همکاری هواپیمایی اتحاد با برند جیمی چو

هواپیمایی اتحاد با برند جیمی چو همکاری می کند

شرکت حمل و نقل هوایی ملی امارات متحده عربی «هواپیمایی اتحاد»، تعهد خود را به دنیای مُد با اعلام همکاری با برند لوکس جیمی چو، گسترش داد. اتحاد که خط هوایی رسمی هفته مد نیویورک نیز است، با برگزاری رویداد هایی در فرودگاه بین‌المللی جان اف. کندی (JFK) و شهر نیویورک، بیستمین سال تاسیس این برند طراحی را جشن گرفت. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر از این همکاری بدانیم.

مطالب مرتبط:
هواپیمایی اتحاد برترین ایرالاین سال ۲۰۱۶
هواپیمایی ایر آسیا فعالیت خود در ایران را از گرفت
هواپیمایی اتحاد

به عنوان بخشی از این جشن‌ ها، این شرکت هوایی از ابوظبی به صورت مشترک رویداد VIP جیمی چو را برگزار کرد. این مراسم در کمپین بیستمین سالگرد این برند میزبانی شد. پاتریم پیِرس، مسئول بخش اسپانسرینگ گفت: جیمی چو مفتخر است تا در خدمت جامعه‌ مسافران پرواز های لوکس باشد، بنابراین همکاری این برند شاخص با اتحاد که هر دو اهداف یکسانی را دنبال می ‌کنند، بسیار به جاست. ارائه دهنده بالاترین سطح از شکوه، پیچیدگی و راحتی است.
پیِرس در ادامه می‌گوید: هدف نهایی ما تبدیل شدن به خط هوایی منتخب توسط جامعه‌ جهانی مد و فشن است و همکاری ما با جیمی چو در قالب مشارکت در هفته‌های مُد، به خصوص در هفته‌ مد نیویورک، تجلی پیدا می‌کند.
در کنار خدمه پرواز این شرکت، لژی به عنوان مرکز مهمان ‌‌نوازی مختص اتحاد فعالیت می‌کند که تصاویری از کمپین یونیفرم ‌های این خطوط هوایی، تهیه شده توسط نورمن جین روی، را در معرض دید خواهد گذاشت.

معرفی هتل جمیرا رویال رزیدنس دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل جمیرا رویال رزیدنس دبی | ۵ ستاره
راهنمای سفر به دنیای زیر آب دبی
راهنمای سفر به دنیای زیر آب دبی
خرید ایرباس توسط امارات و ایجاد ۴۱ هزار شغل تخصصی پردرآمد برای اروپا
خرید ایرباس توسط امارات و ایجاد ۴۱ هزار شغل تخصصی پردرآمد برای اروپا
کپی از معماری بادگیرهای یزد در دبی
کپی از معماری بادگیرهای یزد در دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code