشی بسیار افتضاح به صورتی که دائما در حال عرق ریزی ست مسافر. به هر حال در مدت ده روز اقامت در این هتل کلا فضای غذاب اوری رو تحمل کردیم .

  2. Avatar
    Bita

    من این هتل رفتم ولی فاصلش تا میدون تقسیم ۴ایستگاه اتوبوس هست و زیاد هم تمیز نیست و لابی همیشه یه بوی بدی میومد! فقط به برج گالاتا خیلی نزدیکه و تو محله خوبی هم هست

  3. Avatar
    خوارزمی

    پرسنل خیلی بی ادب_ صدای زیاد بدلیل نازک بودن دیوارها_ اشکال در سیستم سرمایشی _ تاخیر در تحویل اتاق ها( حتی بعد از ساعت ۲ بعد از ظهر)

  4. Avatar
    اميد

    سلام من ١۴به١٩نوامبر ٩٧در این هتل بودم با خانواده این هتل فقط نزدیک به خیابان استقلال است و دست رسی به اتوبوس و مترو هستش ودیگر هیچ موری خوبی برای گفتن ندارد فقط اگر این هتل را انتخاب کردید به کار گذار خودتون بگین اتاق رو به خلیج بهتون بدن

  5. Avatar
    فرهاد

    من این هتل رو بیش از ده بار رفتم به نسبت ۴ ستاره های دور تکسیم از همشون بهتره اتاق های هتل های ۴ استار تکسیم همه کوچیک هستن ولی این هتل اتاقهای بزرگ در حد اتاق های هتل های انتالیا داره . محل قرارگیریش در اون سر خ استقلاله که ویو رو به دریا داره چسبیده به مترو هستش و تاکسی هم بخواید سوار شید برای رفتن به جزایر و اسکلها خیلی خوبه به اصطلاح تاکسی خورش ملسه . از کنار هتل ۵ دقیقه پیاده برید در نوار ساحلی قرار میگیرید ایستگاه اتوبوس هم ۱۰ متر پایین ترش هست . وقتی از هتل میخواید برای پیاده روی به استقلال برید از جلوی بارها و رستورانهای با حالی رد میشید و کوچه هاشم جذابه . از هتل های دور تکسیم خیلی بهتره قیمتشم مناسب تره . من اکثر هتل های تکسیم رو رفتم در ۴ ستاره ها بعد این هتل آونگارد خوبه ولی قیمتش حداقل ۷۰۰ تومن بیشتره . خلاصه که از رو تجربه میگم چون وقتی استانبول میری بیشتر بیرون هتل هستی اندازه اتاق محل قرارگیری هتل و تمیزیش مهمه که این هتل در level 4 ستاره عالیه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code