alexaa

با اولین آداپتور مسافرتی جهان آشنا شوید

اولین آداپتور مسافرتی جهان

یکی از بزرگترین دغدغه های همه ی ما در سفر و شاید بهتر است بگوییم یکی از کابوس ها، شارژ وسایل برقی مان است، گاهی چندین لوازم و وسیله برقی همراه خود در سفر داریم و به همه ی آنها نیاز داریم اما نمی دانیم چطور باید فورا آنها را شارژ کنیم اما یادتان نرود که در قرن بیست و یکم هستیم! پس مطمئنا تا حالا وسیله ای اختراع شده که بتواند نیازهای ما را برآورده کند، الی گشت شما را با اولین آداپتور مسافرتی جهان به نام پاسپورت آشنا می کند! یکی از تجهیزات سفری واقعا به درد بخور که داشتن آن از الزامات هر سفر است به خصوص برای افرادی که زیاد سفر می کنند. ما را همراهی کنید:

اولین آداپتور مسافرتی جهان
مطالب مرتبط:
۵ نمونه از بهترین گجت های سفری
با این اپلیکیشن ها در سفرتان درآمد کسب کنید

با وجود تکنولوژی پیشرفته و وسایلی که زندگی را روز به روز برای ما انسان ها راحت تر می کنند، باور این موضوع که هنوز آداپتورهای مسافرتی ای که در فروشگاه ها به فروش می رسند، با یک فیوز یک بار مصرف کار می کنند واقعا سخت است. آن هم فیوزی که دو قرن پیش اختراع شده است! چطور کسی در این مدت به فکر اختراع نمونه ای جدیدتر نبوده است؟ شاید با کمی تاخیر، اما دیگر جای نگرانی نیست، چون پاسپورت با دارا بودن فیوز تنظیم مجدد خودکار حالا در بازار وجود دارد، آداپتوری که ۴ پورت شارژ یو اس بی دارد.

سازندگان آداپتور پاسپورت به فکر افتادند و دیدد که هر دفعه که شخصی به سفر می رود به احتمال قوی آداپتور سفری خود را به خاطر خراب شدن فیوز به دور می اندازند، بنابراین تصمیم گرفتند که خودشان آستین ها را بالا بزنند و دست به کار شوند!

چنین بود که اولسن آداپتور مسافرتی جهان با قابلیت تنطیم مجدد خود کار ساخته شد به این معنا که این آداپتور هیچ وقت از کار  نمی افتد و در صورت از کار افتادن می تواند خود را خیلی سریع ریکاوری کند.

آداپتور پاسپورت

آنچه از پاسپورت باید بدانید

پاسپورت این قابلیت را دارد تا به پریزهای ، B، C، D، E، F، G، I، J، K، L، N و O وصل شود و و پذیرای ۲ شاخه و ۳ شاخه های نوع ، B، C، E، F، G، I، J، K، L و N هم هست. این اولین آداپتور جهان دارای ۴ پورت قوی یو اس بی است و می توانید از آن نه تنها در زمان هایی که در سفر هستید، بلکه وقتی در خانه تان هستید هم استفاده کنید.

شاید با خودتان فکر کنید که با یک آداپتور بزرگ و غول آسا طرفید در صورتی که پاسپورت از کوچک ترین آداپتورهای سفری ای است که پورت یو اس بی هم دارد. علاوه بر همه ی این ها، در این آداپتور امکان برق گرفتگی کودکان وجود ندارد چرا که دارای نوعی مکانیسم حفاظت است.

اولین آداپتور مسافرتی

مشخصات ظاهری پاسپورت

پاسپورت سایز کوچکی دارد و به ابعاد ۷۲*۶۴*۵۷ ساخته شده است و بنابراین می توان آن را با خیال راحت به هر کجا که خواستیم حمل کنیم. وزن این آداپتور فقط ۵۹ گرم است و بنابراین دغدغه ای از نظر وزنی هم وجود ندارد.

چه دستگاه های به پاسپورت وصل می شوند؟

فهرست دستگاه هایی را که می توان به پاسپورت متصل کرد بصورت زیر هستند: کتاب خوان کیندل، سشوار، مویابل، دوربین، موزر، اتو، تبلت، لپ تاپ و کنسول های بازی است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد