خوشمزه ترین ها در خیابان های سنگاپور

معرفی دو مرکز غذاهای خیابانی در سنگاپور

شما می‌ توانید بهترین بوفه ‌های غذا را در کشور سنگاپور بیابید. به سراغ این بازارها و بوفه ‌های مشهور بروید تا بتوانید به وعده‌ های غذایی بسیار لذیذ دسترسی پیدا کنید. غذاهای سنگاپوری در کلاس جهانی قرار دارند و بر کسی پوشیده نیست که شهرهای این کشور یکی از پایتخت ‌های اصلی آشپزی در جهان به ‌حساب می ‌آیند. الی گشت در اینجا دو مرکز غذای سنگاپور را به شما معرفی می کند:

مطالب مرتبط:
سنگاپورگردی در ۲۴ ساعت
خرید و شام در سنگاپور
tiong bahru

بازار تیونگ بارو (Tiong Bahru)

اگر در تیونگ بارو (Tiong Bahru که یکی از بهترین محله‌ های سنگاپور است) حضور دارید حتما به سراغ بازار تیونگ بارو بروید تا بتوانید غذاهای محلی ویژه‌ ای را بخورید. در این مکان انتخاب ‌های متعددی وجود دارند. یکی از آن ‌ها چیو کوئه (chwee kueh که از برنج پخته ‌شده ‌ای که بر روی آن ترب و فلفل تازه تکه ‌تکه شده قرار داده ‌شده است) است که در محلی به نام جیان بو چی کوئه (Jian Bo Chee Kueh) ارائه می ‌شود. نودل ماهی در هویی جی (Hui Ji)، نودل ماهی در یانگ تائو فو (Yong Tau Foo) و پائو ( که نوعی نان بخارپز است که با گوشت قرمز پر می ‌شود) از رستوران تیونگ بارو پائو (Tiong Bahru Pau) نیز دیگر گزینه‌ های لذیذ هستند.

می ‌توانید در هر ساعتی از روز از این غذاهای لذیذ بهره ‌مند شوید ولی به یاد داشته باشید که چیو کوئه و نودل ماهی و مائو در این مکان را می ‌توان صبحانه ‌هایی بسیار عالی به‌ حساب آورد. بهتر است که قبل از این‌که به سراغ کافه ‌ها و کتاب ‌فروش‌ های مشهور این منطقه بروید، ابتدا صبح خود را با خوردن صبحانه ‌های یادشده شروع کنید.

به اطلاعات بیشتر نیاز دارید؟ می‌خواهید بدانید که کدام ‌یک از این غذاها را می ‌توانید در مکان ‌های دیگر بچشید؟ بهتر است که به این سایت کوچک http://tiongbahru.market/ که به ‌عنوان راهنمای گردشگری در بازار تیونگ لارو عمل می ‌کند سر بزنید.

chee cheong fun

مرکز غذای جاده فرودگاه قدیمی

مرکز غذای جاده فرودگاه قدیمی در شرق واقع ‌شده است و خانه تعداد زیادی از غذاها و میان وعده‌ های خیره‌ کننده و عالی است. در این مکان می‌توان نودل‌ های میگوی خیابان آلبرت را نوش جان کرد که شامل یک ‌کاسه سوپ میگوی لذیذ با نودل ‌های زردرنگ و جذاب آن در برابر شما قرار داده خواهد شد. همچنین در کنار این غذا چی چئونگ فان (chee cheong fun که یک نوع رولت نودل برنج است و یک صبحانه محبوب به ‌حساب می‌آید) نیز به‌ صورت تازه پخته و سرو می ‌شود.

اگر خودتان و دوستان تان دوست داشتید تا وعده غذایی بزرگ ‌تری را تجربه کنید و غذاها را شریک شوید نیز بهتر است به مرکز کباب ‌های دریایی خیابان ماتار (Mattar) بروید. در این مکان می ‌توانید مواردی مانند لقمه ماهی کبابی و خرچنگ‌ های فلفلی را به همراه برنج سفارش بدهید تا یک غذای اشتها آور را تجربه کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد