بلیط هواپیما

تماشای ماهی های رنگارنگ خلیج فارس در آکواریوم کیش

آکواریوم کیش

در پهنای بیکران خلیج فارس ماهی ها و آبزیان زیبا، رنگارنگ و متنوعی زندگی می کنند که دیدن آن ها نمایشی جذاب از دنیای زیر آب است. با غواصی در خلیج فارس جلوه های بی بدیل از این ماهی های رنگارنگ را می بینید و دنیای دوست داشتنی زیر آب را از نزدیک حس می کنید. اما آیا راه دیگری هم برای دیدن ماهی های تماشایی و زیبای خلیج فارس وجود دارد؟ راهش سفر به کیش و بازدید از آکواریوم کیش است. در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا با آکواریوم کیش بیشتر آشنا شوید.

رزرو تور کیش
ماهی های زیبای آکواریوم کیش
مطالب مرتبط:
اولین مجموعه زمستانی تفریحی ایران در کیش ساخته می شود

همیشه یکی از انگیزه های سفر گردشگران به سواحل خلیج فارس تنوع زیاد موجودات دریایی آن است موجوداتی که می توان با غواصی آن ها را از نزدیک دید و در کنارشان شنا کرد. اما اگر آنقدر ماجراجو نیستید که دل به اعماق دریا بزنید برای دیدن این ماهی های زیبا راه دیگری دارید، می توانید در سفر به کیش به آکواریوم این جزیره بروید و بیش از ۷۰ نوع ماهی تزئینی و نادر خلیج فارس را در کنار هم تماشا کنید. این آکواریوم که از جاذبه های مهم و پربازدید کیش است آکواریوم های مجزای آب شور و شیرین دارد و فقط کافی است در پشت شیشه های آکواریوم آن بایستید تا ماهی هایی را از نزدیک ببینید که از گونه های کمیاب و دست نیافتنی دنیا هستند. تماشای ماهی هایی که در آب های شفاف و زلال شنا می کنند و چشم ها را به دنبال خود می کشانند یکی از هیجان انگیزترین لحظات را برایتان رقم می زنند.

ماهی های بزرگ آکواریوم کیش

اینجا فقط ماهی های کوچک نیستند که در مقابل چشمانتان جلوه گری می کنند، ماهی های بزرگ و کوسه ها هم در آکواریومی دیگر خودشان را به شما نشان می دهند. در این مجموعه ماهی های رنگارنگ و تزئینی در آکواریومی ۲۰ هزار لیتری در آب های شیرین و ماهی های بزرگ و کوسه های خلیج فارس در آکواریومی ۵۰ هزار لیتری نگهداری می شوند. این آکواریوم آنقدر مجموعه زیبا و کاملی است که هر سال بیش از یک میلیون گردشگر به خود می بینید گردشگرانی که رویای دیدن ماهی های رنگارنگ و دنیای زیرآب ناخداگاه آن ها را به یکی از کامل ترین آکواریوم های ایران می کشاند.

آکواریوم کیش

در گوشه ای از این مجموعه حیوانات تاکسیدرمی نگهداری می شوند که دیدن از آن ها هم شاید برایتان جالب باشد. به این مجموعه که بروید به غیر از دیدن از ماهی ها از دیدن انواع خزندگان، پرندگان و پستانداران هم غافلگیر می شوید. این آکواریوم در خیابان فردوسی در داخل ساختمان کانون هنر کیش قرار دارد و پس از بازدید از آن می توانید به بوستان آهوان که در کنارش قرار دارد بروید و از تماشای آهوانی که آزادانه در بوستان گردش می کنند حسابی ذوق زده شوید.

جانوران آبزی کیش
خرید بلیط هواپیما لحظه آخری
ری گردی
ری گردی
روستای دیلمان، خیره کننده ترین ییلاق گیلان
روستای دیلمان، خیره کننده ترین ییلاق گیلان
روستای اولسبلنگاه کجاست؟ چگونه به آنجا برویم؟
روستای اولسبلنگاه کجاست؟ چگونه به آنجا برویم؟
شاه چراغ ، اکسیری از زیبایی و آرامش
شاه چراغ ، اکسیری از زیبایی و آرامش

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code