باورتان می شود این روستاها واقعی باشند؟!

زیباترین روستاها در سراسر جهان

اسم روستا که می آید، خانه های کاه گلی و با کوچه های ساکت و باریک و صدای زنگوله دلنشین گله از دور ذهن آدم رو پر می کندو چه تصور دلنشینی. با این همه ترافیک و شلوغی زندگی روزمره ما جای چنین روستایی بسیار خالی است. فرقی نمی کند  کجای دنیا باشد. ایران خود ما پر است از روستاهای بکر و دست نخورده با آدم های دوست داشتنی. از آنها که نشستن کنارشان و نوشیدن یک چای و قند زدن در نعلبکی به هزار چیز دیگر می ارزد. همین حس را در کشورهای دیگر هم می شود تجربه کرد، همه ی کشورهای دنیا برای خود روستاها و دهکده های کوچک و بزرگی دارند که زندگی سنتی و بومی در آنها در جریان است. آدم های ساده با زندگی ها ساده و بی آلایش. گرچه بسیاری از روستاها از نظر اقتصادی نسبت به شهرها ضعیف هستند اما همیشه گزینه ی خوبی برای دوری از شهر و چند روزی تعطیلات آرام به حساب می آیند. با الی گشت همراه باشید تا با هم در این مطلب سری به روستاهای گوشه و کنار جهان بزنیم.

روستاهای زیبای جهان
مطالب مرتبط:
شکوه طبیعت ایران در بهشت گمشده گیلان، ماسال
پالنگان، روستایی پلکانی با قدمت هزاران ساله

روستاهای طبقه ای در ایران، جایی که پشت بام هر خانه حیاط خانه دیگری می شود. همه چیز آرام، ساکت و ساده و البته دلنشین. سفر به چنین مقاطعی به خوبی می تواند به رشد اقتصادی آنها منجر شود. پیشنهاد می کنیم با سفر به روستاها از محصولات و اجناس روستایی ها خریداری کنید تا هم طعم ناب محصولات محلی را بچشید و هم از رشد صنعت گردشگری در این روستا حمایت کنید.

روستای ایران
روستا
روستاهای گلی

در سفر به روستا به حریم روستاییان و قوانین آنها احترام بگذارید، به یاد بسپارید اگر در مراسم های محلی آنها شرکت می کنید، برای عکاسی از آنها اجازه بگیرید. با ما همراه باشید تا با هم سری به روستاهای دیگر نقاط جهان بزنیم، هر روستایی برای خود لطف و صفایی دارد.

روستاهای رویایی
خانه های روستایی
روستاهای قدیمی
روستای بینظیر
روستاهای زیبای دنیا
نمایی از حیوانات روستا
خانه های زیبای روستاها
روستاهای هند

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد