معرفی ترسناکترین ایستگاه های قطار جهان

ترسناکترین ایستگاه های قطار

ایستگاه های قطار همواره جزء مکان هایی هستند که روزانه صدها و یا حتی هزاران نفر از درهای آن عبور کرده و به سوی مقاصد خود حرکت می کنند. گاها حوادث مختلفی نیز در این ایستگاه ها ممکن است رخ دهد. این حوادث ممکن است از اتفاقات حرکت مسافران و یا تصادفات قطارها باشند اما برخی از آن ها ممکن است کمی متفاوت تر و یا ترسناک تر از سایرین به شمار بروند. تعداد شگفت انگیزی از ایستگاه های قطار در گورستان ها و یا نزدیکی آن ها ساخته شده است بنابراین جای تعجب نیست که تاریخچه این ایستگاه ها دارای حوادث و داستان های خاصی باشد که مسافران و یا کارگرانی که در آن ها مشغول به کار بوده تجربه کرده اند. با الی گشت همراه باشید تا در مورد ترسناکترین ایستگاه های قطار جهان بیشتر بدانیم.

ترسناکترین ایستگاه های قطار

ایستگاه بگونکودور | Begunkodor Train Station

مطالب مرتبط:
باورتان می شود اینجا ترسناکترین رستوران جهان است؟!
ترسناکترین مکان های گردشگری هند
دیدن این مناطق شما را وحشت زده می کند!

بگونکودور یک روستایی کوچک در فاصله ۱۶۱ مایلی در غرب بنگال و کلکته در هندوستان می باشد. پس از آنکه یکی از کارگران این ایستگاه یک شبح را مشاهده کرده و مدت کوتاهی پس از آن فوت کرد، این ایستگاه توسط مردم محلی برای حدود ۴۲ سال رها شد. بر اساس گزارش ها در این ایستگاه زنی با لباسی سفید دیده شده است که موجب شده تا این محل خالی از سکنه گردد. گفته می شود این زن شخصی بوده است که توسط قطار زیر گرفته شده است. حرکت او در داخل ایستگاه و همچنین ریل های آهن اطراف آن باعث شده تا کارگران تمایلی برای ادامه کار در این ایستگاه را نداشته باشند به طوری که گفته می شود هر کسی که این شبح را دیده مورد آزار و اذیت آن قرار گرفته است. با این حال این ایستگاه راه آهن مجددا در سال ۲۰۰۹ بازگشایی شد و مقامات وجود شبح برای بسته بودن چندین ساله آن را انکار کردند. آن ها گفته اند که فعال نبودن این ایستگاه به دلیل ریل های باریک آن بوده که نمی توانسته قطارهای جدید از آن عبور کنند و همچنین کارگران از کار کردن در این منطقه خوششان نمی آمده به همین دلیل داستان این شبح را ساخته اند و هیچ گونه نظری در مورد شبح سفید پوش ایستگاه بگونکودور که آن را جزء یکی از ترسناکترین ایستگاه های قطار گذاشته داده نشده است.

ایستگاه بگونکودور

ایستگاه متروی کائوبائو | Caobao Road

ایستگاه متروی کائوبائو در خط یک سیستم متروی شانگهای شهرتی بسیار ترسناک دارد. علاوه بر اینکه ۹ مرگ اسرار آمیز در این ایستگاه رخ داده است، در اینجا قطارها به صورت عجیبی خراب می شوند، ارواح دیده می شود و بر اساس گزارش ها افراد توسط چیزی شبیه نیروی یک دست کشیده می شوند. یک دختر چند روز پس از آنکه خودکشی کرده بود زمانی که روی یکی از صندلی های قطار نشسته بود متوجه صدای زنی شد که در داخل تاریکی مسیر مترو شنیده می شده است و این صدا را او زمانی شنید که هیچ کسی غیر از خودش در آنجا نبود. شاید ترسناکترین داستان ایستگاه این است که یکی از پرسنل آنجا از یکی از قسمت ها سقوط کرد اما او لغزش نکرد و یا نپرید، یکی از مسافران دیده است که گویی کسی در حال هل دادن او می باشد. ایستگاه کائوبائو به وضوح به ایستگاه شبح نیز شهرت پیدا کرده است و یکی از ترسناکترین ایستگاه های قطار به شمار می رود زیرا که یکی از اصلی ترین دلایل آن نزدیکی این ایستگاه به یک گورستان می باشد که موجب افزایش هیجانات این داستان های ترسناک شده است.

ایستگاه متروی کائوبائو

ایستگاه راه آهن آدیسکومبی | Addiscombe Railway Station

واگن های باری و محموله های اطراف ان در ایستگاه راه آهن آدیسکومبی سابقا در منطقه Croydon در لندن انگلستان قرار داشت. قبل از اینکه این ایستگاه در سال ۲۰۰۱ برای توسعه خط های تراموای جدید تخریب شود به وسیله ارواح گرفتار شده بود. راننده قطاری که در اوایل دهه ۱۹۰۰ روی خط آهن کشته شد گفته می شود که در این ناحیه به سر می برد و او احتمالا با چهره ای خاکستری و ویژگی های ناهموار خود در میان سایه ها حرکت می کند. همچنین در اطراف سالن شماره ۴ در گذشته دیگ بخاری وجود داشته که در اثر منفجر شدن آن بسیاری از کارگران کشته شده اند و به نظر می رسد که زمین اطراف این قسمت سردتر از سایر قسمت های زمین راه آهن بوده است. ترسناک ترین قسمت ماجرا این است که در هنگام تخریب این ایستگاه نیز همان راننده قطار کشته شده دیده شده است آن هم زمانی که کسی نباید در آنجا حضور می داشته است.

ایستگاه آدیسکومبی

ایستگاه کانلی | Connolly Station

ایستگاه کانلی یکی از اصلی ترین ایستگاه های شهر دوبلین و همچنین یکی از بزرگترین ایستگاه های قطار در ایرلند می باشد. در طی جنگ جهانی دوم و در سال ۱۹۴۱ در نزدیکی خیابان North Strand بمب هایی منفر شده و باعث آسیب های شدیدی گردید. از آن زمان به بعد گزارشاتی مبنی بر مشاهده ارواح سربازان در این منطقه ارائه شده است. یک گزارش از قدم زدن سربازی به رنگ خاکستری رنگ باعث شد تا IGH به این منطقه بیاید و این موضوع به سال ۲۰۱۱ باز می گردد. ویدئویی از این اتفاق ضبط شده است که شما خودتان می بایست تصمیم بگیرید که آیا این واقعا دارای علل فرا طبیعی بوده و یا یک علت طبیعی دارد و نوعی کلاهبرداری می باشد اما در هر صورت جزء یکی از ترسناکترین ایستگاه های قطار به شمار می رود. یکی از نگهبانان امنیتی نیز دو شخص را با اسلحه نظامی دیده بود اما زمانی که او خود را به این محل رساند آن ها ناپدید شده بودند.

ایستگاه کانلی

ایستگاه یونیون | Union Station

ایستگاه یونیون فونیکس در ایالت آریزونای آمریکا واقع شده و تا سال ۱۹۵۰ مهمترین ایستگاه این شهر به شمار می رفت تا اینکه فرودگاه جدید شهر افتتاح شده و تبدیل به دروازه اصلی شهر به دنیای خارج گردید. سرانجام در سال ۱۹۹۵ توسط Amtrak این ایستگاه بسته شده و از ان به بعد گاهی اوقات برای قطارهای توریستی و مانند آن مورد استفاده قرار می گیرد. این ایستگاه در حال حاضر به محلی برای دفاتر شرکت ها تبدیل شده و آن ها کارکنانی را استخدام می نمایند که تجربه زیاد در مورد Fred را داشته باشند. این نام توسط Dudley Weldon به عنوان مدیر خدمات و نگهداری ایستگاه داده شده بود که به گزارش روزنامه جمهوری آریزونا دلیلش از بین رفتن سر او بوده است. کسانی که با این صحنه مواجه شده اند فرار کرده اند. از طرف دیگر آن ها در اتاق زیر شیروانی نیز فردی را دیده اند و اعتقاد دارند که او در آنجا زندگی می کند و همچنین یک درب سنگین در این ایستگاه وجود دارد که بدون هیچ دلیلی باز و بسته می شود که شاید توسط Fred این اتفاق می افتد.

ایستگاه یونیون

ایستگاه واترفرانت | Waterfront Station

ایستگاه واترفرانت در Gastown در ونکوور کانادا قرار گرفته است. این ایستگاه راه آهن که هنوز هم به عنوان یکی از شلوغترین ها شناخته می شود در سال ۱۹۱۵ ساخته شد و گفته می شود که از خائن ترین ساختمان های شهر و ترسناکترین ایستگاه های قطار است. همانند چیزی که درخشان است در شبی یک نگهبان امنیتی، زنی را با لباس های دهه ۱۹۲۰ مشاهده کرد که در حال رقصیدن با موسیقی از همان دوران بوده است. با نزدیک شدن او به زن ناگهان ناپدید شده و موسیقی نیز متوقف گردید. نگهبان امنیتی دیگری نیز روح پیرزنی را به صورت درخشان دیده است که در حال نزدیک شدن به او می باشد و این نگهبان از وحشت خود از اتاق فرار کرده است. همچنین گزارشاتی نیز ارائه شده است که یکی دیگر از نگهبانان امنیتی زمانی که از اینگونه اتفاقات ترسیده بود و قصد فرار از اتاق را داشته مسیر او توسط میزهای اتاقش بسته شده است و او همچنان وحشت زده اتاق را ترک کرده است. و این همه چیز نیست، قدم های ارواح و چهره های نورانی که در حال قدم زدن در مسیر راه آهن می باشد نیز از جمله مواردی است که دیده شده اند.

ایستگاه واترفرانت

ایستگاه متروی پانتون | Panteones Metro Station

ایستگاه متروی پانتون در خط ۲ راه آهن مکزیکو سیتی قرار داشته که وابسته به جذب برخی داستان ها است. نام آن به معنای گورستان است زیرا در نزدیکی دو گورستان قدیمی ساخته شده است و همانطور که در داستان های بالا خوانده ایم این امر موجب شده تا مواردی در خصوص ارواح در مورد این ایستگاه نیز شنیده شود. پانتون به ما اجازه نمی دهد که پایین برویم زیرا در تونل بین ایستگاه های پانتون و تاکوبا ارواح به دیواره ها در زمینی سیاه ضربه می زنند و سایه هایی ظاهر می شوند که زمانی که کارگران به آن ها نزدیک می شوند ناپدید می گردند. یک ویدئوی بسیار ترسناک در سال ۲۰۰۹ به دست آمده است که مهندسان آموزش دیده ای را نشان می دهد که به فریادهایی در طول مسیر گوش می دهند. برای اینکه صدای موها را بشنوید به ثانیه های ۲۶، ۵۵ و ۵۸ این ویدئو دقت نمایید. این فریادها اتفاقی نیستند و گفته می شود که به طور منظم پس از آنکه شب ها ایستگاه بسته می شود به گوش می رسند. قطعا پانتون یکی از ترسناکترین ایستگاه های قطار به شمار می رود.

ایستگاه متروی پانتون

نمی توان به طور قطعی این مطالب را تصدیق کرد زیرا همه آن ها شنیده ها و یا دیده های افراد است که ممکن است بر اساس تخیلات ذهنی خود ایجاد شده باشند اما در هر صورت لیست ترسناکترین ایستگاه های قطار همراه خود داستان هایی دارند که بهتر است در مورد آن ها بدانیم.

منبع: www.toptenz.net

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد