معرفی پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز | Singapore Airlines Business Class

امروز می خواهیم تا شما را با سرویس پروازهای بیزینس کلاس یکی از ۵ شرکت هواپمایی برتر جهان آشنا کنیم، پرواز بیزینس کلاس سنگاپور ایرلاینز (Singapore Airlines Business Class). پروازهای بیزینس کلاس این شرکت در زمره ی یکی از پروازهای پر طرفدار در این کلاس جهانی است. در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید تا به اتفاق یکدیگر در ابتدا کمی از تاریخچه ی این شرکت هواپیمایی متعلق به کشور سنگاپور و امکانات و شرایط برگزاری این کلاس در پروازهای شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز را بررس نماییم.

آشنایی با پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

مطالب مرتبط:
بهترین ایرلاین های ۲۰۱۸ از دید وبسایت تریپ ادوایزر
هواپیمایی سنگاپور چطور روزانه ۵۰٫۰۰۰ وعده غذا آماده می کند؟!

همانطور که در مقدمه نیز به شما گفتیم در ابتدا گریزی به تاریخچه ی شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز می زنیم. درست برابر با تاریخ ۱ ماه مه سال ۱۹۴۷ بود که شرکت هواپیمایی در کشور سنگاپور تحت عنوان مالاین ایر ویز تاسیس شد. امروزه ما این شرکت هواپیمایی را به عنوان شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز در جهان می شناسیم.

سنگاپور ایر لاینز با در دست داشتن ۱۱۱ فروند هواپیمای فوق مجهز و پرواز به تمامی قاره های جهان، بی شک یکی از ۵ شرکت هواپیمایی برتر در سراسر جهان می باشد. شرکت هواپیمایی سنگاپور در سال ۲۰۱۱، حدود ۱۷ میلیون مسافر و در سال ۲۰۱۲ بیش از ۱۸ میلیون مسافر را در سراسر جهان جا به جا نموده است.

این شرکت در سال ۲۰۱۰ به عنوان دومین شرکت بزرگ هواپیمایی جهان شناخته شد و علت آن هم در آمد ۱۴ میلیارد دلاری این شرت هواپیمایی بود. البته نا گفته نماند که این ایر لاین تنها در زمینه ی پرواز و سیر و سفر در آسمان ها فعالیت ندارد!

شرکت هواپیمایی سنگاپور، حامی و اسپانسر اصلی تیم ملی فوتبال سنگاپور در تمامی مسابقات رسمی و غیر رسمی نیز هست. یکی از هواپیمایی هایی که از شرکت های تابعه ی سنگاپور ایر ویز است، شرکت ترید ویندز می باشد که البته در حال حاضر به سیلک ایر تغییر نام داده است.

بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز در ۳۰ مقصد مختلف پروازی خدمات پروازی مسافربری و باربری و کارگو ارائه می دهد. یکی از نکات جالبی که درباره ی این شرکت هواپیمایی وجود دارد این است که، هواپیمایی سنگاپور اولین هواپیمای ۴۰۰-۷۴۷ بوئینگ را برای پروازهای تجاری بر بالای آسمان آب های اقیانوس آرام به پرواز در آورد.

این که می گوییم سنگاپور ایرلاینز در جهان یکی از مجهزترین ناوگان های هواپیمایی را دارا است به این خاطر است که علاوه بر ناوگان فوق مجهزی که امروزه در دست این ایرلاین است، در سپتامبر سال ۱۹۹۸ با ارائه ی مجموعه ای جدید از محصولات و خدمات به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار استانداردهای جدیدی را در کلاس های پروازی خود ایجاد کرد.

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز، شرکت باری سنگاپور کارگو را به عنوانی شرکتی تابعه از زیر مجموعه های خودش در سال ۲۰۰۱ تاسیس کرد. می توان گفت این شرکت روز به روز وسعت خود ار افزایش می دهد. این شرکت در سال ۲۰۰۴، با استفاده از هواپیمای ایرباس، اولین پرواز بدون توقف خود را اول به مقصد لس آنجلس و بعد به مقصد نیویورک انجام داد و سپس جشن گرفت.

شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

در سال ۲۰۱۶ میلادی، شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز از طرف سایت worldairlineawards  به عنوان سومین شرکت برتر هواپیمایی شناخته شد و در این زمینه گوی سبقت را از سایر شرکت های هواپیمایی مطرح و معروف عربی ربود. سنگاپور ایرلاینز با برتری در طراحی فضای مناسب برای سرنشینان، به ارائه ی خدمات غذایی عالی و کترینگ بی نظیر در جهان معروف شده است. سوئیت‌های مخصوص این ایرلاین توسط طراح مشهور فرانسوی جان جاکوس کوست (‌Jean-‌Jacques Coste‌)، طراحی شده‌اند. این طرح ها ترکیبی از راحتی و لوکس بودن را به همراه خود برای مسافران می آورند.

البته ناگفته نماند که  این سوئیت‌های لوکس فقط مخصوص هواپیماهای ایرباس ‌A380 این شرکت هواپیمایی هستند. غذاهای مخصوص و بی نظیر این ایر لاین از نظر تنوع و کیفیت، زبانزد تمامی مسافران است. این شرکت هواپیمایی در کلاس های مختلف پروازی همانند: سوئیت کلاس، فرست کلاس، بیزینس کلاس، پرمیوم اکونومی و اکونومی ارائه می نماید که ما در این مطلب به بررسی پروازهای بیزینس کلاس این شرکت هواپیمایی سنگاپوری می پردازیم.

مختصری از تاریخچه ی شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

حال به بررسی و معرفی کلاس های پروازی بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز می پردازیم. دراین کلاس پروازی به علت رقابت بین خطوط مختلف هواپیمایی علی الخصوص در این کلاس پروازی که بسیار مورد استفاده ی تجار و بازرگانان است، در حال حاضر خدمات بسیار خوب و مناسبی به مسافران این کلاس پروازی ارائه داده می شود.

البته در ابتدا باید بگوییم بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی در این کلاس پروازی سه بخش نیو بیزینس کلاس، بیزنس کلاس و رجیونال بیزینس کلاس وجود دارد. البته باید بگوییم که تنها تفاوت این پروازها در طراحی صندلی هایشان است و از نظر ارائه ی خدمات در یک سطح هستند.

در این پروازها لگ روم صندلی ها بسیار مناسب است و هرگونه امکان خستگی درحالت عادی پرواز را برای مسافران برقرار می نماید.

پرواز بیزینس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز

از دیگر قابلیت های صندلی های این پرواز تبدیل به تخت خواب منعطف و راحت، پورت های مختلف برای اتصال به لوازم الکترونیکی و موبایل و همچنین قابلیت اتصال بلوتوثی را دارند، می باشد. در بخش های بالاتر گفتیم که یکی از نقاط قوت این ایرلاین کترینگ آن و منوهای غذاییش است.

علاوه بر این که غذاهای این ایرلاین برای همه ی مسافران با کیفیت بسیار بالایی تهیه می شود اما کیفیت غذاهای بین المللی این ایرلاین از جمله امکاناتی است که در این کلاس پروازی زبانزد است. آشپزهای این کترینگ سنگاپوری یکی از بهترین آشپزهای جهان هستند و برای پخت غذاهای این ایرلاین از بهترین و با کیفیت ترین مواد غذایی موجود ر تمامی جهان استفاده می نمایند.

پرسنل پروازی بیزنس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ابیرلاینزر نیز از بهترین های این شرکت هستند که دراین قسمت به ارائه ی خدمات به مسافران می پردازند. در هر لحظه از پرواز در هر هنگامی برای مسافران دردسترس هستند.

می توان گفت که مسافرانی که قصد پرواز با پروازهای بیزینس کلاس را دارند اغلب از گزینه ی پروازهای بیزنیس کلاس شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز به عنوان یکی از گزینه های حتمی خود حساب می آورند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد