تجربه های هیجان انگیز

Cappadocia+Balloon

بالن سواری بر فراز کاپادوکیا ترکیه
از تفریحات ترکیه که تجربه ای فراموش نشدنی است، مشاهده منظره کاپادوکیا که از دیدنی های ترکیه است از داخل بالن های هوای گرم که در این منطقه در پرواز هستند و در واقع تجربه ای متفاوت با هر سفر دیگری می باشد. شما همچنین می توانید در سفر ترکیه بر فراز آسمان منطقه به همراه کبوتران نظاره گر کلیسا های مجلل و ستون های دودکش های پریان که در اشکال اهرام، مخروط ها و قارچ ها و کلاه های مختلف می باشند ، نیز باشید و لحظات خوشی را از تور ترکیه بخاطر بسپارید.

crocodile

قفس مرگ (استرالیا)
شما می توانید برای ۱۵ دقیقه از نزدیک ترین فاصله به صورت بزرگترین کروکودیل های آب شور استرالیا خیره شوید و تنها فقط با یک شیشه چند اینچی از آن ها فاصله داشته باشید. یک قفس شیشه ای از شما و همراهتان حفاظت می کند که ظرفیت آن ۲ نفر است. معمولا شخصی شما را همراهی می کند تا کمک شما باشد. این ماجراجویی در پارک کروکودیل داروین استرالیا اتفاق می افتد.

taxi

مسابقه تاکسی موتوری (تایلند)
این رویداد را با یک مسابقه عادی اشتباه نگیرید. گردشگران از هیجان مانور مارپیچ و پر سرعت تاکسی موتوری ها در کرآبی و بانکوک، به خصوص در خیابان های شلوغ، لذت می برند؛ زمانی که فقط چند اینچ تا اتوبوس ها و تاکسی ها فاصله دارند و به سرعت از کنار آنها عبور می کنند.

thrilling-experiences-22-dining-in-the-sky-horizontal-gallery+

غذا خوردن بین زمین وآسمان
این تجربه در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله چین و بلژیک بدست می آید. از شما و دوستانتان در ارتفاعی بیش از ۵۰ متر در آسمان پذیرایی می شود و همینطور که غذای خود را میل می کنید، بر ترس از ارتفاع خود نیز غلبه
می کنید. هر غذا حدود ۱ ساعت طول می کشد و اگر کسی زودتر از آن نیاز ضروری به سرویس بهداشتی داشته باشد، کل میز باید پایین بیاید. این میز غذا که توسط یک جرثقیل بین زمین و آسمان حفظ می شود، خاطره ای فراموش نشدنی برای مهمانان خود رغم می زند.

telecobin

هیجان انگیز ترین تله کابین دنیا (چین)
۸ کیلومتر پائین‌تر از شهر ژنگ جیانگ (دینگ سابق) در استان شمالی هنون واقع در چین، کوه دروازه بهشت (تینمن چن) قرار دارد. بازدید کنندگان برای بالا رفتن و لذت بردن از مناظر آن دو راه بیشتر ندارند. راه اول این است که آنها باید با طی‌ کردن ۹۹۹ پله به بالای کوه صعود کنند که در طول آن هیچ سکوئی برای ایستادن و استراحت وجود ندارد. راه دوم، طولانی‌ترین تله کابین دنیاست که مسیری به مسافت ۷۴۵۵ متر و ارتفاع ۱۲۷۹ متر را پوشش میدهد. از ابتدا تا انتهای آن ۲۸ دقیقه طول می کشد.

thrilling-experiences

رالی هیمالیا (هند)
چه چیزی رالی هیمالیا را از سایر مسابقات متفاوت می کند؟ در این ماجراجویی جذاب که ۵ روز طول می کشد، شما باید برای ۲ روز در ارتفاع ۴۵۷۲ متری رانندگی کنید. در این مسابقه تنها داشتن مهارت رانندگی کافی نیست. باید توانایی بالای ذهنی و فیزیکی داشته باشید تا هوای فوق العاده سرد و کاهش اکسیژن در آنجا را تحمل کنید.

چرا به شهر رییکا در کرواسی سفر کنیم؟
چرا به شهر رییکا در کرواسی سفر کنیم؟
آیا واقعا جن ها این شهر را ساختند؟
آیا واقعا جن ها این شهر را ساختند؟
ساعتی گشت و گذار در کوالالامپور
ساعتی گشت و گذار در کوالالامپور
کدام جاذبه های گردشگری در لهاسا را نباید از دست داد؟
کدام جاذبه های گردشگری در لهاسا را نباید از دست داد؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code