تصاویری عجیب و دیده نشده از کشور کرواسی!!!

تصاویری از کرواسی

یکی از پر طرفدارترین کشورها برای برگزاری تور و سفر در سراسر دنیا، کشور کرواسی است. این کشور اگر چه کمتر برای ما ایرانیان شناخته شده است اما با شهرها، طبیعت بکر، فرهنگ غنی مردم و فوتبالش توانسته در بین کشورهای اروپایی نگاه همه را به خود جلب کند. مجله الی گشت اگر چه قبلا بسیار راجع به این کشور صحبت کرده و به معرفی آن پرداخته است، این بار به شما خوانندگان، تصاویری از کرواسی را نشان می دهد که توسط بهترین عکاسان گرفته شده و زیبایی محسور کننده کرواسی را به شما نمایش می دهد. کرواسی با شهر زاگرب به عنوان پایتخت و دریای آدریاتیک به همراه جزایر زیبایی که دارد پذیرای شما گردشگران است.

تصاویر عجیب از کرواسی
مطالب مرتبط:
موزه سرزمین قورباغه ها در کرواسی
زیباترین شهرهای کشور کرواسی
سفر به شهر اوسیک در کرواسی

موقعیت جغرافیایی عالی، تاریخ غنی، اطلاعات ضروری، هزینه اقامت و … را در راهنمای سفر به کرواسی می توانید مطالعه کنید. همچنین برای آشنایی با جاذبه های کشور کرواسی می توانید ویدئوها و مطالب فراوانی را در مجله الی گشت پیدا کنید که به شما راجع به این کشور، اطلاعات بیشتری ارائه می دهند.

در واقع با دیدن تصاویری از کرواسی نه تنها راجع به این مقصد گردشگری کنجکاوتر خواهید شد بلکه آن را به عنوان مقصد بعدی سفر خود انتخاب خواهید کرد.

تصاویری دیده نشده از کشور کرواسی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد