۲۵ حقیقتی که باید در مورد مثلث برمودا بدانید!

مثلث برمودا

مثلث برمودا در ناحیه غربی اقیانوس اطلس شمالی است که تقریبا هر کسی حکایاتی در مورد آن شنیده است. اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که واقعا در مثلث برمودا چه می گذرد؟ امروز ما میخواهیم که این پدیده را بشناسیم و حقیقت آن را یک بار برای همیشه کشف کنیم. خوب، شاید کمی جاه طلبانه باشد، اما ما چند تصور غلط را روشن می کنیم و البته بعضی از نظریه ها، واقعیت‌ها و افسانه هایی که درمورد مثلث برمودا وجود دارد را به شما معرفی می کنیم. بنابراین همراه با الی گشت شوید تا این ۲۵ حقیقت در مورد مثل برمودا را بدانید.

مثلث برمودا
مطالب مربتط:
موجود مرموز خانه پلاک ۵۰!
آیا این اشیا واقعا متعلق به شیطان هستند؟

۱- مثلث برمودا به علت همه رخدادهای اسرارآمیز و ناخوشایند در اطراف این منطقه به عنوان مثلث شیطان نیز شناخته می شود.

۲- کریستف کلمب اولین کسی بود که وقایع عجیب و غریب در این منطقه را ثبت کرد. یک شب، او اعلام کرد که یک شعله بزرگ در دریا سقوط کرد (احتمالا یک شهاب سنگ).

۳- کلمب همچنین نشانه های عجیبی در قطب نمایش دیده بود. این ممکن است به این دلیل باشد که مثلث برمودا یکی از معدود نقاط جهان می باشد که در آن شمال حقیقی و شمال مغناطیسی واقع شده است.

۴- گفته می شود که نمایشنامه طوفان شکسپیر، احتمالا بر اساس مثلث برمودا بوده و باعث افزایش اعتبار آن شده است.

۵- بعضی از خلبانان ادعا می کنند که در حالی که از روی مثلث برمودا پرواز می کنند، “زمان را از دست می دهند”. این باعث شده است که برخی افراد در مورد پرش زمانی و سفر چند بعدی نظریه هایی ارائه کنند.

۶- مثلث برمودا تا سال ۱۹۱۸ ناشناخته بود. بعد از آن کشتی یواس‌اس سایکلوپ با ۳۰۰ نفر مسافر در آنجا غرق شدند. کشتی هیچ سیگنال خطری به کسی نفرستاد و هیچ وقت پیدا نشد. رییس جمهور آن زمان آمریکا به نام وودرو ویلسون گفته است: “تنها خدا و دریا می داند که چه اتفاقی برای آن کشتی بزرگ رخ داده است”.

۷- در سال ۱۹۴۱ نیز دو کشتی در همان نقطه ناپدید شدند.

برمودا

۸- مثلث برمودا زمانی بدنام تر شد که ۵ کشتی ناوی که ۱۴ فرد را حمل می کردند به سمت سواحل فلوریدا در حرکت بودند. در آن زمان آن ها مسیرشان را به خاطر اختلالاتی در قطب نما گم کردن و کم کم سوخت خود را از دست دادند.

۹- در سال ۱۹۶۴، وینسنت گادیس اصطلاح “مثلث برمودا” را در یک مقاله ای نوشت. از آن زمان به بعد نویسنده های علمی تخیلی به نوشتن در مورد موجودات فضایی، زمین های گرانشی معکوس و حتی هیولاهای دریایی روی آوردند. با این حال دانشمندان اشاره کرده اند که تلاش برای پیدا کردن دلیل برای تمام خرابی‌ها و سقوط‌ها در مثلث برمودا مانند تلاش برای کشف علت تصادف تمام ماشین هاست.

۱۰- مثلث حدودا بین برمودا، میامی و پورتو ریکو قرار دارد.

۱۱- گزارش های زیادی مبنی بر کشتی هایی وجود دارد که در اطراف و در سواحل پیدا شده اند. اکثر آن ها قادر به شناسایی نبودند و سرنوشت مسافران و عواملش یک راز باقی مانده است.

۱۲- در سال ۱۹۴۵، یک تحقیق دریایی صورت گرفت و در آن یک هلیکوپتر نجات به مثلث برمودا فرستاده شد تا به دنبال افراد گم شده بگردد. این هلیکوپتر با ۱۳ نفری که در آن بودند ناپدید شدند. بعد از یک تحقیق گسترده، مسئولان گفتند که این کشتی به گونه ای محو شده که انگار به مریخ سفر کرده است.

نقشه مثلث برمودا

۱۳- برخلاف همه اخبار بد ، دانشمندان دریافته اند که با توجه به طوفان های گرمسیری و آب و هوا، تعداد کشتی ها و هواپیماهای که ناپدید شده است، در واقع آنطور که به نظر می رسد به خاطر مثلث برمودا بوده است، از بین نرفته اند.

۱۴- جالب است بدانید که علاوه بر دانشمندان، گارد ساحلی ایالات متحده نیز مثلث برمودا را خطرناک تر از دیگر نقاط اقیانوس نمی داند.

۱۵- به احتمال زیاد، حوادث ناشی از طوفان، صخره ها، جریان گلف استریم (یک جریان اقیانوسی گرم و قوی) و سایر چالش های اقیانوسی بوده اند.

۱۶- یک نظریه طبیعی عجیب دیگری که منتشر شده است این می باشد که دلیل غرق شدن کشتی ها، حباب های متان بوده است.

۱۷- به همین دلیل است که بسیاری از خرابه های کشتی یافت نشده است. در اینجه فرضیه ای مطرح می شود که هر گونه مخروبه ای از کشتی هایی که غذق شده اند، توسط گلف استریم جریان یافته اند.

۱۸- خنده دارترین توضیح این است که یک سفینه فضایی پایین آمده و کشتی ها را در زیر آب سوار می کند.

مخروبه های کشتی

۱۹- یک توضیح علمی تخیلی مشهور این است که مثلث برمودا یکی از ۱۲ منطقه عجیب است که در اطراف زمین در عرض جغرافیایی مشابه قرار گرفته است. این مناطق، سایت هایی هستند که در وقایع و ناپدیدشدن های غیر قابل توضیح اتفاق می افتد.

۲۰- در سال ۲۰۱۳، صندوق جهانی طبیعت، خطرناک ترین مسیرهای حمل و نقل با کشتی را اعلام کرد که البته مثلث برمودا در بین آن ها دیده نمی شد.

۲۱- دانشمندان بیشتری ادعا کرده اند که رمز و راز مثلث برمودا واقعا مسائل برانگیختن احساست است که توسط نویسندگان و رسانه های منتشر شده که می خواهند پول بیشتری توسط این اسرار در بیاورند.

۲۲- در سال ۱۹۵۵ یک کشتی بادبادنی پیدا شد که از سه طوفان رهایی یافته اما همه خدمه و عوامل آن ناپدید شده بودند.

۲۳- گارد ساحلی گفته است که تعداد کشتی هایی که ناپدید می شوند با توجه به کشتی و قایق هایی که به این سمت می آیند، رقم بسیار ناچیزی است.

۲۴- روانشناسان معتقدند که ادامه پیدا کردن رازهایی در مورد مثلث برمودا به خاطر چیزی به نام سوءگیری یا جهت گیری تاییدی است. ما انتظار داریم که کشتی ها غرق شوند و زمانی که یک کشتی واقعا غرق می شود، به سرعت آن را به مسائل ماوراءالطبیعه و فراانسانی ربط می دهیم.

۲۵- اما بهتر است بپرسیم که هر سال چند کشتی و یا هواپیما ناپدید می شوند؟ به هر حال می شود گفت که بر خلاف آمار و توضیحات علمی مربوطه، حدود ۲۰ کشتی و ۴ هواپیما هر سال در این نقطه از جهان یعنی مثلث برمودا ناپدید می شوند.

منبع: list25.com

 1. ناشناس

  خوب کاری نداره – کشتیهای بدون سرنشین که دارای دوربین کنترول از راه دور و ثبت کننده هستندرا به سمت مثلث برمودا بفرستند تا توسط دوربین هر اتفاقی که میافته نشون داده بشه .

 2. صابر محبی

  فقط مگر اینکه از فضا با ماهوارهایی که تصویر کره زمینو میگیرن و واسه جی پی اس هم استفاده میشه و ماهواره هایی ناسا داره که جنس سیاره های دیگه رو مشخص میکنن بتونن اون قسمتو مطالعه کنن چون وقتی میدونن که خلبان یکی هواپیماهای گمشده در اخرین پیغامش میگه ساعت و قطب نما کار نمیکنه و زمان ماهیتشو از دست میده پس نمیشه هواپیمای بدون سرنشین یا دوربین بفرستن اونجا چون هیچ سیگنالی روی زمین ردوبدل نمیشه
  البته صد در صد ناسا تا حالا به رازش پی برده حالا یا به نفعشون نیست یا اگر رازشو فاش کنن مجبور میشن مساعل پشت پرده زیادی رو در کنارش فاش کنن.

 3. قاصدک

  من چندسال پیش کتابی در مورد این موضوع خوندم که نوشته شده بود حتی حرکت ماهواره های خارج از جو زمین رو هم تحت تاثیر قرار میده. تنها چیزی که از این محل برگشته یک سگ بوده که داخل کشتی ای بوده و تمام سرنشینانش ناپدید شدن اونم احتمال میره این شگ قبل از افتادن اتفاقی به خاطر اینکه فراصوت و فروصوت را درک میکنه متوجه موضوعی شده بوده و از کشتی به بیرون پریده باشه.

 4. Ayob

  به نظر من کشش جاذبه آنقدر قوی است که هواپیما ها رو به پایین میکشه و مسافران به دلیل نیروی جاذبه شدید به قفسه سینه شون فشار میاد و میمیرن و در دریا به دلیل حباب های گازی متان به کف دریا میرن البته همین نیروی جاذبه جلوی سیگنال ها رو می گیره

 5. HM

  راجب این موضوع مطالعاتی داشتم ، باید بدانید انسان نسلی از ماهی ها است که طی هزاران سال تغییرات به وضعیت کنونی رسیده است ، هنوز هیچکس موفق به راز زندگی در اعماق اقیانوسها نشده است ، عده ای می گویند بخشی از انسانهای پیشرفته در این قسمت اقیانوس و در اعماق آن زندگی می کنند . عده ای دیگر که اغلب دریانوردان آمریکایی هستند شاهد فرود و فراز سفینه های فضایی و انواع یوفو در این قسمت از اقیانوس بوده اند که از دادن اطلاعات محرمانه آن بدلیل مسائل امنیتی و نظامی خودداری می کنند . عین نوشتار بنده را می توانید در گوگل جسجو کنید و مطالعه بیشتر نمایید

 6. یوسف

  به نظرمن یه نفربایدشخصاداوطلب بشه خودش بره ببینه چه خبره یه ادم شجاع ونترس همینطورباهوش مسخره به نظربیادولی اگه کسی پیدابشه که بره حتماموفق میشه

 7. Yoones

  طبیعتا توی این کره خاکی باید منطقه ای باشه که از لحاظ جغرافیایی و مختصاتی از بقیه مکان ها متفاوت باشه و بدلیل عدم علم کافی بشریت هنوز نتیجه این پژوهش ها به دست کسی نرسیده باشه . اما اون چیزی که درواقع میشه از مثلث برمودا برداشت کرد یک سوءاستفاده تخیلی هست راجب علم ناقص بشریت…

 8. پسرخوب

  به نظر من دلیل این اتفاقات وجود سیگنال های قوی مغناطیسی و گاز متان بوده که باهم باعث ایجاد توهم شده و دلیل ناپدید و نابودی خود سرنشینان بوده اند

 9. ووپی

  نه گازمتان ونه جاذبه شدیدونه هیچ عوامل طبیعی قادراست اینگونه هوشمندانه عمل کند.تونل زمان ایجادشدن.اختلاف زمانی برای هواپیماها .گم شدن فقط مسافران وقطب نماها ودفترهای کاپیتان.بسیارموارددیگر.به هیچ عنوان نمی تواند توسط عوامل طبیعی ایجادگردد.همانطورکه ۳۳سال پیش گفته بودم ودرطی بیش از ۳۵سال اخیر بطور فوق تخصصی دراین رابطه تحقیق نموده ام…جواب ساده است.این منطقه۱_محل شروع اشتقاق قاره هاست ووجود مواد مذاب آهن ونیکل و….درنتیجه قطب مغناطیسی و….۲_منطقه شاهراه ارتباطی ۳قاره۳_وجود گلف استریم واختلاف فشار زیرآب دریا وایجاد تغییر آب وهوا۳_عمق زیاد دریاوناشناخته بودن بستر دریاوگودالهای ناگهانی طبیعی بدلایل مختلف وموارد دیگر سبب گردیده که یکی ازبهترین نقاط زمین برای ربودن انسانهاو تکنولوژی آنها وتحقیقات برروی پیشرفتهای بروز انسانهاگرددوعوامل طبیعی همیشه متغیر مثل طوفان وکولاک و……باکمی دستکاری علمی ,حوادث را طبیعی جلوه میدهد غافل از اینکه فرازمینیان باایجادتونل زمان وترفندهای علمی, طبیعت رابه خدمت گرفته اند.باد را نور را صوت ,مغناطیس,جاذبه و…… درکنترل کامل آنهاست یوفوها بارها دراین منطقه دیده شده اند حتی من خودم درسال۱۳۷۱درجاده مهاباد_سردشت درپایگاه خدمتم یوفو رادیدم که از کوه مجاورما به سمت ماآمدوبعدازبالای سرما مستقیم بخارج از جو ,با سرعت بیش از ۷۲هزارکیلومتر آنهم بدون صدا رفت البته این سومین بار بود که در۳ماه گذشته دیده شده بودونگهبانان وقت همگی شاهد این ماجرا اند آنچه که مادیدیم بدون شک ساخت دست بشر نبود آنهم با آن سرعت وبیصدا درسکوت محض کوهستان.ما هزاران سال ازآنهاعقب تریم برای من دیگر مهم نیست که تمام دنیا حتی وجود یوفو را انکارکند من می دانم که چه دیده ام ودوستانم که یوفورادرآنشب به من وبقیه نشان دادند…..

 10. دانیال

  من که حاضرم برم
  در مثلث برمودا چند هواپیما وچند کشتی پیدا شده بودن آنکه خطی روی آن باشد ولی سر نشین نداشته
  گفته شده که مثلث برمودا زما را عقب جلو می‌کند چون در زمان های جنگ جهانی (فکر کنم جنگ جهانی بود ) یک هواپیما ی جنگی یک هوا پیمای مسافر بری مربوط به حال حاظر را میبینه که دقیقا نمی دانند این هواپیمای بزرگ چیست و برایشان باعث تعجب است

 11. سام

  یه سوال اصلی اینه که برای مثال آیا از ده کشتی که از این منطقه عبور میکنه چند تا راحت رد میشن یه سری ناپدید میشن و همین سوال درمورد هواپیما ها یا اینکه هیچ چیزی نمیتونه ز این منطقه عبور کنه؟جواب این سوال اصن تو این ۲۵ به اصطلاح حقیقت نبود یجوراییم به سخره گرفت قضیه رو

 12. YAS.LEGENDARI

  خخ بعضی ها هستن میگن خدا بزرگه یکم از خارجی ها یاد بگیرید شما میمونین تا قیامت جوابشو بفهمین اون میگن تا دنیا تموم نشده بزار جوابشو بفهمیم. من تحقیقاتی کردم فهمیدم که ممکنه توی برمودا موجودات فرازمینی زندگی کنن و در حال تحقیق برای زمین و انسان ها هستند و نمیخوان که ما بفهمیم که اونا چیکار میکنن حدس میزنم که طی ۲۰۰سال گذشته موجودات فرازمینی این منظقه رو ساختن چون تا قبلشه و ۱۰۰سال بعدش توی هیچگونه نقشه ای نام مثلث برمودا اصلا وجود نداشته

 13. رادمان گودرزی

  نظر یه ی من آینه که این یه تونل زمانه ولی از گذشته چیزی نمی ارد ولی از آینده صفینه ها و اجسام مختلف میاره بخاطر همین هم هست که بعضی وقت ها در بعضی از جا ها مردم چیزی مانند صفینه های فضایی میبینند اما نمی دانند که این ها صف سنه های خودمانه که در آینده در این مثلث قرق شده اند

 14. بابک

  سه تا مطلب میشه نتیجه گرفت
  ۱-اینجا محل نگهداری یوفو امریکاییا یا فرازمینی هااست.
  ۲ اینجا همان راز حرکت یوفوهارا ذارذ
  ۳همه مطالب ساخته ذهن بشر است
  خیلی دوس دارم در موردش تحقیق کنم

 15. Mahamd

  نظر من اینه که احتمالأ نیروی کششی بسیار قوی داخل مثلث در جریان می باشد که باعث میشود هر شئ که بر روی ان حرکت میکند چه هوایی و چه زمینی را به داخل خود بکشد و آن شئ را به بعدی دیگر بفرستد

 16. هنگامه

  من از بچگی نسبت به مثلث برمودا حساس بودم و دلم میخواست رازش کشف بشه اما هنوز نشده. درسته که گارد ساحلی گفته خطرناک تر از سایر اقیانوس نیست اما تا جایی که اطلاعات من قد میده در سایر جاها وقتی اتفاقی از قبیل غرق شدن یا سقوط رخ میده اجساد پیدا میشن چرا توی مثلث برمودا پیدا نمیشن؟!

 17. Mh

  ببینید نظری که من دارم اینه که یک دروازه ای بین زمان حال و زمان نامعلومی در مثلث برمودا هست
  بخاطر همینه که نه جسد و نه لاشه ای در اطراف اونجا پیدا نشده ختم کلام تا نشود چیزکی مردم نگویند چیز ها

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد