بلیط هواپیما

اوت لت های سنگاپور، جایی برای خرید ارزان

وقتی به شهر مدرن و گرانی مثل سنگاپور سفر می کنید بازدید از مراکز خرید لوکس آن می تواند هم شما را با اجناس روز دنیا آشنا کند و هم تفریحی مناسب برای گذراندن روز باشد، اما شاید خرید از برند های گران قیمت آن برای بیشتر افراد امکان پذیر نباشد، در اینجاست که اوت لت ها می توانند بسیار کمک کننده باشند چون می توانید برندهایی که دیگر چندان مد روز نیستند را با قیمت های باورنکردنی و با تخفیف هایی بین ۳۰ تا ۷۰ درصد خریداری کنید.  اوت لت ها جایی است که می توان در آن خریدهای خوب و مقرون به صرفه‌ای در آن داشت، می خواهیم نگاهی به بهترین اوت لت های سنگاپور داشته باشیم، الی گشت را همراهی کنید.

مطالب مرتبط:
۵ سوغاتی معروف سنگاپور
راهنمای سفر به مدرنترین شهر آسیا، سنگاپور

کاتی سینلیژر اورچارد

بیشتر مغازه های این مرکز خرید کالاهای ورزشی می فروشند. در این مرکز می‌توانید از برندهای معروف و لوکسی مثل ریبوک  کفش و پوشاک زنانه و مردانه خریداری کنید. معمولا یک فصل از تولید این کالاها گذشته است و هر هفته محصولات تازه ای به محصولات قبلی اضافه می شود. می توانید هر روز از صبح زود تا ۱۰ شب به این مرکز مراجعه و از تخفیف های استثنائی بین ۳۰ تا ۷۰ درصد آن استفاده کنید.

کاتی سینلیژر اورچارد

ای ام کی هاب

بیشتر مغازه های این مرکز اجناس زنانه مثل دامن، کیف و کفش را به فروش می رسانند اما فروشگاه هایی نیز برای آقایان و کودکان در نظر گرفته شده که بسیار متنوع هستند. در این محل هم مانند بیشتر اوت لت ها، تولید کالاها برای فصل قبل است و می توانید آن ها را با تخفیف هایی بین ۳۰ تا ۸۰ درصد خریداری کنید. این مرکز هر روز از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۱۰ شب باز است.

دسنترپوینت

در این محل انواع پوشاک و کفش های زنانه و مردانه از برند دانمارکی را می توانید پیدا کنید. همه این اجناس را می توانید قبل از خرید به دقت در ویترین ها نگاه کنید تا انتخاب مناسبی داشته باشید. اگر از علاقمندان به کیف و کفش چرم هستید تعداد کمی از فروشگاه های این محل به فروش لوازم چرم مشغول هستند. در این جا هر هفته کالاهای جدید آورده می شود که باعث می شود تنوع اجناس خیلی زیاد باشد. برای خرید در این مرکز می توانید هر روز از ساعت ۱۰:۳۰ صبح تا ۹:۳۰- شب به این محل مراجعه و از تخفیف های ۳۰ تا ۷۰ درصدی برخوردار شوید.

دسنترپوینت

آی ام ام

بهترین زمان برای خرید از این مرکز نزدیک سال نوی میلادی و نیز رویداد فروش بزرگ سنگاپور است. در این مرکز فروشگاه های زیادی وجود دارد که به فروش انواع پوشاک، کیف، کفش و … مشغول هستند و قیمت های آن ها تقریبا مناسب است.  برای خرید کالاها نسبت به اوت لت های دیگر با تخفیف های کمتری روبرو می شوید، تخفیف هایی بین ۳۰ تا ۵۰ درصد. در هر مغازه ای اجناس متفاوت می بینید که از نظر تنوع شما را کاملا راضی می کنند و هر کسی با هر نوع سلیقه ای معمولا دست پر از آن خارج می شود. بیشتر وقت ها این مرکز از ساعت ۱۰ صبح تا ۹:۳۰ شب باز می باشد.

آی ام ام سنگاپور

۶ قانون عجیب در دنیا که هر گردشگری باید بداند
۶ قانون عجیب در دنیا که هر گردشگری باید بداند
خیلی ها آرزوی راه رفتن روی این پل ها را دارند!
خیلی ها آرزوی راه رفتن روی این پل ها را دارند!
چگونه سفری کم هزینه به سنگاپور داشته باشیم؟
چگونه سفری کم هزینه به سنگاپور داشته باشیم؟
معرفی هتل ۴ ستاره پارک کلارک کوای در سنگاپور
معرفی هتل ۴ ستاره پارک کلارک کوای در سنگاپور