بلیط هواپیما

اروپا در زمستان: بهترین شهرهای اروپا برای رفتن

شهرهای اروپا در زمستان

در حالیکه بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا در فصل تابستان به اروپا سفر کنند، چیزی که اکثر مردم نمی دانند این است که اروپا در فصل زمستان به جایی جادویی تبدیل می شود. درست است که هوا سرد می شود اما زیبایی دیگری به خود می گیرد. از آن جا که زمستان فصل کم گردشگری است، خیابانها خلوت تر می شوند و هزینه ها هم به مقدار قابل توجهی پایین تر می آید. اگر قصد دارید به اروپا بروید و یا تا حالا به این قاره ی سبز در فصل تابستان رفته اید، پیشنهاد می کنیم فصل زمستان آن را هم امتحان کنید تا بعد دیگری از زیبایی آن را ببینید. برای اینکه بتوانید بهتر تصمیم بگیرید تعدادی از بهترین شهرهای اروپا در زمستان برای سفر را معرفی می کنیم. با الی گشت همراه شوید:

شهرهای اروپا در زمستان

اینسبروک در اتریش

مطالب مرتبط:
۵ جاذبه ی لیتوانی، مقصد ارزان اروپا
زیباترین دهکده های اروپا در کجا قرار دارند؟

نمای برفی از کوه ای آلپ، اقامتگاه و هتل های باور نکردنی در آلپ، فروشگاه های کریسمس، جو بسیار خاص و خیابان های سنگفرش شده… این ها فقط قسمتی از چیزهایی هستند که در سفر به اینسبروک در فصل زمستان می بینید. شهری بی نهایت زیبا که یکی از پر اولویت ترین شهرهای اروپا در زمستان برای رفتن است. از آن جا که این شهر به خاطر زیبایی بی حد و حصرش در فصل زمستان مردم زیادی را جذب خود می کند، انتظار دیدن جمعیت را داشته باشید.

اینسبروک در زمستان

سالزبورگ در اتریش

اگر در فصل زمستان به اتریش رفتید شدیدا توصیه می کنیم از شهر سالزبورگ به خاطر چشم اندازهای باور نکردنی و فرهنگی جالبی که دارد هم دیدن کنید. اگر تا حالا فکر می کردید که شهر سالزبورگ در فصل تابستان زیباست، وقت آن رسیده که یکبار هم که شده به فصل زمستان فرصت دهید!

سالزبورگ در زمستان

برلین در آلمان

در حالیکه شهر برلین پایتخت آلمان در فصل تابستان میزبان گردشگران زیادی می شود، در فصل زمستان این شهر فوق العاده، فوق العاده تر هم می شود. قدم زدن در میان برف در خیابان های تاریخی، پارک های وسیع پوشیده از برف و خیابان های رنگارنگ آن حس غیر قابل توصیفی دارد که فقط باید تجربه کرد تا حس آن را فهمید.

برلین در زمستان

بوداپست در مجارستان

مطمئن باشید اگر در فصل زمستان به بوداپست سفر کنید، نه تنها یکی از به یاد ماندنی بلکه بدون اغراق بهترین خاطره ی زندگی تان خواهد شد! بوداپست واقعا در فصل زمستان رویایی می شود، کافه ها از همیشه شلوغ تر و گرم تر می شوند و خیابان ها رنگ و بوی دیگری می گیرد. اگر تا حالا به بوداپست رفته اید توصیه می کنیم فصل زمستان را برای سفر انتخاب کنید.

بوداپست در زمستان

فرانکفورت در آلمان

ظاهرا آلمان قرار است در این مورد هم مانند موارد دیگر یکی از اولین ها و بهترین ها در دنیا باشد. یکی دیگر از شهرهای اروپا در زمستان که نام آن در این فهرست است، شهر فرانکفورت باز هم در کشور آلمان است. با اینکه واقعا قضاوت در این مورد که در فصل زمستان و مخصوصا در ایام کریسمس بهتر است از کدام شهر آلمان دیدن کنیم، واقعا سخت است اما یکی از بهترین مناطق این کشور فرانکفورت است. اگر در فصل زمستان توانستید سفر به فرانکفورت داشته باشید، حتما از برج Eschenheimer دیدن کنید.

فرانکفورت در آلمان
سفر یک هفته ای به هفت کشور اروپا
سفر یک هفته ای به هفت کشور اروپا
۸ دلیل برای سفر به موناکو
۸ دلیل برای سفر به موناکو
۱۰ شهر اروپایی که می توانید در زمستان از آن ها بازدید کنید
۱۰ شهر اروپایی که می توانید در زمستان از آن ها بازدید کنید
رمز و رازهای نفرین شدگی در اروپا چیست؟
رمز و رازهای نفرین شدگی در اروپا چیست؟