اسکله ی تاریخی کیپ تاون را از دست ندهید

معرفی اسکله ی V&V در آفریقای جنوبی

بیشتر افراد آفریقای جنوبی را با حیات وحش و فرهنگ خاص مردم آن را می شناسند و شاید ندانند که عمر جاذبه های تاریخی در این کشور به بیش از ۳ میلیون سال قبل بر می گردد . موضوعی که درباره آفریقای جنوبی غیر قابل بحث است تاریخ غنی این کشور است. علیرغم تمام بی عدالتی هایی که در طول تاریخ در حق این کشور و مردم آن شده است، باید بدانید آفریقای جنوبی داستان های جالب و الهام برانگیزی برای تعریف کردن دارد. الی گشت در این پست سعی کرده تا یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های تاریخی این کشور یعنی اسکله V&V که قدمتی تاریخی دارد و تفریحاتی که می توانید در این اسکله داشته باشید را به شما معرفی کند.

cape town waterfront

اسکله ی کیپ تاون

مطالب مرتبط: 
آفریقای جنوبی را کشف کنید!
گذر از کوهستان ، طبیعت گردی در آفریقای جنوبی

وقتی نام اسکله های تاریخی به میان می آید، اسکله ی V&V در کیپ تاون در اول لیست قرار می گیرد و نه تنها یکی از بهترین جاذبه های توریستی در سفر آفریقای جنوبی است بلکه یکی از پرکارترین اسکله ها هم به شمار می رود و محل پر رفت و آمد کیپ تاونی ها هم هست. در اسکله ی V&V کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد از خرید در فروشگاه های برند گرفته تا تماشای فیلم، اما کارهای جذابتری هم برای انجام دادن هست.

اگر دوست دارید تا آپارتمان های مولتی میلیونی ای که توسط افراد و هنرپیشه های مشهور و بازیگران فوتبال مانند دیوید بکهام خریداری شده را ببینید، راهی بهتر از کشتی گردی در کانال وجود ندارد. هزینه ی سوار شدن به این کشتی ها زیاد نیست و در نتیجه با بودجه ی مناسبی می توانید این تفریح را تجربه کنید.

آکواریوم ۲ اقیانوس: در این آکواریوم عظیم در حدود ۳۰۰۰ ماهی و جاندار دریایی مانند کوسه، لاک پشت، انواع ماهی ها و پنگوئن وجود دارد. یکی از بهترین قسمت های بازدید از این آکواریوم این است که می توانید کوسه های خطرناک را از نزدیک و از پشت شیشه های امن بزرگ بدون هیچ ترسی ببینید.

به دنبال الماس بگردید و یا در غار گلف بازی کنید! اینجا را می توان سرگرم کننده ترین محل اسکله برای تفریح کودکان دانست. بچه ها از جمع کردن و بازی کردن با سنگ های درخشان و رنگارنگ اینجا به وجد می آیند و می توانند ساعتها با آنها مشغول باشند. در این قسمت همچنین در حدود ۱۰۰ سنگ نیمه قیمتی و گرانبها وجود دارد که می توانید با هزینه ی نسبتا کمی آنها را بخرید. به محض ورود به این محوطه با مردمی روبرو می شوید که در حال جمع کردن سنگ های الماس رنگی هستند و گفته می شود که بسیاری از آنها خاصیت درمانی دارند، بعد از گشت و گذاری در این قسمت می توانید به در کناری بروید که محل بازی گلف در غار است . مطمئن باشید تجربه ای منحصر بفرد برایتان خواهد بود.

rueben riffel

در رستوران Reuben ناهار بخورید

بعد از گشت و گذار در اسکله ی بزرگ V&V و بازدید از قسمت های مختلف آن مطمئنا احساس گرسنگی خواهید کرد. اگر به خوردن یک غذای خوب و با کیفیت اهمیت زیادی می دهید باید بدانید که به جای کاملا درستی آمده اید. Reuben Riffel یکی از محبوبترین سرآشپزهای آفریقای جنوبی است و رستورانش به خاطر سرو کردن پرس های بزرگ و دست و دلبازانه با قیمت مناسب معروف است. در این رستوران بیشتر غذاهای سبک آفریقا و گینسی سرو می شود و یکی از بهترین فرصت ها برای امتحان کردن غذاهای خوش طعم آفریقایی است.

پایتخت شترمرغ دنیا کجاست؟
معرفی هتل ۵ ستاره آیوری تری گیم در ژوهانسبورگ
معرفی برخی از مراکز دیدنی ژوهانسبورگ
در کیپ تاون چشم و شکم را با هم سیر کنید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code